Günlük Burç Yorumları 17 Mart 2021

17 Mart Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 17 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
17 Mart 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Koç, Çarşamba gününün gökyüzü görece yavaş ve huzurludur. Ay, tüm gün çalışkan Boğa burcunun içinden geçerek günü iyimser Jüpiter’in bulunduğu bir meydanda geçirir. Bu birliktelik olumlu bir ruh hali getirir, ancak aynı zamanda mevcut hedeflerinizin sonuçlarına enerji harcamak veya harcamak söz konusu olduğunda aşırıya kaçmanıza neden olabilir. Daha sonra ay, rüya gibi Neptün ile senkronize olur ve gerçeğe hafif bir pus ekler.


Boğa Burcu
17 Mart 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Kendine odaklanmayı hak ediyorsun Boğa. Kariyer taleplerinizin bugün kişisel ihtiyaçlarınızı geçersiz kılmasına izin vermeyin! Ay, günü burcunuzda geçirerek dikkati fiziksel bedeninize ve en acil duygularınıza odaklamanıza yardımcı olur. Luna’nın Jüpiter ile olan canlı bağlantısı, ruh halinizi yükseltir, ancak iş olarak kendinizi aşırı büyütmenize neden olabilir. Daha sonra ay, puslu Neptün ile senkronize olur ve arkadaşlarınızın sıcak bağlantılarına dalmanıza yardımcı olur.


İkizler Burcu
17 Mart 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Bugün üretken olmamak sorun değil, Gemini. Zihniniz son zamanlarda dakikada bir mil gidiyor, arzuladığınız öz bakım boşluğunu geliştirmenize izin verin. Dünyevi Boğa ayı, bugün sizi gerçeğe geri getirmenize ve fiziksel bedeninizle barış içinde yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Luna’nın canlı Jüpiter ve mistik Neptün ile bağlantısı, işleri sessiz tuttuğunuz sürece, gündüz düşleri ve vizyonlar için verimli toprağın ortaya çıkmasına izin verir.


Yengeç Burcu
17 Mart 2021 Çarşamba Yengeç Burç Yorumları

Bugün ağına bağlı hissetmen gerekiyor, Yengeç. Boğa ayını seven basit zevk, hayattaki güzel şeylerle kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olur ve arkadaşlık da bunlardan biridir. Luna, günü ruh halinizi yükselten Jüpiter ile geçirir, ancak sizi onu kucaklamak için duygularınızın derinliklerine çok fazla dalmaya teşvik edebilir. Daha sonra, ayın mutluluk dolu Neptün ile hizalanması, her şeyin gitmesine izin vermenize yardımcı olur.


Aslan Burcu
17 Mart 2021 Çarşamba Aslan Burç yorumları

Bir Aslan olarak, hayatın büyük sahnesine çıkmanız ve cesurca ruhunuzu paylaşmanız gerekiyor. Ay, yetenekli, çalışkan Boğa burcunun içinden süzülürken, bu halka açık hikaye bugün vurgulanıyor. Ay, günü neşelendiren Jüpiter ile bir meydanda geçirir, bu da ruh halinizi yükseltir, ancak kendinizi ortaklık endişelerine doğru genişletmenize neden olabilir. Daha sonra ay, vizyoner Neptün ile dönerek gerçeği anlık olarak geride bırakmanıza yardımcı olur.


Başak Burcu
17 Mart 2021 Çarşamba Başak Burç yorumları

Bugünün kozmik coğrafyası, kucaklanması kolay ve gönülsüz bir hız sunuyor Başak. Ay, Boğa burcunun sakinleştirici otlaklarından geçerek eğitim fırsatlarını ve yeni felsefeleri keşfetmenize yardımcı olur. Luna’nın geniş Jüpiter ile bağlantısı, ruh halinizi parlak tutar ancak sizi çok fazla çalışmaya zorlayabilir. Daha sonra, ay ve rüya gibi Neptün dansı, gerçeklikten uzaklaşmanıza ve romantizme uyum sağlamanıza yardımcı olur.


Terazi Burcu
17 Mart 2021 Çarşamba Terazi Burç yorumları

Kapalı kapılar ardında başka bir günün zararı olmaz Terazi. Mahremiyete, samimiyete ve bugün psikolojik olarak kazmak için alana ihtiyacınız var; aksi takdirde, muhtemelen kolayca sinirleneceksiniz. Ay pozitif Jüpiter ile birleştiğinden, pozitif ruh halleri günü canlandırır, ancak bunların birleşimi, zevk veya romantik ilişkilerle denize girmeyi kolaylaştırabilir. Daha sonra, ayın rüya gibi Neptün ile bağlantısı rahatlamanıza ve gevşemenize yardımcı olur.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
17 Mart 2021 Çarşamba Akrep Burç yorumları

Bugün kalbinizde neler olup bittiğini ayarlayın, Akrep. Ay dünyevi Boğa burcundan süzülürken, ilişki dinamikleriniz daha derin bir farkındalık çağrısı yapıyor. Ay mutlu Jüpiter’e doğru ilerlerken, iyi ruh halleri ve parlak ruhlar bol miktarda bulunur. Bu bağlantının, aile üyelerinin ihtiyaçları için vergilendirilecek miktarda enerji harcamanıza neden olabileceğine dikkat edin. Daha sonra ayın Neptün’le partisi, yararlanmaya değer bir romantizm havası katar.


Yay Burcu
17 Mart 2021 Çarşamba Yay Burcu yorumları

Çarşamba gününün gökyüzü bazı kozmik kutsamalar sunar Yay. Ay, tüm gün çalışkan Boğa burcunda kayarak günlük hedeflerinize ulaşmanıza ve mücadelede yoldan çıkmış herhangi bir diyet ve egzersiz rejimine yeniden bağlanmanıza yardımcı olur. Luna’nın geniş Jüpiter ile buluşması zihninizin ve sesinizin fazla mesai yapmasına neden olabilir, bu yüzden kendinizi tamamen tüketmemeye çalışın.


Oğlak Burcu
17 Mart 2021 Çarşamba Oğlak Burcu yorumları

Bugün herhangi bir gerçek emek havasında olma ihtimalin yok Oğlak burcu. Ay bugün şehvetli Boğa burcunda dolanırken, yaratıcı, eğlenceli bir ruh hali üzerinizi yıkıyor gibi görünüyor. Luna günü, moralinizi yükselten Jüpiter ile kol kola geçirir, bu da sizi maddi olarak aşırı genişletmeye yönlendirebilir. Daha sonra, ay ve vizyoner Neptün birleşerek bir süreliğine gerçeklikten kaçmanıza yardımcı olur.


Kova Burcu
17 Mart 2021 Çarşamba Kova Burcu yorumları

Bir Kova burcu olarak, sosyalleşme ve yalnızlık dönemleri arasında bocalama eğilimindesiniz. Şu anda, huzur arayan Toros ayı sizi köklerinizle bağlantı kurmaya teşvik ettiği için, diğer insanlardan daha fazla yalnız zamana ihtiyacınız var. Ay, büyük resim Jüpiter ve rüya gibi Neptün ile aynı hizaya geldiğinden, bugün bolca iyi ruh hali ve olumlu düşünce var. Kendinizi zorlamak yerine sürüklenmeye bırakın!


Balık Burcu
17 Mart 2021 Çarşamba Balık Burcu yorumları

Anlatacak bir hikayen var Balık. Ay topraklanmış Boğa burcunun içinden süzülürken, bugün göğsünüzden ne varsa alın. Ay, günü genişleyen Jüpiter ile olumlu bir uyum içinde geçirir, iyi ruh hallerini ön plana çıkarır ve geçmişinizin yolunuzda duran belirli unsurlarını kabul etmenize ve bütünleştirmenize yardımcı olur. Luna’nın ileri görüşlü Neptün ile partisi, günün ilerleyen saatlerinde gevşemenize ve gerçeklikten uzaklaşmanıza yardımcı olur.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.