Günlük Burç Yorumları 15 Mart 2021

15 Mart Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 15 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
15 Mart 2021 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Şu anda derin dönüşümlü bir sürecin ortasındasın Koç. Kendinizi üzerinde bulduğunuz duygusal keşif, bugün bir sonraki seviyeye taşınıyor çünkü zihinsel Merkür, vizyon sahibi Balıkların derinliklerine dalıyor. Başka yerlerde, ayın burcunuzdaki varlığı en acil ihtiyaçlarınızı vurgular ve kendinizi ifade etmenizi hızlandırır. Daha sonra, Luna’nın meydanından güçlü Pluto’ya, adreslenmemiş kariyer gerilimlerine dikkat çekilir.


Boğa Burcu
15 Mart 2021 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Bugün kendinizden doğrudan eyleme geçmenizi beklemeyin, Taurus. Hafta sonunun sunabileceğinden daha fazla dinlenmeye ihtiyacınız var. Ay, yalnız Koç burcunun içinden süzülerek, günün ilerleyen saatlerinde güçlü Plüton ile gergin bir yöne kilitlenir. Bu, özel olarak çözülmesi gereken zihinsel fırtına bulutlarını harekete geçirebilir. Bugün üretken eylem yerine yalnızlığı, dinlenmeyi ve iyileşmeyi hedefleyin.


İkizler Burcu
15 Mart 2021 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

İkizler olarak, haberci gezegen Merkür’ün kozmik hareketleri tarafından yönlendiriliyorsunuz. Pazartesi günü gökyüzü, Merkür’ün mantıklı Kova burcundan duygu dolu Balık’a dönüşürken hareket halinde olduğunu görüyor. Bu değişim, duygusal tepkilerinizi artırır ve önümüzdeki haftalarda mevcut kariyer yolunuzla daha derin bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Günün kendisi sosyal olarak aktiftir ve daha sonra alıngan Koç ayı güçlü Plüton’a doğru yola çıktığında ortaya çıkan ilişkiler gerilimi vardır.


Yengeç Burcu
15 Mart 2021 Pazartesi Yengeç Burç Yorumları

Bugün koşarak yere vurmaya hazırsın, Yengeç! Üretken olma arzunuzdan yararlanın ve bugün yapılacaklar listenizde bekleyenlerin üstesinden gelin, çünkü hevesli Koç ayı, kariyer endişelerinize enerji ayırmanıza yardımcı olur. Daha sonra, güçlü Plüton ile ayın kavgası, yakın ilişkilerle ilgili güçlü duygusal tepkiler uyandırabilir. Başka yerlerde, haberci Mercury Balık burcuna dalar, bakış açınızı tazeler ve yükünüzü zihinsel olarak hafifletir.


Aslan Burcu
15 Mart 2021 Pazartesi Aslan Burç yorumları

Pazartesi gününün gökyüzü ufkunu genişletmeye çalışıyor Leo. Ay, tüm gün heyecanlı Koç burcunun içinden süzülüyor ve sizi rutinin dışına çıkmaya ve kendinizi rahat bölgenizden çıkarmaya zorluyor. Luna’nın tek bağlantısı, iş cephesinde gerilimi artırması muhtemel olan duygusal olarak ham Pluto ile gergin bir yönüdür.


Başak Burcu
15 Mart 2021 Pazartesi Başak Burç yorumları

Bir Başak olarak, gümüş dilli, hızlı düşünen gezegen Merkür tarafından yönetiliyorsunuz. Merkür nereye giderse gitsin, sadakatle takip edersiniz. Bugünün gökyüzü, Merkür’ün mantıksal Kova burcundan şiirsel Balık’a doğru ilerlerken hareket halinde olduğunu görüyor. Bu geçiş, önümüzdeki haftalarda ilişki konularına daha da fazla enerji ayırdığınızı görüyor. Koç ayı hakikati arayan Plüton’a doğru giderken, günün kendisi otantik bağlantılar gerektiren içe dönük bir gündür.


Terazi Burcu
15 Mart 2021 Pazartesi Terazi Burç yorumları

Bugün tüm gözler yakın kişisel ilişkilerinizde, Terazi. Ay, karşıt ateşli Koç burcunuzdan dolanarak, dikkatinizi hayatınızdaki yakın bire birlerin durumuna yönlendirir. Luna’nın tek bağlantısı, günün ilerleyen saatlerinde güçlü Plüton ile rahatsız edici bir kare, evin cephesinde herhangi bir gömülü duyguyu ortaya çıkarıyor. Merkür de Balık burcuna dalar ve zihinsel enerjinizi iş yükünüze yönlendirir.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
15 Mart 2021 Pazartesi Akrep Burç yorumları

İşleri yüksek vitese çıkarmaya hazırsın Scorpio. Ay enerjik Koç burcunun içinden geçerek odaklanmanızı iş yükünüze ve yapılacaklar listenizden kontrol edilmeyi bekleyen işlere yönlendirir. Daha sonra, ay kendini dürüst Plüton’la gergin bir meydanda bulur ve genellikle dilinizi tuttuğunuz yerde gerçeğinizi konuşmanıza yardımcı olur. Zihinsel Merkür de Balık burcuna kayarak zihninizi yaratıcı arayışlara çevirir.


Yay Burcu
15 Mart 2021 Pazartesi Yay Burcu yorumları

Tek istediğiniz şey salıvermek olduğunda üretken çabalara odaklanmak zordur, Yay. Oynak Koç ayı sizi emek yerine boş zamanla bağlantı kurmaya teşvik ederken, kendinizi bugün bu ikilikle mücadele ederken bulabilirsiniz. Günün ikinci yarısı, ay güçlü Plüton’a doğru ilerlerken, mali durumunuz ve kaynaklarınız etrafında gerilimi artırıyor. Başka yerlerde, haberci Mercury Balık’a dalar ve zihinsel odağınızı eve ve ailenize çevirir.


Oğlak Burcu
15 Mart 2021 Pazartesi Oğlak Burcu yorumları

Oğlak, Pazartesi gününün göğünün altına girme motivasyonunu bulmak zor olabilir. Yalnız Koç ayı bugün duygularınızı içe ve aşağı doğru yönlendirdiği için, evde daha fazla dinlenmeye ve daha fazla zamana ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, kendinize karşı sabırlı olun. Daha sonra, ay duygusal olarak ham Plüton ile kareye oturduğundan, kişisel ihtiyaçlar ile ailenizin ihtiyaçları arasındaki gerilimin ortaya çıkması muhtemeldir.


Kova Burcu
15 Mart 2021 Pazartesi Kova Burcu yorumları

Kova, Pazartesi gününün semalarında kıpırdamadan oturmak kolay bir iş değil. Ay eğlenceli Koç burcunun içinden süzülürken aksiyon, hareket ve heyecan verici sohbet havasındasınız. Sesinizi harekete geçiren aktivitelere kendinizi bırakın. Günün ilerleyen saatlerinde ay, güçlü Plüton ile anlaşmazlığa düşer ve önemli bilinçaltı ifşaatları açığa çıkarır. Messenger Mercury, düşüncelerinizi yeteneklerinize ve kaynaklarınıza adayarak Balık’a da sıçrıyor.


Balık Burcu
15 Mart 2021 Pazartesi Balık Burcu yorumları

Zihinsel netlik yolda, Balık! Messenger Mercury, baş döndürücü Kova burcundan ayrılıyor ve bugün burcunuza girerek iletişim becerilerinizi geliştirmenize ve önümüzdeki haftalarda her şeyi net bir şekilde görmenize yardımcı oluyor. Hevesli Koç ayı sizi üretken olmaya teşvik ettiği için günün kendisi meşgul. Günün ilerleyen saatlerinde, ay, duygusal olarak ham Pluto’ya meydan okuyarak arkadaşlıklarınızdaki veya genel sosyal ağınızdaki söylenmemiş stresleri vurguluyor.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.