Günlük Burç Yorumları 14 Mart 2021

14 Mart Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 14 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
14 Mart 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Nihayet yeniden kendin gibi hissediyorsun, Koç. Ay bu sabah burcunuza doğru ilerlerken, berraklık, enerji ve kendinizi kanıtlamanız bugün geri dönüyor. Luna’nın buradaki varlığı, bireysel ihtiyaçlarınıza odaklanmanıza ve fiziksel bedeninize yeniden uyum sağlamanıza yardımcı olur. Ayın enerjik Mars ve istikrarlı Satürn ile olan güçlü bağı, başarmak istediğiniz her şeyin üstesinden gelmenize yardımcı olur.


Boğa Burcu
14 Mart 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Bugün biraz huzur ve sükunete çekil, Toros. Geçen haftadan kurtulmak için dinginliğe, yalnız zamana ve bolca dinlenmeye ihtiyacınız var. Ay, bu sabah bireysel Koç burcuna giriyor ve ihtiyaçlarınızı her şeyden önce belirlemenize yardımcı oluyor. Alçakta kalma ihtiyacına rağmen, ay hiperaktif Mars ve kararlı Satürn ile aynı hizaya geldiğinden, kendinizi enerjili hissedebilirsiniz. Eğer buna hazırsanız, dayanıklılık ve yalnızlık gerektiren projelere odaklanın.


İkizler Burcu
14 Mart 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

İkizler burcu olarak, içinizde sessiz bir İkiziniz ve gürültülü bir İkiziniz var. Pazar gününün gökyüzü, siz sosyalleşmek ve topluluğunuzdaki insanlarla bağlantı kurmak isterken yüksek sesli İkiz’i dışarı çıkarır. Ay, bu sabah heyecanlı Koç burcuna sıçrıyor ve enerjinizi mevcut hedeflerinize odaklıyor. Luna, motive olmuş Mars ve istikrarlı Satürn ile destekleyici bir bağlantı oluşturarak üretken olmayı kolaylaştırır.


Yengeç Burcu
14 Mart 2021 Pazar Yengeç Burç Yorumları

Pazar gününün gökyüzü tembellikten başka bir şey değildir, Yengeç. Bugün kendinizi başarılı hissetme ve eğrinin önüne geçme havasındasınız, bu yüzden dişlerinizi içine çekeceğiniz bir proje bulun! Ay, bu sabah inisiyatif aç Koç burcuna kayarak odaklanmanızı mevcut kariyer endişelerinize yönlendiriyor. Luna, yolundaki enerjik Mars ve görev yöneticisi Satürn’den bol miktarda destek alıyor ve yapılacaklar listenizi kolaylıkla halletmenize yardımcı oluyor.


Aslan Burcu
14 Mart 2021 Pazar Aslan Burç yorumları

Bugün seni rahat bölgenden çıkaracak bir maceraya can atacaksın Leo. Rutininizde tamamen devrim yapmanız gerekmez, ancak bir şeyleri sallamak ve çevrenize kendiliğindenlik getirmek için yapabileceğiniz her şey ruh halinizi yükseltmeye yardımcı olacaktır. Ay, bu sabah hevesli Koç burcuna doğru ilerliyor ve Mars’ı ve istikrarlı Satürn’ü yönlendirmek için iyi desteklenen bağlantılar kurarak, herhangi bir girişimde motive olmanıza ve ısrarcı kalmanıza yardımcı oluyor.


Başak Burcu
14 Mart 2021 Pazar Başak Burç yorumları

Pazarın kozmik manzarası, samimiyete odaklanan Başak burcu. Bugün tüm etkileşimlerinizde yakınlığa, gerçekliğe ve özgünlüğe ihtiyacınız var – bu nedenle, herhangi bir tür küçük sohbete veya dedikoduya kapılmaktan çekinmeyin. Ateşli Koç ayı, bugünkü ilişki anlatımınızın gerçekliğine iyice bir göz atmanızı istiyor. Enerjik Mars ve istikrarlı Satürn ile uyumlu bağlantısı, karanlıkta cesurca yürümenize yardımcı olur.


Terazi Burcu
14 Mart 2021 Pazar Terazi Burç yorumları

Bir Terazi olarak, ilişki sanatını çevreleyen gizemleri ve sihri ortaya çıkarmak için buradasınız. Ay, hevesli Koç burcunun zıt burcuna doğru kayarken, Pazar gününün gökyüzü yakın kişisel ortaklıklarınızda devam etmekte olan güncel hikayeyi vurgular. Luna, bugün motive olmuş Mars ve yetenekli Satürn ile güçlü bağlantılar kurarak ortak projelerin üstesinden gelmek veya enerji ve dayanıklılık gerektiren taahhütler üstlenmek için ideal bir gün haline geliyor.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
14 Mart 2021 Pazar Akrep Burç yorumları

Pazar gününün gökyüzü alışılmadık bir şekilde ateşlendi ve iş için hazır, Scorpio. Ay bu sabah inisiyatif aç Koç burcuna doğru ilerlerken, bugün üretken eyleme hazırsınız. Luna’nın buradaki varlığı, dikkatinizi iş konularına veya kişisel projelere yönlendirir. Ay, enerjik Mars’tan ve sabit Satürn’den iyi desteklenen bağlantılar alarak dayanıklılığınızı korumanıza ve yapılacaklar listenizdeki herhangi bir şeye doğru ilerlemenize yardımcı olur.


Yay Burcu
14 Mart 2021 Pazar Yay Burcu yorumları

Herhangi bir olaya kahkaha, sevgi ve hayat getirmek için her zaman Yay burcuna güvenebilirsiniz. Ay bu sabah heyecanlı Koç burcuna dolaşırken, Pazar gününün gökyüzü sizden bu hediyeleri kendi keyfiniz için etkinleştirmenizi istiyor. Luna’nın buradaki varlığı romantizm, zevk ve yaratıcı kendini ifade etme ihtiyacına işaret ediyor. Ayın motive edilmiş Mars ve istikrarlı Satürn ile olan güçlü bağları, odaklanma ve takip etme gerektiren yaratıcı bir projeye kendinizi adamanızı kolaylaştırır.


Oğlak Burcu
14 Mart 2021 Pazar Oğlak Burcu yorumları

Bir Oğlak burcu olarak, tamamen vergiye maruz kalmadan önce yalnızca bu kadar çok sosyal etkileşimle başa çıkabilirsiniz. Pazar gününün gökyüzü, dışadönüklük sınırınıza ulaştığınızı anlamanıza yardımcı olmaya çalışır. Ay, bu sabah kendi odaklı Koç burcuna giriyor ve dikkatinizi mevcut ev ve aile endişelerine yönlendiriyor. Luna’nın güçlü Mars ve yetenekli Satürn ile olan üretken bağı, onu ev projeleriyle uğraşmak için ideal bir gün haline getiriyor.


Kova Burcu
14 Mart 2021 Pazar Kova Burcu yorumları

Bugün paylaşacak çok şeyin var Aquarius. Enerjili Koç ayı, bir şeyleri göğsünüzden atmanıza yardımcı olmaya çalışırken, konuşmanıza ve hikayenizi anlatmanıza izin verin. Eğitim arayışlarına, proje yazmaya veya sadece arkadaşlarınızla telefonda görüşmeye enerjinizi ayırmak için ideal bir gün. Luna’nın hiper Mars ve kararlı Satürn ile destekleyici bağlantıları, sağlam bir sürüş dengesi ve herhangi bir girişime odaklanma sağlar.


Balık Burcu
14 Mart 2021 Pazar Balık Burcu yorumları

Potansiyelinizi gün ışığına çıkarma zamanı Balık burcu. Ay bu sabah go-getter Koç’a doğru dans ederken bugün hamleler yapmaya ve kendi zanaatınızı geliştirmek için çalışmaya hazırsınız. Luna’nın buradaki varlığı, mali durumunuzun mevcut durumuna uyum sağlamanıza yardımcı olur ve yeterince yararlanılmamış becerilerinizi ve yeteneklerinizi etkinleştirir. Ayın motive olmuş Mars ve istikrarlı Satürn ile destekleyici bağlantıları, aklınıza koyduğunuz her şeyin üstesinden gelmenize yardımcı olur.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.