Günlük Burç Yorumları 12 Mart 2021

İçerikler

12 Mart Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 12 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
12 Mart 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Bir Koç olarak, teslim olmak size kolay gelen bir kavram değildir. Yine de, yılın bu zamanında, defalarca onu kucaklamanız isteniyor. Rüya gibi Balık ayı, sevgilisi Venüs ve gerçeği çözen Neptün ile birleşirken, Cuma gününün gökyüzü bu devam eden anlatıyı vurguluyor. Bu kucaklama su birikintisi geçmiş ve şimdiki aşıkların hayallerini canlandırıyor; içten hissetmenizi ister.


Boğa Burcu
12 Mart 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Kendinizi Cuma gökyüzünün altında bulamazsanız paniğe kapılmayın, Boğa. Egemen gezegeniniz, uyum arayan Venüs, kendisini derin duyguları olan Balık ayı ve rüya yaratan Neptün ile büyülü bir birliktelik içinde buluyor. Bu birliktelik en iyi ihtimalle tatlı ve romantiktir, ancak aynı zamanda sizi aşırı idealist hissetmenize veya kalbin acil meselelerinde kolayca kafanızın karışmasına neden olabilir.


İkizler Burcu
12 Mart 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

İkizler, Cuma gününün gökyüzü lüks bir tembel ve fanteziye yatkındır. Uykulu Balık ayı, kendisini aşık Venüs ile gerçeği eriten Neptün’ün göz kamaştırıcı birliğine sıkışmış halde bulur. Bu toplantı, kalbin meseleleri etrafında fanteziye yatkın düşünmeyi sağlar, ancak aynı derecede romantik ve büyülüdür. Nezaket ve anlayışlılık güne derinlemesine işlendiğinden, duygularınızı ortaya çıkarmak için ideal bir gün.


Yengeç Burcu
12 Mart 2021 Cuma Yengeç Burç Yorumları

Evren size nasıl sevdiğinizi tanımlamanız için baskı yapıyor, Yengeç. Balık ayı, içten Venüs ve mutluluk dolu Neptün ile birleşirken, Cuma gününün gökyüzü son derece tatlı ve romantiktir. Yine de, sihrin altında oyunda güçlü bir mesaj var. Kalbinizde bir rol oynamayı başardığınız yanılsamaları veya yanılgıları keşfetmeniz isteniyor. Gerçeğinizin önünde hangi fantezilerin durduğunu bulun ve kabul edin.


Aslan Burcu
12 Mart 2021 Cuma Aslan Burç yorumları

Bir Aslan olarak, zodyakın doğal romantikisin. Kur yapmanın içini ve dışını avucunuzun içi gibi biliyorsunuz, ancak sevginin daha yabancı unsuru, ham, derin, kişilerarası bağlılık sanatıdır. Derin duygu Balık ayı, sevgili Venüs ve mistik Neptün ile birleşerek size şefkatli tarafınızı… korkularınızı ve fantezilerinizi… güvendiğiniz özel biriyle paylaşmanın ne kadar iyi hissettirdiğini gösteriyor.


Başak Burcu
12 Mart 2021 Cuma Başak Burç yorumları

Cuma gününün kozmik manzarası, Başak’taki ılık köpük banyosuna benziyor. Ruhani Balık ayı, kendisini sevgili Venüs ile gerçeği çözen Neptün arasında sıkışmış halde bulur ve bu da onu en romantik, fanteziye yatkın bir gün haline getirir. Kendinizi aşk vizyonunuza bırakın ama aynı zamanda gül rengi gözlükler taktığınızı da unutmayın. İdeal bir randevu gecesi (düşünün: müzik paylaşmak, film izlemek ve rahat bir mutluluğa ermek).


Terazi Burcu
12 Mart 2021 Cuma Terazi Burç yorumları

Bugün uçup gidiyormuş gibi hissedersen şaşırma, Terazi. İktidardaki gezegeniniz, sevgiliniz Venüs, kendisini bugün rüya gibi Balık ayı ve gerçeği büken Neptün ile gizemli bir kucaklama su birikintisine sarılmış olarak bulur. Bu eşleşme son derece romantik, büyülü ve duygusal olarak coşkulu. Yine de yanılsamalardan büyülenmiş hissetmenize ve sınırlarınızdan emin olmamanıza neden olabilir.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
12 Mart 2021 Cuma Akrep Burç yorumları

Bugün kapınızın önünde oturan fırsatları kaçırmak istemezsiniz, Akrep. Ruhani Balık ayı, bugün romantik Venüs ve rüya yapıcı Neptün ile kolları birbirine bağlayarak, enerjilerin keyifli bir şekilde toplanmasını sağlar. Bu buluşma, büyülü bir randevu gecesi veya fazladan ilham gerektiren yaratıcı projelerle bağlantı kurmak için idealdir. Ruh halinize hangisi uygunsa, mutluluk ve eğlencenin tadını çıkarın.


Yay Burcu
12 Mart 2021 Cuma Yay Burcu yorumları

Cuma gününün gökyüzü yatıştırıcı ve yumuşaktır Yay. Derin duygu Balık ayı, bağ kuran Venüs ve rüya gibi Neptün ile birleşerek, ev ve aile cephesinde şımartmak için tatlı bir atmosfer yaratır. Zorlu aile ilişkilerini düzeltmek veya en yakın akrabanıza ulaşıp yeniden bağlar kurmak için ideal bir gün. Estetik duyularınıza bugün ince ayar yapıldığından, evinizi yeniden dekore etmek için de harika bir gün.


Oğlak Burcu
12 Mart 2021 Cuma Oğlak Burcu yorumları

Beyinde romantizm var Oğlak burcu. Evren ilişkilere yaklaşımınızı yumuşatmak için çalışırken, bugün kendinizi rüyaya sürükleyin. Derin duygular uyandıran Balık ayı, günü hayalperest Neptün ve romantik Venüs ile birlikte geçirerek güçlü bir romantik atmosfer yaratır. Bugün alışkın olduğunuzdan biraz daha fanteziye yatkın olduğunuza dikkat edin, ancak gül rengi gözlüklerin keyfini sürerken tadını çıkarın.


Kova Burcu
12 Mart 2021 Cuma Kova Burcu yorumları

Sevgideki temel değerleriniz değişmeye ve değişmeye başlıyor Kova. Duygusal açıdan zengin Balık ayı, değer belirleyen Venüs ve rüya yapıcı Neptün ile birleşirken, bu hikaye bugün gündemde. Kalbinizin kalbinde sizin için gerçekten önemli olan şeyi gösterirken, romantizme yaklaşımınızın bugün bu elle tutulur tatlı etki altında yumuşamasına ve esnetilmesine izin verin.


Balık Burcu
12 Mart 2021 Cuma Balık Burcu yorumları

Cuma gününün semalarında, Balık burcunda güçlü çekim güçleri var. Ay, burcunuzdaki manyetik Venüs ve gerçeği büken Neptün’ün kucaklama su birikintisine katılırken, size bir göz atanların üzerinde bir büyü tutuyorsunuz. Gezegenlerin bu romantik, büyülü bir araya gelmesi, insanları kolaylıkla çekmenize yardımcı olurken aynı zamanda sizi aşk etrafındaki kendi yanılsamalarınızın büyüsünün altına sokar. Kendinizi sürükleyin ve cazibenizi iyi bir şekilde kullanın!

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.