Günlük Burç Yorumları 7 Şubat 2021

7 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 7 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
7 Şubat 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Sıkı çalışma ödülleri getirir, ancak hayattan istediğinizi elde etmenin her zaman en eğlenceli yolu değildir. Cazibenizi kullanmak gibi başka meşru yollar da var. Her durumda uygun değildir (DMV’deki hattı daha hızlı hareket ettirmez), ancak bugün, sadece büyüleyici benliğiniz olarak kendi lehinize çözmenize yardımcı olabileceğiniz en az bir durum olacak. İktidarda olan biri kendi takdirini kullanabildiğinde, kişiliğinizi kullanmalısınız. Kaybedecek bir şeyin yok.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
7 Şubat 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Bugün, en sevdiğiniz birkaç şeyi kendinize ödüllendirmek için harika bir gün. Acil durum paranızın bir kısmını alın ve kendinize uzun zamandır istediğiniz bir şeyi satın alın. Kendinize özel bir akşam yemeği ikram edin. Yatakta biraz daha dinlenin. Kurabiyelerinize fazladan çikolata parçaları koyun. Yaptığınız özel şey ne olursa olsun pahalı veya ayrıntılı olmak zorunda değil. Sadece tamamen gereksiz olması gerekiyor. Şu anda, yüzünüze bir gülümseme koymakta kimse senden daha iyi olamaz!


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
7 Şubat 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

Neredeyse her gün uğraştığınız insanlardan biri övgülerinizi söylemekten çekinmiyor, ancak size olan hayranlığından dolayı imajınızda kendilerini biraz fazla şekillendiriyor olabilirler. Taklit, en samimi dalkavukluk biçimi olabilir, ancak bu biraz fazla, doğrudan kopyalamaya benzemeye başlayabilir. Sizi çok yakından takip ettiklerini düşünüyorsanız, harekete geçin. Sizi kopyalamak zorunda olmadıklarını bilmelerini sağlayın. Sadece oldukları gibi olmaları özeldir.


Yengeç Burcu Simgesi
Yengeç Burcu
7 Şubat 2021 Pazar Yengeç Burcu Yorumları

Şu anda üzerinizde güce sahip olanlar entelektüel olarak pek meraklı değiller, bu biraz hayal kırıklığı. Görünüşe göre kendi yollarına giderse işler sıkıcı ve öngörülebilir olacak. Ancak önerilere düşündüğünüzden daha açık fikirlidirler, öyleyse neden kendinize ait birkaç öneriyi sunmuyorsunuz? Adım at ve devralabilirsin. Sizin gibi birinin onlara ilham vermesini bekleyen diğer aktif insanları harekete geçirmek sizin için kolay olacaktır.


Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu
7 Şubat 2021 Pazar Aslan Burcu Yorumları

Bugün, bir kavgayı ondan kaçmaktansa kabul etmen daha iyi olabilir. Çatışma nadiren zevklidir, ancak bazen kesinlikle gereklidir. İnandığınız şeye sadık kalmalısınız. Aksi halde neden inanmaya zahmet edesiniz? Sizinle aynı fikirde olmayanların ve sizinle aynı fikirde olan insanların yardımına güvenenlerin öfkesiyle yüzleşin. Sayıca çokturlar ve adanmışlıklarında güçlüdürler. Doğrudan olun ve sözlerinizi küçümsemeyin. Kendi savunmanızda ne kadar net olursanız, çatışma o kadar çabuk biter.


Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
7 Şubat 2021 Pazar Başak Burcu Yorumları

İster bir yabancıyla kısa bir sohbet ister işyerinde etkili insanlarla uzun bir toplantı olsun, bugün sahip olduğunuz her değişimde derin, gerçek bir değer olacak. Söylenen bir şey hayatınızı değiştirebilir. Gerçek halinizi hemen ortaya çıkarırsanız, bu konuşmalardan daha fazla değer elde edeceksiniz. Gerçekte ne düşündüğünüzü saklamanıza veya bir başkasının bir konuyu tanıtmasını beklemenize gerek yoktur, böylece bunu yapma izniniz olur.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
7 Şubat 2021 Pazar Terazi Burcu Yorumları

İlk başta farkında olmasanız da bugün size büyük bir güç verilebilir. Başkalarından aldığınız ilgi miktarı büyük ölçüde artmak üzere. Daha sık gündemde olmaya hazır mısınız? En iyi şekilde göründüğünüzden emin olun ve soruları yanıtlamaya hazır olun. Bu durum ilk başta sizi tedirgin edebilir. Ama bir kez yola çıktığınızda sizi durduramayacak! Lider olmak için doğdunuz, bu yüzden doğuştan hakkınızın tadını çıkarın.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
7 Şubat 2021 Pazar Akrep Burcu Yorumları

Hayatında senin için her zaman bu kadar zor olan belirli kişi, tarzını dramatik bir şekilde değiştirmek üzeredir. Birdenbire işinizle ilgileniyorlar ve sizinle zaman geçirmeye istekli oluyorlar. Tutumunuzdaki bu dikkate değer değişiklikten şüpheleniyor musunuz? Güzel, çünkü olmalısın. Bu, kimseyle yeni bir başlangıç yapmanın günü değil. Bu, onlara asla günün saatini vermemen gerektiği anlamına gelmez. Bu sadece bugün gizli nedenleri olabileceği anlamına gelir.


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
7 Şubat 2021 Pazar Yay Burcu Yorumları

Şu anda çevrenizde çok eğlenceli şeyler oluyor. Hangisine dalacaksınız? Yalnızca birini seçmeye çalışın, çünkü kendinizi çok zayıflatırsanız ve çok fazla aktiviteye dahil olursanız, kendinizi çok fazla sevmeyeceksiniz. Tıpkı işe geldiğinde limitlerinizi bilmeniz gerektiği gibi, oyun söz konusu olduğunda limitlerinizi bilmeniz gerekir. Enerjinizi nereye koymak istediğinizi belirledikten sonra, iyi zamanlarda kendinizi kaybedebilirsiniz.


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
7 Şubat 2021 Pazar Oğlak Burcu Yorumları

Hayatınızdaki otorite figürü bugün garip davranıyor olabilir. Görünüşe göre, size akıl hocalığı yapmaktan veya elinizden gelenin en iyisini yapmanız için sizi zorlamaktan çok kendi sorunları ile ilgileniyorlar. Onların dikkati dağılmış ruh hallerinden yararlanmak isteyebilirsiniz, ama yapmayın. Kendinize ve bugün nasıl davrandığınıza dikkat edin. Şimdi kelimenin her anlamıyla örnek bir vatandaş olmanın tam zamanı. Aldatma isteğine direnmek, egonuzu ve öz disiplini geliştirmenize yardımcı olacaktır.


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
7 Şubat 2021 Pazar Kova Burcu Yorumları

Genellikle gittiğiniz bölgenin hemen dışında kalan bazı bölgeleri keşfedin. Farklı bir parkı kontrol etmek için biraz uzaklaşın. Farklı ülke ve kültürlerin alışılmadık fikirlerine açık olun. Hayatınız için doğru olmayabilirler, ancak diğer birçok insan için iyidirler, bu yüzden onlarda değerli bir şeyler olmalı, değil mi? Daha egzotik yiyecekler denemek için iyi bir zihin çerçevesindesiniz ve diğer ülkelerden gelen müzikler hayal gücünüzü ateşleyecek.


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu
7 Şubat 2021 Pazar Balık Burcu Yorumları

Bencil tarafınızın, daha özverili tarafınızla daha iyi bir denge kurması gerekiyor. Çok uzun süredir çok fazla insana yardım ediyor ve kendi ihtiyaçlarını göz ardı ediyor musun? Her zaman vermenin en büyük sorunu, çok geçmeden geriye hiçbir şeyinizin kalmamasıdır. Başkalarını ilk sıraya koymak giderek daha az gerçekçi oluyor. Kendi ihtiyaçlarınız için enerjinizi korumaya başlamalısınız. Biraz daha sık hayır demeye başlayın. Her yaptığınızda gittikçe kolaylaşıyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.