Günlük Burç Yorumları 28 Şubat 2021

28 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 28 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
28 Şubat 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Hazırsan bir gün daha üretken eylem alabilirsin Koç. İş yükünüzün önüne geçmek, enerjinizi korumak ve günün ilk yarısına kadar görevde kalmak kolaydır. Bu, Ay verimli Başak boyunca dolaşırken ve bir dizi destekleyici hizalama oluştururken olur. Daha sonra, ay barışçıl Terazi’ye kayarak ilişki cephesinde işleri ısıtır.


Boğa Burcu
28 Şubat 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Pazar gününün gökyüzü yavaş ve uykulu olmaktan çok uzak, Boğa. Bugünkü aşk ilginizle, ya yaratıcı bir kapasiteyle hamleler yapmaya ya da önemli konuları dürüst bir kapasiteyle ele almaya hazırsınız. Sürülen Başak ayı, gün boyunca bir dizi güçlü yön oluşturur ve kendinizi kolaylıkla uygulamanıza yardımcı olur. Akşam gelin, ay dengeli Terazi’ye sürüklenir ve dikkatinizi işinize odaklar.


İkizler Burcu
28 Şubat 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

İki farklı çalışma modu, Pazar gününün gökyüzünü renklendiriyor, Gemini. Günün ilk yarısı, ay dalgın Başak aracılığıyla dolaşırken, psikolojik derin dalışı ve söylenmemiş duygularla dürüstçe başa çıkmayı teşvik eder. Aynı zamanda zihinsel olarak heyecan verici bir dizi bağlantı oluşturur. Günün ikinci yarısı, ayın romantik Terazi’ye kayarak dikkatinizi eğlenceye, sevişmeye ve salıvermeye yöneltir.


Yengeç Burcu
28 Şubat 2021 Pazar Yengeç Burç Yorumları

Pazar gününün gökyüzünün altında gerçeğini konuşmakta hızlısın, Yengeç. Ay, keskin dilli Başak’tan geçer ve dürüst Plüton ve açık Mars ile güçlü hizalamalar oluşturarak iletişim tarzınızda doğrudan olmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, iltihaplanmaya dikkat edin. Daha sonra, ay Terazi’ye girdiğinde işler yumuşar, hızınızı rahatlatır ve sizi ev hayatınıza yeniden bağlar.


Aslan Burcu
28 Şubat 2021 Pazar Aslan Burç yorumları

Pazar gününün gökyüzü rahat olmaktan başka her şeydir Leo. Ay meşgul insan Başak’tan süzülürken ve bir dizi iyi desteklenen yönler oluştururken, bir şeyleri başarma havasındasınız ve evren çabalarınızı desteklemeye hazır. Günün ikinci yarısı, ay barış arayan Terazi’ye doğru dans ederken, ruh halinde bir değişiklik görüyor. Bu, çevrenizdekilerle herhangi bir pürüzlü bölgeden sonra iletişim kurmanızı ve yatıştırmanızı kolaylaştırır.


Başak Burcu
28 Şubat 2021 Pazar Başak Burç yorumları

Bir Başak olarak, asla şöhretinizin üzerinde dinlenecek biri değilsiniz. Ay burcunuzdan geçerken, Pazar gününün gökyüzü aksiyona hazır olduğunuzu görüyor. Luna’nın burcunuzdaki son günü güçlü bir gün, çünkü bir dizi enerji dolu yönler yapıyor. Bu size kendinizi doğrudan ifade etme ve kendi ihtiyaçlarınızı savunma şansı sunar. Daha sonra, ay rahat Terazi’ye kayarak hızı yavaşlatır.


Terazi Burcu
28 Şubat 2021 Pazar Terazi Burç yorumları

Pazar gününün gökyüzü, işleri alçakgönüllü tutmaya teşvik ediyor Terazi. Ay, içe dönük Başak’tan geçerek, dinlenmek ve minimum sosyal etkileşim için son bir itme sinyalini veriyor. Luna’nın motive olmuş Mars ve dönüştürücü Plüton ile olan güçlü bağı, hareketsiz kalmayı zorlaştırabilir, bu yüzden fazla enerjiyi içine dökebileceğiniz bir aktivite bulun. Daha sonra, ay burcunuza girerek kendi ihtiyaçlarınızla senkronize olmanıza yardımcı olur.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
28 Şubat 2021 Pazar Akrep Burç yorumları

Bugün ulaşmak istediğiniz hedefler konusunda netsiniz, Akrep. Neyse ki, ay yetenekli Başak’ta dolaşırken ve bir dizi motivasyon sağlayan bağlantıya sahipken, evren çabalarınızı tam olarak destekliyor ve sizi harekete geçirmeye çalışıyor. Günün yarısında, ay barış arayan Terazi’ye daldığında, hızı yavaşlatıp akşamı daha içe dönük hale getirdiğinde, ruh hali önemli ölçüde değişir.


Yay Burcu
28 Şubat 2021 Pazar Yay Burcu yorumları

Bugün hedeflerinin peşinden koş, Yay. Bugün hırslarınız için size enerji, dürtü ve motivasyon armağanı verildi – neden bundan yararlanmayasınız? Ay, Başak’ta dolaşır ve sizi ileriye doğru sürmeye ve hareketler yapmaya teşvik eden çeşitli destekleyici yönlerden hoşlanır. Günün ikinci kısmı, ay sosyal Terazi’ye girdiğinde bir ton değişikliği görür. Bu, dünyanızdaki önemli arkadaşlıklara odaklanmanızı düzeltir.


Oğlak Burcu
28 Şubat 2021 Pazar Oğlak Burcu yorumları

Pazar gününün semalarında huzursuz olmak çok kolay Oğlak burcu. Dalgın Başak ayı bir dizi uyarıcı bağlantı oluşturduğundan, bugün aktif harekete ihtiyacınız var. Bugün harekete geçmek ve zihninizi konuşmak her zamankinden daha kolay – ancak kendinizi aşırı büyütmeye dikkat edin. Günün ilerleyen saatlerinde Luna, enerjinizi mevcut kariyer hedeflerinize yönlendirerek rasyonel Terazi’ye kayar.


Kova Burcu
28 Şubat 2021 Pazar Kova Burcu yorumları

İlişkileriniz bugün daha fazla enerji gerektiriyor Kova. Yansıtıcı Başak ayı bir dizi düşündürücü bağlantı kurarken, Pazar gününün gökyüzü, kalbinize, geçmişinize ve endişelerinize bir kerede derin bir dalış yapma şansı sunar. Eylem güne ayrı bir parça gibi geldiğinden, gerçeğinizi konuşmak için ideal bir gün. Daha sonra ay Terazi’ye kayarak ruh halinizi aydınlatır ve bakış açınızı tazeler.


Balık Burcu
28 Şubat 2021 Pazar Balık Burcu yorumları

Sosyal hayatınız, Pazar gününün gökleri Balık burcunun altına akıyor. Ay, etkileyici Başak’ta dolaşır ve gün boyunca çeşitli motive edilmiş yönler oluşturarak dürüst konuşmalara ve dürtüsel eylemlere yol açar. Neyse ki, günün ikinci yarısı ayın rahat Terazi’ye kaydığını görür, rahatlamanıza, işleri azaltmanıza ve odağınızı samimiyet konularına çevirmenize yardımcı olur.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.