Günlük Burç Yorumları 2 Şubat 2021

2 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 2 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
2 Şubat 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Size ne kadar aptalca şeyler yapmanızı söylediği önemli değil, yaratıcılığınızın bugün kararları vermesine izin verin. Peki ya size uyumsuz çoraplar giymenizi, sadece kafiye konuşmanızı ya da bütün gün caddeyi atlamanızı söylerse? Sesini duymana ihtiyacı var. Görünüşe göre, biraz fazla uzun süredir bunu biraz fazla görmezden geliyorsun. Ciddi olmak, işte size daha fazla güvenilirlik kazandırabilir, ancak kişiliğiniz için ne yapıyor? Tuhaf tarafının göstermesine izin ver. İnsanlar, yaratıcı kaslarınızı esnetmenizi çok sevecekler.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
2 Şubat 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Bugün kendini beğenmiş biriyle karşı karşıya kalırsanız, kötü davranışlarının gözünüzde kim olduklarını lekelemesine izin vermemeye çalışın. Bazen insanlar zor bir duruma düştüklerinde saldırırlar ve savunmacı veya kaba davranırlar. Belki de bu acımasız kişi kendini güvensiz hissediyordur. Bir karşılaşmanın size gerçekte kim olduklarına dair tam bir fikir vermeyeceğini anlamaya çalışın. Bu kişiye sizi etkilemesi için bir şans daha verin. Yaptığına çok memnun olacasın.


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
2 Şubat 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Kendinize olan güveniniz bugün bir veya iki destek alacak ve bu da egonuzun hızla artmasına neden olacaktır. Ancak bu olurken, ayaklarınızı yere koyduğunuzdan emin olun! Bir şeyler hakkında fazla düşünürseniz, size sadece ısınıyor olan bazı insanları uzaklaştırabilirsiniz. Bu yüzden büyüyen egonuzun gücünü sonsuza dek kullandığınızdan emin olun. Odadaki en çekici kişi olduğuna inanın, diğerleri de bunu görecek. Tek kelime söylemene gerek yok.


Yengeç Burcu Simgesi
Yengeç Burcu
2 Şubat 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Dürtüleriniz üzerinde daha fazla hareket ederseniz, rutininizi karıştırabilir ve daha çok eğlenebilirsiniz. Günlük işlerinizin sıkıcı hale gelmesinin sizinle her şeyden çok ilgisi var. Hayatınıza heyecan katacak güce sahip olduğunuzu unutmamalısınız. Biraz gevşeyip işleri bu kadar ciddiye almayı bırakırsan arkadaşların kesinlikle çok sevecekler ve oğlum, bunu yapmana yardım etmeyi çok ister miydiler! Bazı fikirleri var, öyleyse neden onlardan fikir istemiyorsunuz?


Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu
2 Şubat 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

Sahip olduğunuz ikramiyeleri başka birine dahil ederek diğer insanlara karşı daha dikkatli olma arayışınıza devam etmelisiniz. Bir iş arkadaşınız veya arkadaşınız tarafından değerli görülen bir şeyinizi paylaşın ve bunu rahat bir şekilde yaptığınızdan emin olun. Bu, senin ne kadar cömert olduğun onları şaşırtmakla ilgili değil. Hayatınızda ne kadar önemli olduklarını anlamalarını sağlamakla ilgilidir. Birine beklenmedik bir şekilde sıcaklık gösterdiğinde, ikiniz arasındaki önemli bağları sağlamlaştırabilir.


Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
2 Şubat 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

İş arkadaşlarınızla zaman zaman esnek olmak stratejik olarak akıllıdır, ancak işlerin fazla ileri gitmesine izin vermeyin. Bir çeşit itici olduğunuza dair bir emsal oluşturmak istemezsiniz. Bir paspas gibi hissetmeye başlarsanız konuşun ve bölgenizi korumaktan veya bir yanlış anlamayı açıklığa kavuşturmaktan çekinmeyin. Bazen saygı görmenin tek yolu bunu talep etmektir. Doğru kişiye söyleyeceğiniz sessiz bir söz, size ihtiyacınız olan tüm memnuniyeti sağlayacak ve başkalarına da uğraşmadığınızı gösterecektir.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
2 Şubat 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

Umutlarınızı çok yükseğe koyduğunuzda, hayal kırıklığına uğrama olasılığınızı artırırsınız. Bu yüzden bugün akıllı olun ve her şeyi tek bir olayın veya karşılaşmanın nasıl gittiğine bağlamamaya çalışın. Açık fikirli olun ve her saati olduğu gibi kabul etmenize izin verin. Her şeyi ve herkesi kontrol etmeye çalışırsanız, sadece hayal kırıklığına uğrayacaksınız. İnsanlar bir şeyleri belirli bir yöne itmeye çalıştığınızı hissettiğinde, hemen geri iteceklerdir. Tam kontrole değil, işbirliğine odaklanın.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
2 Şubat 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Şu anda patronla daha fazla zaman istemeye dikkat et. Bazı büyük sorunlarla uğraşıyor olabilirler ve şimdi kariyeriniz veya aradığınız yeni sorumluluklar hakkında uzun tartışmalar için çok sabırlı olabilirler. Onlar da bir insandır ve zor zamanlarda biraz gevşemeyi hak ediyorlar. Onlara bir arkadaş gibi davran ve onlara ihtiyaçları olanı ver. Sorun haline gelirse, onunla ilgilen. Endişelenmeniz gerekene kadar şeyler hakkında endişelenmeyin.


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
2 Şubat 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Size yardım etmek için çok çalışan bazı insanlar var ve onlara başarmanıza yardım ettikleri şey için ne kadar minnettar olduğunuzu bildirme zamanınız geldi. Bütçeniz ve programınız izin verdiği ne olursa olsun, onlara bugün bir bağış, küçük bir hediye veya hatta sadece neşeli bir teşekkür kartı şeklinde minnettarlığınızın bir sembolünü verin. İnsanların sizin için ne kadar değerli olduklarını bilmelerini sağlamak için zaman ayırmak onları sadece iyi hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda iyi hissetmenizi de sağlar.


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
2 Şubat 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Bugün bir adaletsizliği düzeltebilecek ve gerçekten hak eden kişiye, yani siz! Bu, kendini savunmak için kolay bir gün değil, ama son zamanlarda o kadar iyi gidiyorsun ki, zorluk seni bunu yapmaktan alıkoymamalı. Aklınızdan geçenleri söylemeyi izleyen insanlara borçlusunuz. Neyi hak ettiğinizi düşündüğünüz konusunda tamamen dürüst olun. Keyifli ve duyması zor olanların hepsini paylaşmadığınız sürece fikirlerinizi paylaşmanın bir anlamı yok.


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
2 Şubat 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Gerçekten sunduğun şeyi neden saklıyorsun? Çekingen olmak dikkat çekmenin sevimli bir yolu gibi görünebilir, ancak bu, gerçekte neyi insanlara açık hale getirmenin iyi bir yolu değildir. Kim olduğunuz ve masaya ne getirmek istediğiniz konusunda açık ve net olmalısınız. Kendinizi ifşa etme riskini alın. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Tahmin ettiğinizden çok daha ilgi çekicisiniz ve gizemi çözmeye yönelik bir ipucu, birçok insanı size çekecektir.


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu
2 Şubat 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Devam edin ve en son takıntılarınıza dalın, ancak gerçekliği kavramanızı kaybetmemeye çalışın! İş ve oyun için zaman yaratmalısın. Tüm zamanınızı birine veya diğerine ayırmak akıllıca değildir. Hayatınızda denge yaratmanın eğlenceli olmadığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Sadece eğlenceli değil, aynı zamanda kolay! İlk önce zamanınızı planlamaya çalışın. Çalışmak için bir saat, oynamak için bir saat verin ve çok geçmeden saati izlemeyi bırakabileceksiniz. İkinci doğa olacak!


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.