Günlük Burç Yorumları 18 Şubat 2021

18 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 18 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
18 Şubat 2021 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Geçen ay fazlasıyla sosyaldi Koç. Anlamlı bağlantıları yeniden kurmak, yeni müttefikler oluşturmak ve yerden çıkmak için bir destek sistemi gerektiren hedefleri keşfetmek için çalıştınız. Güneş rüya gibi Balıklara doğru ilerlerken, bu enerji bugün değişmeye başlıyor. Bu geçiş sizi ilgi odağından çeker ve sizi önümüzdeki haftalarda daha içine kapanık, içe dönük ve dinlenme odaklı bir kafa boşluğuna yerleştirir.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
18 Şubat 2021 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Şimdi sahip olduğun her şeyi verme zamanı, Taurus. Kariyerinizde ortaya çıkan yeni hikayeleri haftalarca keşfettikten sonra, metale pedal basmanın ve hedeflerinizi hayata geçirmenin zamanı geldi. Güneş bugün vizyon sahibi Balık burcuna doğru ilerliyor ve sizi sosyal ağınızla yeniden bağlantı kurmaya ve önümüzdeki ay hırslarınızı genişletmeye itiyor. Şüphe duyduğunuzda, destek için topluluğunuza başvurun.


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
18 Şubat 2021 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

Bu senin parlama zamanın, İkizler. Güneş kolektif olarak ilgili Balık burcuna doğru ilerlerken, bugün kariyer cephesinde yılın halka açık zamanına giriyorsunuz. Haftalarca yaşamla ilgili temel inançlarınızı yeniden gözden geçirdikten sonra, öğrendiklerinizi eyleme dönüştürmeye hazırsınız. Önümüzdeki ay, tutkularınızla ilerlediğinizi ve yaptığınız her şeyle ilgi odağı haline geldiğinizi görüyor. Kucakla!


Yengeç Burcu Simgesi
Yengeç Burcu
18 Şubat 2021 Perşembe Yengeç Burcu Yorumları

Bakış açınız bugünün gökyüzü altında değişmeye başlıyor, Yengeç. Haftalarca kalbinizin karanlık, tozlu köşelerini keşfettikten sonra (ve bu süreçte bazı rahatsız edici gerçeklerle yüzleştikten) sonra, ışığı yeniden görmeye hazırsınız. Güneş bugün vizyon sahibi Balık’a doğru ilerliyor ve sizi yeni bir kendini keşfetme aşamasına itiyor. Önümüzdeki haftalar eğitime, eski inançları ve yanlış anlamaları yeniden gözden geçirmeye ve dünyanızı genişletmeye odaklanıyor. & nbsp;


Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu
18 Şubat 2021 Perşembe Aslan Burcu Yorumları

İlişkiler açısından senin dünyanda uğraşacak çok şey var Leo. Geçtiğimiz birkaç hafta, size ortaklık alanındaki beklentilerinizi, tahminlerinizi ve ihtiyaçlarınızı gösterdi. Güneş bugün derin duygu Balıklarına doğru ilerlerken, artık bu yolculuğu bir sonraki adıma taşımaya hazırsınız. Önümüzdeki haftalar, bağlılık, cinsellik ve savunmasızlık hakkındaki rahatsız edici ama kritik gerçeklerle yüzleşmeniz için sizi içten içe çağırıyor.


Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
18 Şubat 2021 Perşembe Başak Burcu Yorumları

Kendini kemiğe kadar zorluyorsun Başak. Güneş, rüya gibi Balık burcunun karşısındaki burcunuza doğru ilerlerken, bugün odaklanmanız için yeni bir dizi planla evren geliyor. Önümüzdeki haftalarda, ihtiyaçlarınızı ifade etmeye, partnerinizin ihtiyaçlarını keşfetmeye veya kapınıza yeni fırsatlar çekmeye başladığınızda enerjinizi yakın kişisel ilişkilerinize yatırdığınızı göreceksiniz.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
18 Şubat 2021 Perşembe Terazi Burcu Yorumları

Ördeklerinizi arka arkaya alma zamanı Terazi. Son haftalarda, kendinizi ifade etmenize yardımcı olacak yaratıcı bir zanaat veya yeteneği keşfetmek için çok çalıştınız. Şimdi, bu yeteneği bileme zamanı. Güneş vizyon sahibi Balık burcuna doğru ilerlerken, bugünün gökyüzü odak noktanızda bir değişiklik getiriyor. Bu geçiş, verimli çalışma, organize olma ve sağlığınızla yeniden bağlantı kurma ihtiyacınızı vurgular.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
18 Şubat 2021 Perşembe Akrep Burcu Yorumları

Geçtiğimiz ay içinden geçmeniz kolay olmadı Akrep. Köklerinizi, ailenizle olan bağınızı keşfetmeniz ve işleri destekleme umuduyla duygusal temelinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Güneş yaratıcı açıdan zengin Balıklara doğru ilerlerken, günümüzün kozmik değişimiyle daha hafif zamanlar geliyor. Önümüzdeki haftalarda romantizm, yaratıcı faaliyetler ve spot ışığında yerinizi bulmaya odaklanacaksınız.


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
18 Şubat 2021 Perşembe Yay Burcu Yorumları

Sen her zaman hareket halindesin Yay. Son zamanlarda genellikle ihtiyaç duyduğunuz hareketi elde etmek zor olsa bile, sıradanlıktan kaçmanın yollarını buluyorsunuz. Güneş uykulu Balık burcuna doğru ilerlerken, bugünün gökyüzü sizin için önemli bir hız değişikliğine yol açıyor. Bu geçiş, odağınızı köklerinizi bulmaya, ailenizle yeniden bağlantı kurmaya ve ondan çalışmak için güçlü bir duygusal temel oluşturmaya kaydırır.


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
18 Şubat 2021 Perşembe Oğlak Burcu Yorumları

Geçen ay kaynaklarınızla yakından ilgileniyordunuz Oğlak. Becerilerinizi gözden geçirmeniz ve mali durumunuzu idare etmek için yeni bir yaklaşımı benimsemeniz sizin için önemliydi. Güneş şiirsel Balık’a doğru ilerlerken, bugün bu enerjiden önemli bir uzaklaşma getiriyor. Önümüzdeki ay eğitim, iletişim ve zihinsel sağlığınızı ele almaya odaklanıyor.


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
18 Şubat 2021 Perşembe Kova Burcu Yorumları

Sezonun bugün sona eriyor Kova. Benlik kavramınıza odaklanmak ve gelecek yıl içinde çiçek açmak isteyeceğiniz şeyin kim olduğuna dair kararlar vermek için son birkaç haftanız oldu. Güneş zengin bir yaratıcı Balık burcuna doğru ilerlerken, bugünün gökyüzü sizi bu yolculuğa çıkarıyor. Takip eden haftalarda, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi ve becerilerinizi keşfettiğinizde göreceksiniz – onları etkinleştirmek ve kendi yararınıza kullanmak için çalışırken.


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu
18 Şubat 2021 Perşembe Balık Burcu Yorumları

Son birkaç hafta seni derin bir tefekkür içinde buldu Balık. Kendi derinliklerine dalmak için ciddi bir sosyal detoks yapmak zorunda kaldın. Şimdi parlama zamanı. Güneş bugün sizin burcunuza doğru ilerliyor ve kendi kişisel yeni yılınızın başlangıcını başlatıyor. Önümüzdeki ay, kişiliğinizi, görünümünüzü ve kimlik duygunuzu tazelemek ve canlandırmak için seçimler yaptığınızı görüyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.