Günlük Burç Yorumları 17 Şubat 2021

17 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 17 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
17 Şubat 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Yılın en büyük hikayelerinden biri bugün başlıyor, Koç. Gelenek merkezli Satürn isyankâr Uranüs’e meydan okurken, işleri yapmanın eski yolu, devrim ve değişim ihtiyacına karşı çıkıyor. İletişim tarzınız ve düşünme süreciniz etrafında canlandırıcı ama rahatsız edici bir içgörü ortaya çıkmaya başlarken, hedeflerinizi ve tutkularınızı her zaman nasıl takip ettiğinizle ilgili oluşan çatlakları arayın.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
17 Şubat 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Bugün çok dikkat et Boğa. 2021’in en önemli hikayesi, istikrar arayan Satürn’ün değişim talep eden Uranüs ile karşı karşıya gelmesiyle birlikte gün ışığına çıkmaya başladı. Bu ender rastlanan, olağanüstü birliktelik, hayatta kaldığınız eski felsefeleri ve kariyer yaklaşımlarını yıkmaya çalışıyor. Kendinizi ifade etmenizde ve benliğinizde yeni içgörüler ortaya çıkmaya başlıyor, bu yüzden bugün içgüdülerinize derin bir şekilde uyum sağlayın.


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
17 Şubat 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Bir İkizler olarak, kalbinizle konuşma şansı elde etmeden önce, her şey önce zihninizden süzülür. Bugünün kozmik manzarası, 2021’in en önemli olaylarından biri başlarken bu süreci sarsmak istiyor. Asi Uranüs, statüko Satürn ile bir kareye kilitlenir ve inanç sisteminiz ve en samimi ilişkileriniz etrafında yeni içgörüler ve değişim ihtiyacı getirir.


Yengeç Burcu Simgesi
Yengeç Burcu
17 Şubat 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumları

Yılın en önemli astrolojik olaylarından biri bugün başlıyor, Yengeç. Bulgularınıza çok dikkat edin! Güvenlik arayan Satürn, bu öğleden sonra durgunluğu kıran Uranüs ile mücadele ediyor ve mevcut ilişkilerinizin temellerine dair büyük sarsıntılar ve içgörüler getiriyor. Bozulmuş, eskimiş yapılara yapışmak yerine samimiyet cephesinde yenilenmesi gerekenleri onurlandırın.


Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu
17 Şubat 2021 Çarşamba Aslan Burcu Yorumları

Eskiyle, yenisiyle birlikte Leo. İşler değişiyor ve hızla değişiyor. Yapı inşa eden Satürn, devrim niteliğindeki Uranüs’le meydan okurken, evren bugün 2021’in en büyük hikayelerinden birinin ilk bölümünü başlatıyor. Bu nadir, gökyüzü sarsan sendika, ilişki ve çalışma cephesinde önemli çöküşlere ve atılımlara yol açar. Neyin değişime hazır olduğuna dikkat edin!


Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
17 Şubat 2021 Çarşamba Başak Burcu Yorumları

Bugün etrafınızda dönen mesajları dinleyin Başak. 2021’in en kritik olaylarından biri bugünün evreninde başlıyor ve emilmesi gereken önemli bilgilerle dolu. Gelenekleri koruyan Satürn, bugün değişim gerektiren Uranüs ile zorlu bir kareye kilitleniyor ve yaratıcı yaklaşımınız, işiniz ve mevcut sağlık endişelerinize büyük ifşaatlar getiriyor. Bir değişiklik talep edildiğinden, büyük gelişmeler veya arızalar muhtemeldir.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
17 Şubat 2021 Çarşamba Terazi Burcu Yorumları

Yılın en önemli hikayelerinden biri bugün ayağa kalkmak, Terazi. Yapı arayan Satürn, dünyanızdaki sağlam yapılara küçük depremler getirerek, bu öğleden sonra Uranüs’ü bir yarma ile karşı karşıya getiriyor. Elektrik anlayışıyla birlikte gelen bu küçük sarsıntılar, romantik yaşamınız, cinsel yaşamınız ve bağlılık kapasitenizle doğrudan bağlantılıdır. Bu enerjiden en iyi şekilde yararlanmak için bu alanları genişletmek ve yenilemek için çalışın.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
17 Şubat 2021 Çarşamba Akrep Burcu Yorumları

Çarşamba’nın kozmik manzarası Akrep’in altında rahatlama arayan gerginlikler var. 2021’in en önemli hikayesi, geleneği koruyan Satürn’ün devrimci Uranüs ile karşı karşıya gelmesiyle bugün ortaya çıkmaya başlıyor. Bu alışılmadık hizalanma çok önemli ve gelişi, evinizin ve ailenizin cephesinin temellerini sarsıyor. Ancak bu, önemli bilgiler sunmaktır. Bu alanlara yaklaşımınızı nasıl yenileyebileceğinize bakın.


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
17 Şubat 2021 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Eski yapılar bugünün seması Yay burcu altında çöküyor. Geçmişin gitmesine izin verme ve yeniye hoş gelme zamanı – her zaman rahat olmayan ancak uzun vadede buna değer bir süreç. İstikrar arayan Satürn, bugün temellerimizi sarsma eğiliminde olan nadir bir hizalanma olan asi Uranüs’e meydan okuyor. İletişim tarzınız, yetenekleriniz ve kaynaklarınız etrafında her iki canlandırıcı atılımın gerçekleşmesini bekleyin.


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
17 Şubat 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumları

Bugün elektrikle boğulmuş gibi hissedebilirsin Oğlak. Bu rahatsız edici, heyecan verici his tam da eşittir! Yönetici gezegeniniz, istikrarlı Satürn, bugün otantiklik gerektiren Uranüs ile dünyayı sarsan bir kareye kilitleniyor. Bu nadir olay, kimliğinize, kendinizi ifade etmenize ve yeteneklerinize yeni içgörüler ve atılımlar getirmeye çalışır. Hayatınızda daha çok hapishane gibi hissetmeye başlayan, yıpranmış güvenli yapılardan kurtulun.


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
17 Şubat 2021 Çarşamba Kova Burcu Yorumları

Evren Çarşamba gününün gökleri Kova burcunun altında değişim için haykırıyor. Çağrıya kulak verecek misin yoksa yıkılmış sarayını mı savunacaksın? Yönetici gezegeniniz, güvenliği arayan Satürn, bugün devrimci Uranüs’ten bir kare ile karşı karşıya – benlik duygunuza ve kendi kendinizi sabote etme yollarınıza büyük uyandırma çağrıları getiren bir birlik. Neyin bırakılmaya çalıştığını anlayın ve oluşturduğunuz yeni kimliğe yaslanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu
17 Şubat 2021 Çarşamba Balık Burcu Yorumları

2021’in en kritik hikayelerinden biri bugün gün yüzüne çıkıyor, Balık. Etrafınızdaki mesajları ayarlamaya çalışın! Yapıyı koruyan Satürn, değişim getiren Uranüs ile huzursuz edici bir kareye kilitlenir, hedefleriniz, sosyal çevreniz ve kendi kendinizi sabote etme yöntemleriniz etrafında küçük atılımlar ve çökmeler meydana gelir. Yapışmak yerine değişimi hedefleyin, yeni ufukları fethetmenin zamanı geldi.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.