Günlük Burç Yorumları 16 Şubat 2021

16 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 16 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
16 Şubat 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Yoğun duygular Salı gününün göğünün altında kaynıyor Koç. Ay, gün boyunca burcunuzda kalır – enerjinizi kimliğiniz, kişiliğiniz ve sağlığınızla ilgili kabul edilmeyen duygusal içeriğe yönlendirir. Luna’nın öğleden sonra, dönüşümcü Plüton’a karesi, kariyer cephesinde güç ve otorite ile ilgili sorunları karıştırır. Gerçek hayatla sizinle yüz yüze olan toplum arasındaki duygusal ayrımı keşfetmeyi hedefleyin.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
16 Şubat 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Salı gününün kozmik coğrafyası Boğa burcunda kızmak çok kolay. Bu olasılığı ortadan kaldırmanın bir yolu, üretken eylemi başka bir güne itmektir. Ayın ilk önce Koç burcundaki varlığı, kendinizi yenilemenize, canlandırmanıza ve yenilemenize yardımcı olmaya çalışan bir yalnızlık çağrısı anlamına gelir. Ayın öğleden sonra karesi ile duygusal açıdan ham Pluto, kontrolle ilgili sorunları karıştırabilir, bu nedenle yanıt vermek yerine gözlemlemeyi hedefleyin.


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
16 Şubat 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Bugün aklında hedefler var, İkizler. Yine de, bazı kozmik türbülanslar, bu sefer yüzleşmeyi bekleyen ilişki sorunları biçiminde kendini yolunuza yerleştirebilir. Ay, tutkularınıza yönelik planlar yapmaya ve inisiyatif almaya hazırlanıyor. Luna’nın öğleden sonra meydanı duygusal açıdan ham Pluto ile doğrudan yüzleşilmesi gereken ortaklık sorunları sunar.


Yengeç Burcu Simgesi
Yengeç Burcu
16 Şubat 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

İnsanlar başarı için doğal dürtülerini küçümseme eğilimindedir, Yengeç. Bugünün gökyüzü, bu arenada, özellikle ilişkiler cephesinde bazı sorunlar ortaya çıkarabilir. Ay, tüm gün hevesli Koç burcunun içinden geçerek, her türlü acil kariyer endişenizi halletmenize yardımcı olur. Yine de, Luna’nın otantik Pluto ile gün ortası buluşması, dünyaya gösterdiğin yüzle aşk hayatında yansıtılan yüz arasında bazı gerçeklerin çözülmesini engelleyebilir.


Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu
16 Şubat 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

İş gerginlikleri muhtemelen Salı gününün gökyüzünün altında ortaya çıkacak Leo. Tahriş duygularıyla kendinizi tüketmenize izin vermeyin! Go-getter Aries ayı, potansiyelinizin vizyonlarını harekete geçirir ve bu da sizi dürtüsel olarak hareket etmeye heveslendirebilir. Luna’nın değişim isteyen Pluto ile öğleden sonra çatışması, sizi, özellikle işle ilgili konularda, gerçekliğin ince ayrıntılarına geri getiriyor. Elinizden geleni yapın ama hızınızı kendiniz ayarlayın!


Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
16 Şubat 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Kişilerarası ilişkilerinizi başka bir güne saklayın, Başak. Güçlü bilinçaltı duyguları Salı gününün gökyüzünün altında oyuna giriyor ve gerçek bağlantılar kurma yolunuza bir engel oluşturabilir. Ateşli Aries ayı, bugün duygusal olarak ham Pluto ile çarpışıyor ve aşk, seks ve yaratıcı projeler etrafında gömülü duygular uyandırıyor. Onları halının altına süpürmek yerine kabul etmeyi hedefleyin.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
16 Şubat 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

Gerilimler, günümüzün kozmik manzarası Terazi’nin altında salıverilmeyi bekliyor. Sinir bozucu Koç ayı, gerçeği arayan Plüton’la güç kaygısı olan bir kareye kilitlendiğinden, ilişkiler etkinin yükünü taşıyor gibi görünüyor. Ev, aile ve ilişki cephesiyle ilgili bazı türbülans ve dürüst konuşmaların ortaya çıkmasını bekleyin. Kabul edilmeyen hayal kırıklıklarına sessizce somurtmak yerine bugün her şeyi masaya koymak için kullanın.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
16 Şubat 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Bir Akrep olarak, kelimelerin en acımasız silahlar olabileceğini biliyorsunuz. Eğer kışkırtılırsa keskin dilli doğanızı serbest bırakmakla yükümlü olduğunuz için bugün çalışma cephesinde buna özellikle dikkat edin! Ay, agresif Koç burcunun içinden geçerek sizi mevcut yapılacaklar listenizde tamamlanmamış olan her şeyin üstesinden gelmeye zorlar. Yine de, Luna’nın çiğ Plüton ile öğleden sonra kavgası, daha derinlemesine inceleme için bazı ciddi fırtınalı düşünceleri açığa çıkarabilir.


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
16 Şubat 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Bugün sahne ışıklarının tadını çıkar, Yay. Evren sizi kendi dünyanızda sizi ve yeteneklerinizi daha görünür kılan, ay kendi çıkarlarını gözeten Koç burcunun içinden geçerken, bir rolde yaşamaya zorluyor. Yine de, ay dönüşüme aç Plüton ile çekişmeli bir kareye kilitlendiğinden, bazı iç gerilimlere karşı koşabilirsiniz. Bu birlik, yaratıcı güvensizliklerinizin yüzeyinin altında daha derinlere bakmanızı sağlar.


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
16 Şubat 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

İlerlemeden önce geçmişe bir göz atman gerekecek Oğlak. Ay, bireysel Koç burcunun içinden geçerken, evren bugün sizi hafıza şeridine sürüklüyor. Evdeki projelere odaklanan sade bir gün en iyisidir. Yine de, gün ışığında kendinizi ailenizden nasıl ayırdığınız konusunda kendi şeytanlarınızdan bazılarıyla yüzleşmeniz muhtemeldir, çünkü ay güçlü Plüton’la çarpışır.


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
16 Şubat 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Zihniniz bugün bir kasırganın tam ortasında olduğunu hissetmek zorunda, Kova. Göğsünüzden kaldırmanız gereken çok şey var, bu yüzden her şeyi o sakin görünümün altına gömmeyin. Aksiyon odaklı Koç ayı, günü güce aç Plüton ile gergin bir konfigürasyonda geçirerek, psikolojik dolabınızı temizlemenizi ve uzun süredir saklı olan bazı gerçeklerle yüzleşmenizi ister. Kendinize nefes alabileceğiniz bir defter veya iyi bir arkadaş bulun!


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu
16 Şubat 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Evren bugün biraz toz atıyor, Balık. Ay, enerjili Koç burcunun içinden geçerek sizi işe koymaya ve yetersiz kullanılan kaynaklarınızdan ve beceri setlerinizden bazılarını keşfetmeye yönlendirir. Luna öğleden sonrayı duygusal açıdan güçlü Pluto ile gergin bir meydanda geçirir ve bu da eski kızgınlık, keder ve diğer gömülü duyguları harekete geçirir. Bu güçlü duyguların hedefler veya arkadaş grupları etrafında ortaya çıkması muhtemeldir, bu nedenle neyin kabul edilmesi gerektiğine karar verin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.