Günlük Burç Yorumları 15 Şubat 2021

15 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 15 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
15 Şubat 2021 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Yeni hafta bugün aksamadan başlıyor Koç. Ay, burcunuzdan geçerek sizi ön plana çıkaran herhangi bir senaryoda parlamanıza yardımcı olur. Luna’nın haberci Mercury ve rüya gibi Jüpiter ile destekleyici bağlantıları, sizi bir grup veya topluluk çabasıyla yüzleşmek için özellikle iyi bir ışık haline getiriyor. Sağlığınıza, fiziksel bedeninize ve bireysel ihtiyaçlarınıza uyum sağlamak için Pazartesi gününün enerjik gökyüzünü kullanın.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
15 Şubat 2021 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Bugün yalnız bir zamanda sıkmayı başarırsan çok şey yapabilirsin Boğa burcu. Ay, eylem odaklı Koç burcunun içinden geçerek hızlı düşünen Merkür ile güçlü bağlantılar kurar ve Jüpiter’i canlandırır. Kendi hızınızda çalıştığınız ve kendinize bağlı kaldığınız sürece, iyi ruh halleri ve sohbet kolaylığı önümüzdeki güne nüfuz eder. Özellikle kariyer yapılacaklar listenizden bir şeyler çizmek kolay olmalıdır.


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
15 Şubat 2021 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

İkizler burcu olarak sosyal yaşamınız, dünyanızın önemli bir unsurudur. Son zamanlarda iletişimden kopmak senin için kolay oldu. Ay heyecanlı Koç burcunda dans ederken, Pazartesi gününün gökyüzü mürettebatınızla yeniden bağlantı kurmanın önemini hatırlatıyor. Luna, haberci Merkür ve istek uyandıran Jüpiter ile aynı hizaya gelirken günü bir dizi canlandırıcı bağlantıda geçirir. Grupla ilgili herhangi bir planı hayata geçirmek için harika bir gün.


Yengeç Burcu Simgesi
Yengeç Burcu
15 Şubat 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumları

Bugün defne üzerinde dinlenmeyin, Yengeç. Sadece ulaşır ve gerçekleştirirseniz, kariyer cephesinde önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Ay, go-getter Koç burcundan kayarak dikkatinizi hedeflerinize ve topluluğunuzdaki mevcut konumunuza yönlendirir. Luna, etkileyici Merkür ve rüya gibi büyük Jüpiter ile destekleyici bağlantılar kurarak kişisel platformunuzda güçlü mesajlar almanıza yardımcı olur.


Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu
15 Şubat 2021 Pazartesi Aslan Burcu Yorumları

İlişki enerjinin değişmesi seni şaşırtmadı Leo. Hevesli Koç ayı sizi yaşamak için yeni felsefeler oluşturmaya yönlendirirken, evren, kişilerarası deneyiminizi genişletmek ve bugün bu bölüme yeni bir ışık tutmak için çalışıyor. Ayın iletişimsel Merkür ve ruh halini yükselten Jüpiter ile güçlü bağlantısı, yeni bir bakış açısına ihtiyaç duyan önemli ilişki konularını konuşmanıza yardımcı olur.


Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
15 Şubat 2021 Pazartesi Başak Burcu Yorumları

Pazartesi gününün gökyüzü, şu anki duygusal durumunuz Başak’a içten bir bakış atmanızı ister. Ay, sıcakkanlı Koç burcunun içinden geçerek, ortaklık meselelerinde bireysellik ve birlik arasındaki sorunları karıştırır. Neyse ki, Ay’ın etkileyici Merkür ile destekleyici bağlantısı ve inanç aşılayan Jüpiter, ruh halinizi konuşmanız için yeterince hafif tutuyor. Bugün kolaylıkla vergilendirileceğinizi hissedeceğinizden, sosyal profilinizi düşük tutmayı hedefleyin.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
15 Şubat 2021 Pazartesi Terazi Burcu Yorumları

Önümüzdeki gün ortaklık meseleleri hakim gibi görünüyor, Terazi. Ay, karşıt bireysel Koç burcunuza doğru ilerliyor ve dikkatinizi romantizm bölümündeki mevcut duruma işaret ediyor. Haberci Merkür, rüya gibi Jüpiter ile birleşerek günü hoş bir iyimserlik duygusuyla doldururken, bugün yaratıcı yaşamınız veya ortaklık endişelerinizle ilgili olumlu haberler patlak veriyor olabilir.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
15 Şubat 2021 Pazartesi Akrep Burcu Yorumları

Bugün yapmak zorunda olduğun şeyleri aşmak yok, Akrep. Ay, hızlı düşünen Merkür ve istek uyandıran Jüpiter ile destekleyici bağlantılar oluşturan hevesli Koç burcunun içinden kıyıya geçer. Bu, özellikle yazılı veya sözlü sözlerle uğraşmak söz konusu olduğunda güne yetenekli, yapılabilir bir enerji getiriyor. Yine de, bugün odaklanmanızın bir parçası olarak yeniden uyum ve denge arayışıyla ilgilendiğiniz için kendinize aşırı yüklenmeyin.


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
15 Şubat 2021 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Her zaman nasıl gösteri yapacağını bilirsin Yay. Ay ateşli, ilk önce Koç burcunun içinden geçerken, bu yetenek Pazartesi gününün semalarında ekstra kolaylık sağlıyor. İşten çok boş zaman havasındasın, bu yüzden oyun oynama ihtiyacını onurlandır ve neşeni bul. Luna’nın canlandırıcı Jüpiter ve etkileyici Merkür ile iyi desteklenmiş bağlantıları, iletişim becerilerinizi bugün ön plana çıkarıyor.


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
15 Şubat 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak burcu olarak, üretkenliği pasifliğe öncelik verme eğilimindesiniz. Pazartesi gökyüzü bu enerjilerin garip bir karışımıyla çalıştığınızı görüyor. Ay, eylem odaklı Koç burcunda gezinir, ancak varlığı aynı zamanda içeri doğru hareket etmek ve ana üssünüzle sessizce yeniden bağlantı kurmak için aylık bir çağrıya işaret eder. Ay, istek uyandıran Jüpiter ve enerjik Merkür ile senkronize olduğundan, eviniz bugün çalışır durumdaysa çok şey yapabilirsiniz. & nbsp;


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
15 Şubat 2021 Pazartesi Kova Burcu Yorumları

Bugün oyunun zirvesindesin, Aquarius. Enerjik Koç ayı, iletişimsel Merkür ve ruh halini yükselten Jüpiter ile aynı hizaya geldiğinden, gökyüzü bugün karizmanızı güçlendirmek ve kendini ifade etmeyi keskinleştirmek için çalışıyor. Bugün çevrenizdeki insanların kalplerini ve zihinlerini yakalamak çok kolay, bu yüzden sesinizi yazılı veya sözlü olarak iyi bir şekilde kullanın.


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu
15 Şubat 2021 Pazartesi Balık Burcu Yorumları

Bir Balık olarak, kıskanılacak çok sayıda sanatsal beceriye sahipsiniz. Günlük hayatınızda hangilerini unutuyorsunuz (veya bilerek kaçıyorsunuz)? Ay heyecanlı Koç burcunun içinden geçerken, Pazartesi gökyüzü sizi bu yeteneklerle yeniden buluşturmaya çalışıyor. Luna günü, etkileyici Merkür ve istek uyandıran Jüpiter ile güçlü, iyi desteklenen bir bağlantıda geçirerek, kendinizi iyi hissetmenizi ve hikayenizi hangi ortamı seçerseniz seçin paylaşmanızı kolaylaştırır. & nbsp;


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.