Günlük Burç Yorumları 11 Şubat 2021

İçerikler

11 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 11 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
11 Şubat 2021 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Hayatınızı kendi tarzınızda mı yoksa başkalarının söylediklerine göre mi yaşamak istiyorsunuz? İtibarınız en büyük endişenizse (ve öyle olmalı), o zaman başkalarının söylediklerini dinlemeyi bırakıp iç sesinizin size ne söylediğini dinlemeye başlamalısınız! İstediğiniz şeyden ödün vermek, insanlar ne derse desin hiçbir yere varmanıza yardımcı olmayacak. İnançlarınıza sadık kalın. Daha yaşlı bir akrabanızla konuşmak, nasıl yolunda gideceğiniz konusunda biraz fikir edinmenize yardımcı olabilir.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
11 Şubat 2021 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Artık zihinsel enerjinizi artırdınız. Yeni şeyler öğrenmek ve öğrenmek size çok kolay gelir ve sınava girmek çocuk oyuncağı olmalıdır. Tartışmak da artık ideal, bu yüzden fikirlerinizi ve fikirlerinizi yüksek sesle ve gururla ifade etmekten çekinmeyin. Bir tartışma varsa, muhtemelen kazanırsınız. Büyük resim hakkında daha fazla düşünmeye başlıyorsunuz. Başkasının tüm önemsiz küçük ayrıntılar için endişelenmesine izin verin. Şu anda, eyleme geçmek için sabırsızlanacağınız büyük bir planınız var.


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
11 Şubat 2021 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

İvme bugün elde etmek sizin için zor olabilir. Gününüze girer girmez, muhtemelen bir sonraki adımda ne yapacağınız konusunda kararsız veya sisli hissetmeye başlayacaksınız. Bu olursa, odağınızı dışa doğru çevirin. Her şeyi kendi hedeflerinize sarmak yerine, diğer insanların yaptığı şeylere odaklanın. Onlara yardım edip edemeyeceğine bir bak. Çoğunlukla, kendi hayatınızdan çıktığınızda, onun hakkında daha iyi bir bakış açısı elde edersiniz. Bu, solo projelere başlamak için iyi bir gün değil.


Yengeç Burcu Simgesi
Yengeç Burcu
11 Şubat 2021 Perşembe Yengeç Burcu Yorumları

Şu anda çok fazla insan söylediklerinizi anlamıyor gibi geliyorsa, sinirlenmeyin. Başkaları sizi yanlış yorumlayabilir, ancak bu sizi dinlemeye devam etmek istemedikleri anlamına gelmez. İnsanlar dünyanızın bir parçası olmak için biraz çaba sarf etmeye istekliler çünkü dünyanızın bir parçası olmak çok değerli! Zaman zaman onlarla uyumsuz hissetmek zorunda kalıyorsunuz, ama ne olmuş yani? Her zaman sorunsuz etkileşimler için çabalamayın. Kendinizi sansürlemek için çok fazla enerji harcarsınız.Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
11 Şubat 2021 Perşembe Başak Burcu Yorumları

Romantizm zaman zaman sıkı çalışma gerektirir, ancak her zaman karşılığını verir! Şu anda bir ilişkiniz varsa, partnerinize son zamanlarda verdiğinizden biraz daha fazla ilgi ve sevgi dolu ilgi gösterin. Uzlaşma ikinizi daha da yakınlaştıracak. Ve eğer bir ilişkiniz yoksa, son zamanlarda çok konuştuğunuz o kişiyle bağlantı kurmak için biraz daha sıkı çalışmanın zamanı geldi. Biraz daha açın ve savunmasız olun. Bir rüyayı paylaşın.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
11 Şubat 2021 Perşembe Terazi Burcu Yorumları

Şu anda size çok fazla sınır konulmuş gibi hissediyorsanız, bunun nedeni muhtemelen onlara karşı yeterince zorlamadığınız içindir! Kendinizi esnetmeniz gerekiyor. Kendinizi iyi hissedecek ve insanlara omzunuzun üzerinden bakmalarına ihtiyacınız olmadığını gösterecektir. Adım atın ve daha fazla sorumluluk alın ve size daha fazla özerklik verilecek. Karışıma biraz daha hırs katın ve başarısız olmaktan korkmayın. Başarısız olsan bile, en azından bir şeyler öğreneceksin.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
11 Şubat 2021 Perşembe Akrep Burcu Yorumları

İnsanlara ihtiyaç duyduklarında yardım etmeyi umursamıyorsun ki bu, insanların seninle ilgili sevdiği şeylerden biri. Ancak körü körüne yardım etmemeye dikkat edin. Yardımına gerçekten ihtiyacı olmayan biri bunu isteyebilir ve hayır diyerek paçayı sıyırabilirsen, yapmalısın. İkiniz genellikle birlikte iyi çalışıyorsunuz, ancak sizden faydalandıklarını çok fazla hissedeceksiniz. Size gerçekten ihtiyaç duyduklarında orada olmayabileceğinizin hatırlatılması gerekir. Onlara sizi hafife almamalarını öğretin.


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
11 Şubat 2021 Perşembe Yay Burcu Yorumları


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
11 Şubat 2021 Perşembe Oğlak Burcu Yorumları

Küçük bir öfke nöbeti geçirmek anlamına gelse bile, en güçlü fikirlerinizi dile getirmek için harika bir gün. Herkes ara sıra çocukluğuna geri döner ve bugün, davranışlarınızda aşırıya kaçarsanız anlayacak insanlarla çevrili olabilirsiniz. Soğukkanlılığınızı kaybederseniz utanmayacaksınız. Yenilenmiş hissedeceksiniz! Günün ilerleyen saatlerinde, evren size işlerin nereye gittiğini daha iyi hissettirecek yüksek bir enerji gönderecek. İnsanlar seni dinliyor!


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
11 Şubat 2021 Perşembe Kova Burcu Yorumları

Grubu uyum içinde tutmak adına, uzlaşmayı teşvik edin. Devam eden pek çok bilinçaltı şey var ve insanlar aynı hedefleri paylaşmıyor. Hiç kimsenin grup gücünü yalnızca kendisi için en iyi olanı elde etmek için kullanmadığından emin olmak için ödülü keskin bir şekilde göz önünde bulundurmanız gerekir. Herkesin hangi hedefler için çalışması gerektiğini güçlendirin. Güçlü bir kişiliğin her şeyi kendi çıkarları için ele geçirmesine izin vermeyin. Her şeyi medeni tutma becerisine sahipsiniz.


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu
11 Şubat 2021 Perşembe Balık Burcu Yorumları

Başkalarının kontrolü ele geçirmesine izin vermek çok kolay. Geriye çekilip sorumluluklarınızdan bir veya ikisini devretmeniz aslında oldukça sağlıklı olsa da, kendinizi eldeki işten tamamen koparmak akıllıca değildir. Bir işi, bazı uygulamalı öğrenme fırsatını kullanabilecek birine devretmek ile artık onunla uğraşmak zorunda kalmamak için bir şeyi tabağınızdan almak arasında bir fark vardır ve bunu bilirsiniz. Bu yüzden kendinize güvenin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.