Günlük Burç Yorumları 10 Şubat 2021

İçerikler

10 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 10 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
10 Şubat 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Şu anda en sevdiğiniz insanlardan daha bağımsız veya uzak hissetmeye başlayabilirsiniz, ancak endişelenecek bir şey yok. Duygularınızın sizi doğru olmayan şeylere ikna etmesine izin vermeyin. Bu insanlar değişmedi ve siz değişmediniz. Durum değişti ve tekrar değişecek. Yani şu anda her ne tuhaflık olursa sonsuza dek devam etmeyecek. Sadece sabırlı olun ve bu insanların sizi önemsediğini bilin. Hala onların hayatlarında bir yerin var.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
10 Şubat 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Bugün özellikle önemli bir sohbetin çerçevesini başka birinin oluşturmasına izin vermeyin. Konu derin duygular içeriyorsa, söylemeniz gerekenleri çok savunmaya geçmeden söylediğinizden emin olmalısınız. Birisinin tüm hikayeyi anlatmayabileceğine dair sözlü olmayan ipuçlarını izleyin ve sonra onlara sorun. İletişim her zaman önemlidir, ancak şu anda etkili olduğu kadar sağlıklı olduğundan da emin olmalısınız.


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
10 Şubat 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Bugün ayak parmaklarınızın üzerinde kalmak önemlidir, ancak tetikte olmak sadece uyanık olmakla ilgili değildir, aynı zamanda sağlıklı olmakla da ilgilidir. Bu güne iyi bir kahvaltıyla başladığınızdan emin olun. Bu tatlı türü şeylerin hiçbiri de yok. Odaklanmanızı ve olumlu düşünmenizi sağlamak için katı beyin gıdasına ihtiyacınız var. Gününüzün erken saatlerinde çok fazla şeker, öğleden sonra buharınızın tükeneceğini garanti eder. Öyleyse önümüzdeki birkaç gün boyunca yeni en iyi arkadaşlarınız sebzeleri, proteinleri ve tahılları yapın.


Yengeç Burcu Simgesi
Yengeç Burcu
10 Şubat 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumları

Özellikle herhangi bir iş anlaşması açısından kiminle karıştığınıza dikkat edin. İstediğinizi elde etme dürtüsünüz o kadar güçlü ki, sizi sola ve sağa açılan bazı büyük kırmızı bayraklara kör edebilir. Belki son zamanlarda hayatınızda çok fazla anlık tatmin oldu ve bunu değiştirmeye başlamanız gerekebilir. İstediğini istediğin zaman aldığında değer azalır. Ancak zamanla çalışıp bir şey için biriktirdiğinizde, sonunda onu aldığınızda her şey daha değerlidir.


Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu
10 Şubat 2021 Çarşamba Aslan Burcu Yorumları

Bugünkü hoş küçük konuşmanın yüzeyinin altına bakarsanız, insanların söylediklerinin ardında yatan gerçek niyetlere işaret eden bazı ipuçları bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Söyledikleri ile hissettikleri arasında büyük bir kopukluk var ama neden böyle davrandıklarının gizemi sizin çözmeniz gereken bir şey değil. Sadece ne demek istediğini gerçekten söyleyen tek kişi olduğunuzdan emin olun. En son girişiminizde sebat etmenize ve başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.


Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
10 Şubat 2021 Çarşamba Başak Burcu Yorumları

Son zamanlarda bir arkadaşınızla yaptığınız bir uzlaşma hakkında iki kez düşünmeye başlıyorsunuz. Olacağını düşündüğünüz şey gerçekleşmiyor ve şimdi bir hata yapıp yapmadığınızı merak ediyorsunuz. Yaptıklarının sonuçlarına takılıp kaldın, bu yüzden elinden gelenin en iyisini yap ve pişmanlık duymamaya çalış. Diğer kişiyle ilgili endişeleriniz konusunda açık sözlü olabilirsiniz, ancak onun ihtiyaçlarınıza uyacak bir değişiklik yapmasını bekleyemezsiniz. Şu anda pek gerçekçi değil.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
10 Şubat 2021 Çarşamba Terazi Burcu Yorumları

İnsanlar, diğer insanların ilkelerini savunduklarında fark eder ve bugün sizinkini savunduğunuzda fark ederler. Elbette, silahlarınıza sadık kalarak işleri bir veya iki kişi için uygunsuz hale getirebilirsiniz, ama ne olmuş yani? Sırf bir başkasını mutlu etmek için bir şeyler yapma şeklinizi değiştiremezsiniz. İnsanlar kalabalığa karşı direnmenin bencilce olduğunu düşünüyorsa, bu onların sorunu, senin değil. Gerekirse önümüzdeki birkaç gün yalnız başına gitmeye hazır olun. Buna değecek.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
10 Şubat 2021 Çarşamba Akrep Burcu Yorumları

İnsanlar, dış görünüşlerinin sizi inanmaya sevk edebileceğinden çok farklıdır. Elbette bu sizin için bir haber değil, ama bugün aklınızda tutmanız gereken bir şey. Şimdi yeni biriyle tanıştığınızda, bu kitabı kapağına göre yargılamanın ötesine geçmelisiniz. Kim oldukları ve hayatınıza ne getirebilecekleri hakkında herhangi bir sonuca varmadan önce devam edip birkaç sayfa okumalısınız. Onlara saygı ve biraz zaman tanı.


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
10 Şubat 2021 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Şu anda sürdüğünüz büyük yaratıcı enerji dalgası göz önüne alındığında, bugün eğlenceli olan her şeyi yapabileceksiniz. Beyninizi nasıl meşgul tutacağınızı ve çok ince şekillerde nasıl eğleneceğinizi biliyorsunuz. Yaptığın şeyden zevk almak için histerik bir şekilde gülmek zorunda değilsin. Sizin için sadece dışarıda yürüyüş yapmak ve manzaranın tadını çıkarmak yeterli olacaktır. Küçük jestler, sessiz konuşmalar ve bilinçsiz eylemler bugünün ayırt edici özelliği olacak.


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
10 Şubat 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumları

Daha doyurucu bir yaşam sürmek için arkadaşlara ihtiyacınız olduğu doğru, ancak kaç arkadaşınız olduğu konusunda fazla takılmak iyi bir fikir değil. Her şey nitelikle ilgili, nicelikle değil. Sırf her zaman büyük bir insan çetesinin parçası olmadığınız için ihtiyacınız olan destek düzeyine sahip olmadığınızı düşünüyorsanız, bu tamamen saçmalıktır. Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey, yargılamadan dinlemeye istekli bir kişi. Bu kişi bir öğretmen, iş arkadaşı veya komşu olabilir.


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
10 Şubat 2021 Çarşamba Kova Burcu Yorumları

Bugün size ne kadar özel bir insan olduklarını hatırlatan bir şey yaptıklarında, birine karşı derin duygularınız daha da derinleşiyor. Onlara sizi nasıl hissettirdiklerini ifade etmek için zaman ayırın ve sözlerinizle çiçeklenmekten korkmayın. Sırf onlara geçmişte onlara ne kadar değer verdiğinizi söylemiş olmanız, onlara bunu tekrar tekrar hatırlatmamanız gerektiği anlamına gelmez! Beğenilmek iyi hissettiriyor ve onları iyi hissettirmek istemiyor musunuz?


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu
10 Şubat 2021 Çarşamba Balık Burcu Yorumları

Zor bir konu hakkında birisiyle yüzleşmeniz gerekiyor, ancak onu erteliyorsunuz. Tamamen anlaşılabilir. Sonuçta, karmaşık konuşmalar yapmak hiç de eğlenceli değil. Ama işleri ne kadar uzun süre ertelerseniz, işler o kadar kötüleşir. Bu yüzden bugün, nasıl hissettiğin konusunda tembellik yapmayı bırak! Bir adım öne çıkıp göğsünüzden bir şey almak heyecan verici ve özgürleştirici olacak. Sadece onu göğsünüzden çıkardığınızda, üzerinizde ne kadar ağır olduğunu fark edeceksiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.