Günlük Burç Yorumları 1 Şubat 2021

1 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 1 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
1 Şubat 2021 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Fikirleriniz geçerli, ancak şu anda herkesin onlarla aynı fikirde olmasını beklemeseniz iyi olur! Bugüne bile başlamadan birisinin fikrini değiştirmeye çalışmaktan vazgeçin. Herkes zihnini açmak yerine silahına sarılmak istiyor. Bunun yerine, duygularınızı yemek pişirme, şarkı söyleme veya yazma gibi yaratıcı bir arayışa yönlendirirseniz, zamanınızı daha iyi kullanırsınız. Bunu anlamayan bir grup insanla başınızı duvara çarpmaktan kaçının.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
1 Şubat 2021 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Yeni bir romantizme başlamak söz konusu olduğunda, hemen şimdi alçakgönüllülük tarafında yanılmalısın. Sadece yarasanın dışında biriyle ateşli bir ilişki yaşamaya odaklanmak yerine, sahip olduğunuz sıcak bağdan mutlu olun. Yavaş yavaş geliştirin. Çok erken çok fazla ısı, sadece ikinizin daha hızlı söneceği anlamına gelebilir. Yavaş bir yanık, her ikinize de bağlantınızı gerçekten takdir etmek ve saygılı bir şekilde üzerine inşa etmek için yeterli zaman verir.


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
1 Şubat 2021 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

Size yakın biri bazı para sorunları yaşıyor ve bu doğal olarak sosyal yaşamlarını etkilemeye başlayacak. İşiniz, eskiden birlikte yaptığınız şeyleri yapamayacakları gerçeğine karşı duyarlı olmaktır. Kesinlikle orada burada onlara ödeme yapmayı teklif edebilirsiniz, ancak bu yalnızca onları utandırabilir, bu yüzden mümkünse bunu yapmaktan kaçının. Onlara durumlarını hatırlatmanıza gerek yok. Sahip olduklarınız için minnettar olmanın tam zamanı.


Yengeç Burcu Simgesi
Yengeç Burcu
1 Şubat 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumları

Sezgisel duygularınız, genellikle karar vermenize yardımcı olurken, bugün oldukça dikkat dağıtıcı olacak. Tuhaf önseziler veya rahatsız edici duygular, gerçekten tüm dikkatinize ihtiyaç duyan önemli bir projeye odaklanmanıza engel olabilir. Beyniniz başka bir şeyle uğraşırken içgüdüleriniz bir şey için endişeleniyor ve bunu erkenden halledemezseniz çatışma sorunlu hale gelebilir. Bilinçaltınızı kapatın ve sadece zihninizi odaklayın.


Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu
1 Şubat 2021 Pazartesi Aslan Burcu Yorumları

Son teslim tarihinin baskısı bugün üzerinizde olabilir, ancak bir kez daha herhangi bir sorun yaşamadan onunla karşılaşacaksınız. Diğer insanlar, rekor sürede yapılması gereken işi bitirme konusunda ne kadar yetenekli olduğunuza şaşıracaklar ve muhtemelen sırrınızın ne olduğunu bilmek isteyeceklerdir. Elbette onlara söylemek zorunda değilsin! Yeteneklerinizle gurur duyarsınız ve tüm tekniklerinizi bırakırsanız bu gururun bir kısmı azalabilir. Sırlarını sakla.


Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
1 Şubat 2021 Pazartesi Başak Burcu Yorumları

Bugün başkalarının yanındayken merakınızı kontrol altında tutun. Çok fazla araştırma sorusu sormak akıllıca değildir. Ortaya çıkarabileceğiniz tonlarca ilginç şey varken, yanlış kişiye yanlış şeyi sorma olasılığınız daha yüksektir. Bunun yerine gönüllü bilgi vermelerini bekleyin. Şu anda, her durumda birlikte geldiğiniz insanlarla takılmanız gerekiyor. Onlarla birlikte olmak için oradasınız, bu yüzden başka bir zaman için yeni insanlarla tanışmaktan kurtulun.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
1 Şubat 2021 Pazartesi Terazi Burcu Yorumları

Pahalı satın alımların keyfini çıkarmak için iyi bir zaman değil. Sadece cüzdanınızı çok fazla tüketmekle kalmaz, muhtemelen umutlarınızın da gerisinde kalacaktır. Enerji şu anda büyük bir savurganlık için pek doğru değil. Tüm sıradan eğlencelerinizi atlayın ve uyumun ve bol miktarda ücretsiz eğlencenin olduğu evinizin yakınında kalın.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
1 Şubat 2021 Pazartesi Akrep Burcu Yorumları

Seyahat şu anda aklınızın başında, özellikle yurtdışı destinasyonlara seyahat etmek. Ancak bu tür bir seyahat yakın geleceğinizde değilse, yaratıcılığınızı gezinti tutkunuzu beslemek için kullanın. Egzotik bir yerde geçen destansı bir romanı seçin, görülmesi gereken yerlerden biri hakkında bir belgesel yayınlayın ya da uzak bir yerden yemekler yapan bir restorandan paket servis yapın. Kendinizi yeni maceralara çıkarmak için uçağa binmeniz gerekmiyor!


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
1 Şubat 2021 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Bugün diğer insanlarla senkronize kalmak eğlenceli ve kolay olacak. Birlikte çalıştığınız tüm insanlar sizinle aynı sayfada, aynı şeyleri hissediyor ve aynı hedeflere ulaşıyor. Bu, istediğinizden daha esnek olarak herhangi bir enerjiyi boşa harcamak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Silahlarınıza yapışabilir ve yolda kalabilirsiniz. Yapmanız gereken doğru şeyi yapın ve her adımda herkesin yanınızda olacağından emin olun.


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
1 Şubat 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumları

Hobiler ve eğlenceler duyguları kanalize etmenin bir yolu olabilir. Bu, birçok yönden çok terapötik ve oldukça iyileştirici olabilir. Ayrıca belirli ilişkileri eşit derecede canlandırıcı bulabilirsin. Aslında, kendinizi samimi bir seviyede konuşurken ve ilişki kurarken bulabilirdiniz ve bu size iyi gelebilir. Başka bir kayda göre, yenilikçi bir fikir çalışma hayatınızda devrim yaratabilir.


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
1 Şubat 2021 Pazartesi Kova Burcu Yorumları

Bugün biraz enerjiye ihtiyacınız varsa, en yakın arkadaşlarınızdan başka bir yere bakmayın. Temas ettirin ve onlara neler olduğunu görün. Eğer haberler pek de gülünç değilse, gönüllü olun ve olayları çözmelerine yardımcı olun. Bazı gerçek sorunları hızlı bir şekilde çözmelerine yardımcı olabilirsiniz, böylece ikiniz gerçekten yapmak istediğiniz şeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, sorunlarını çözmek size güzel bir özgüven aşısı yapacak ve onlara neden en iyi arkadaşlarından biri olduğunuzu hatırlatacak.


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu
1 Şubat 2021 Pazartesi Balık Burcu Yorumları

Şimdiye kadar ilişkilerin aşamalardan geçebileceğini bilmelisiniz. Sizden biri boş zamana giriyormuş gibi hissediyorsa, panik yapmayın. Ya ikiniz arasındaki şeyler eninde sonunda tekrar daha iyi olacak ya da yolları ayırmanın zamanı geldi. Bu kişiye karşı duygularınız şu anda çelişkili, bu yüzden anlamak için onlardan biraz uzaklaşmak iyi bir fikirdir. Kendinizi onların yanındayken ödün verirken bulursanız, bu ayrı zaman ferahlatıcı olacaktır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.