Günlük Burç Yorumları 1 Ocak 2021

1 Ocak Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 1 Ocak Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
1 Ocak 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Bu sabah bir sürpriz bekleyerek uyanmayabilirsiniz ama kesinlikle gündemde bir tane var. Neyse ki, sürprizler en sevdiğiniz şeylerin bulunduğu ilk on listenizin başında geliyor, bu yüzden biraz olsun aldırmayacaksınız. Arkadaşınız o kadar uyumlu değilse, merhametli olun. Uyum sağlamalarına yardımcı olun. Durumdaki olumlu noktaları işaret edin ve rahatlamalarını sağlayın. Bu süreçte, aniden bir akıl hocası olduğunuzu fark edebilirsiniz.


Boğa Burcu
1 Ocak 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Kendinden emin hissetmen pek sık olmuyor. Tek başına bu, anlaşmanın zor olacağı anlamına gelebilir, ama aynı zamanda bunu herhangi birinin kafasına asamayacak kadar samimi ve yaklaşılabilirsin. Birinin sorumluluk alması gerektiğinde, adım atmaktan çekinmeyeceksiniz. Kendisi için yapamayacak birini savunmaksa, olumlu bir şekilde zorlu olabilirsiniz. Şimdi yönetimi üstlenmeniz için bir sebep veren herkese bol şans.


İkizler Burcu
1 Ocak 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Size göre bugün astrolojik hava güzel. Daha iyi olamazdı. Gündemde dağınık dönemler var, ardından tam istediğiniz gibi daha da fazla değişim var. Tabii ki, siz evrenin bir sonraki sürprizini dört gözle beklerken, arkadaşınız, partneriniz veya komşunuz muhtemelen bilinmeyenler için endişelenerek, alabilecekleri kadar gizlice dolaşır. Nazik ol. Onları çizin ve değişimin tek sabit şey olduğunu bilmelerini sağlayın.


Yengeç Burcu
1 Ocak 2021 Cuma Yengeç Burç Yorumları

Kış uykusuna yatma dürtüsü bir anda herkesi vurur, ama şu anda hissettiğiniz şekilde, sadece çılgın kalabalıktan uzaklaşma havasında değilsiniz, aynı zamanda tek başına kaliteli bir zamana da çaresizce ihtiyaç duyuyorsunuz. Buna ek olarak, karşılığında, başkalarının size yaptığı gibi, birkaç sürpriz yapmaya başlamanın tam zamanı. Telefonunuzun kapalı olduğu bir gün bunu yapabilir.


Aslan Burcu
1 Ocak 2021 Cuma Aslan Burç yorumları

Evrende sizin için planlanmış büyük bir gün var, beklenmedik gelişlerle, sürpriz mesajlarla ve en az bir son dakika dönüşüyle dolu. Bu durumlardan en az biri için gıdıklanmayabilirsiniz, özellikle yakın olduğunuz belirli bir kişiyi ilgilendiriyorsa, ancak bu olay ve geri kalanı için de mutlu bir surat takmanız gerekir. . Yapabilecek biri varsa, o da teatral sensin. Ona yap.


Başak Burcu
1 Ocak 2021 Cuma Başak Burç yorumları

Bir sırrı paylaşmak için mükemmel bir insansın. Her şeyden önce, gizlilik yemini etmemiş hiç kimseye söylemeyeceksiniz. Ve birisine yeni bir şey söyleme konusunda kendinizi rahat hissetmezseniz, haberleri ne kadar paylaşmak isteseniz de, kesinlikle, olumlu olarak paylaşmayacaksınız. Öyleyse şimdi, birinin içeri girmesine izin vermek ya da onu gizli tutmak konusunda ne yapacağınıza karar vermek size düştüğünde, doğru olanı yapacaksınız.


Terazi Burcu
1 Ocak 2021 Cuma Terazi Burç yorumları

Belirli zamanlarda, eşyalarınızın bakımını mevcut güçlere vermek tamamen güvenlidir. Diğer zamanlarda değil. Bu, en çok değer verdiğiniz şeylerle çok yakın arkadaş olmanın kötü bir fikir olmadığı zamanlardan biridir, özellikle seyahat ediyorsanız ve varır varmaz paketlediğiniz şeye ihtiyacınız olacaksa. Bu, el bagajının, onu taşırken göründüğünden daha az rahatsızlık verici olduğu anlardan biridir.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
1 Ocak 2021 Cuma Akrep Burç yorumları

Bunlar, yakın çevresinin tam kontrolüne yakın olan sizin gibi birinin bile hazırlıksız yakalanabileceği şaşırtıcı zamanlardır. Elbette buna inanmayacaksın. Anket yaptığınız her şeyin efendisi veya metresi olarak konumunuza güveniyorsunuz. İyi haber şu ki, halihazırda en iyi yaptığınız şeyi yapabilirseniz, yani sıkı durun ve manipüle edilmeyi reddederseniz, bu unvanı koruyabilir ve özgeçmişinize birkaç tane daha ekleyebilirsiniz.


Yay Burcu
1 Ocak 2021 Cuma Yay Burcu yorumları

Uzaktan bile olsa can sıkıntısına benzeyen herhangi bir şeyden çok, ani, şiddetli değişimin hayranısınız. Gerçeği söylemek gerekirse, masaya vurmak için vaktiniz olmaktan daha fazla tiksindiğiniz bir şey yok. Öyleyse şimdi, muhtemelen beklemediğiniz bir şey ortaya çıktığında, olumlu bir şekilde sevineceksiniz. Onu kollarınızı açarak ve büyük bir gülümsemeyle karşılayacaksınız. Partnerinize, bu konuda pek hevesli değillerse, en azından onlara bir neden verene kadar bir mola verin.


Oğlak Burcu
1 Ocak 2021 Cuma Oğlak Burcu yorumları

Sürprizler bazı insanlar için eğlencelidir, ancak sizin için, gününüze yazılan her şeyin beklediğiniz gibi gitmesini tercih edersiniz. Elbette, bu her zaman mümkün değildir ve bunu gezegende geçirdiğiniz süre boyunca kesinlikle öğrendiniz. Ayrıca ne olmasını dilediğiniz ve gerçekte ne olduğu üzerinde herhangi bir kontrole sahip olmanın yolunun tepkinizde olduğunu da öğrendiniz. Bunu şimdi hatırla.


Kova Burcu
1 Ocak 2021 Cuma Kova Burcu yorumları

Bir süredir inanılmaz derecede sevdiğin biri, aniden duyguların son derece karşılıklı olduğunu bilmeni sağlayabilir. Bununla ilgili ne yapmalısın? Başlangıç olarak, çenenizi kaldırın ve kendinizi gülümseyin. Örneğin, uygun bir şey söylemek, “ben de” gibi bir şeyi incitmez. Bu gece akşam yemeğinde ne yiyeceğinizi de düşünebilirsiniz. Birini bu kadar şaşırtacak şekilde eğlendirecekseniz, gücünüzü sürdürmeniz gerekir.


Balık Burcu
1 Ocak 2021 Cuma Balık Burcu yorumları

Görünüşe göre, bazı bilim adamları sevginin biyolojik olarak büyük miktarlarda çikolata yemekle aynı olduğunu iddia ettiler. Eğer bu doğruysa, neden zahmet edelim? Sadece çikolataya yatırım yapıp bütün gece bizi ağlatan kim olduğunu unutsak, bu hepimize çok fazla zaman, enerji ve sıkıntı kazandırmaz mı? Belki, ama senin durumunda, özellikle şimdi, bu kadar eğlenceli olmazdı. Çikolatayı unut. Onları ara.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.