Sevdiğim adamla mesajlaşıyordum

Rüya:

Sevdiğim adamla telefonda mesajlaşıyor ve ona onu görmek istediğimi söylüyordum. O ise bana beni anlık öptüğünden artık flört edemeyeceğinden ve görüşmemizin daha iyi olacağından bahsediyordu bende ısrar edip onu görmek için diretiyordum kendisi de telefonda bazı fotoğraflar koyup fotoğrafına benim onlar gibi onun arkadaşı olduğumdan bahsediyordu ben de arkadaşınsam en azından görmeme izin ver dediğim an uyandım

Yorum:

Aşmakta zorlandığınız sorunlarda yalnız kaldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Aileniz ya da arkadaşlarınızın sizin sorunlarınıza yeteri kadar önem vermediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Kendinizi üzmek yerine bu sorunların sizin için önemli olduğunu onlara anlatmayı deneyin. Bu şekilde sorunlarınıza olan bakış açıları değişebilir. Bu da sizin sorunları aşmanızda yalnız kalmanızı engelleyebilir. Hayat paylaştıkça güzeldir.

Rüya Yorumları için daha fazla

Hastanede Hemşirelik ve Aile Yürüyüşü

Bir hastanede eşinizle hemşirelik yapıp, iki küçük çocuğunuzla yeşil bir sahada yürüyüşe çıkıyorsunuz. Babanızı sürekli gözlemlediğiniz bu rüya boyunca ruhunuzda hep babanız var.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn