Restoranda tehlikeli bir adamdan saklanıyoruz

Rüya:

Bir olay oluyormuş farklı tanımadığım insanlarla Bir restoranda dışarıda tehlikeli Bir adamdan saklanıyoruz herkes panikliyor Ama yakışıklı boyu uzun Bir genç onu rüyamda tanıyormuşum, hepimizi korumak için dışarı çıkıyor ve ben de onun için endişeleniyorum ve onu yalnız bırakmamak için pesinden gidiyorum ve ona şahin diye sesleniyorum diğer insanlara şahin nerede diye soruyorum

Yorum:

Beklediğiniz bir haber var ve sabırsızlanıyor olabilirsiniz ancak içten içe de gelecek haberin olumsuz olma ihtimali olabileceği yüzünden geriliyorsunuz. Bu yüzden kafanızı sürekli meşgul ediyor ve bilincinizi meşgul ediyor. Bu gibi durumlarda yakınlarınızla konuşup size moral vermelerini bekleyebilirsiniz. Büyük ölçüde bilincinizi düzeltmenize yardımcı olur.

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Gündüz Vakti Çamaşır Seriyorum

Rüyada gündüz vakti çamaşır sererken en sevdiğiniz turuncu saplı bıçağınızı düşürüyorsunuz. Yerde 200 TL para var üstüne saplanmış. Bıçağınızı almak için acele ediyorsunuz.

Rüyamda Garson Olarak Gördüğüm Kişi

Rüyamda yine onu başka bir surette görüyorum. Bir yerde garson olarak görüyorum. Daha sonra onunla ilgili böyle bir rüya gördüğüm aklıma geliyor. Sonra gerçekmiş diyorum.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn