Restoranda tehlikeli bir adamdan saklanıyoruz

restaurant

Rüya:

Bir olay oluyormuş farklı tanımadığım insanlarla Bir restoranda dışarıda tehlikeli Bir adamdan saklanıyoruz herkes panikliyor Ama yakışıklı boyu uzun Bir genç onu rüyamda tanıyormuşum, hepimizi korumak için dışarı çıkıyor ve ben de onun için endişeleniyorum ve onu yalnız bırakmamak için pesinden gidiyorum ve ona şahin diye sesleniyorum diğer insanlara şahin nerede diye soruyorum

Yorum:

Beklediğiniz bir haber var ve sabırsızlanıyor olabilirsiniz ancak içten içe de gelecek haberin olumsuz olma ihtimali olabileceği yüzünden geriliyorsunuz. Bu yüzden kafanızı sürekli meşgul ediyor ve bilincinizi meşgul ediyor. Bu gibi durumlarda yakınlarınızla konuşup size moral vermelerini bekleyebilirsiniz. Büyük ölçüde bilincinizi düzeltmenize yardımcı olur.

Rüya Yorumları için daha fazla

antik-kentte-buyuyen-devasa-ci

Antik Kentte Büyüyen Devasa Çiçekler: Rüya Yorumu

Bir antik kentteydim, etrafım tarih öncesi dönemlere ait yapılarla çevriliydi. Mermer sütunlar arasında yürürken, birdenbire yerden büyüyen devasa çiçeklerle karşılaştım. Bu çiçeklerin her biri farklı bir melodi çıkarıyor ve birbirleriyle harmonik bir senfoni oluşturuyorlardı. Rüyanın anlamı ve yorumu hakkında bilgi edinin.

ruyada-abdest-almak-anlam-ve-y

Rüyada Abdest Almak: Anlam Ve Yorum

Rüyada abdest almak, sevince, hayra, zor müşküllerin halline delalet eder. Abdest alıp namaz kılmak keder ve üzüntüden kurtulmaya işaret eder.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!