Platonik aşkımı yatağımın ucunda görüyorum

Rüya:

İki rüyam var beni etkisinde bırakan. İlki 4 yıldır karşılıksız sevdiğim kişi rüyamda benim odam da yatağımın ayak ucunda ayakta duruyor kucağında da 8 aylık kız yeğenim var ve onu seviyor. Benim yeğenimi severken ben sürekli onu izliyorum yüzüne ve kollarına dokunuyorum, yeğenimin sırtına elimi koyduğum zaman elini getirip benim elimin üzerine koyuyor. Rüyanın garip kısmı işte sanki o rüya değildi ve gerçekten dokundum sanki çünkü o kadar gerçekçi bir histi ki bu uyanır uyanmaz yatağımın uç tarafına bakma gereği duydum.

Yorum:

Son zamanlarda etkisi altında kaldığınız dizi ya da filmlerin de etkisiyle bilinçaltınızda hâlâ bulunan, gömdüğünüzü düşündüğünüz düşünceleriniz gün yüzüne çıkmış. Geleceğinizi şekillendirmek sizin elinizde. Önemli olan onu nasıl yapacağınız. Gerçekten hiç uğruna zamanınız geçirecek misiniz yoksa artık ilerlemenin zamanı geldi mi? Bu soruyu kendinize sorun. Geçmişinize takılmak yerine geleceğinize odaklanın.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Sürekli Pis Tuvalet Arıyorum

Rüyalarımda tuvalet bulmakta zorlanıyorum ve bulduğum tuvaletler çok pis oluyor. İhtiyacımı gidermeden tuvaletten çıkmak zorunda kalıyorum ve sık sık başıma kötü olaylar geliyor.

Başarılı Liseye Kaydolduğumu Rüyamda Gördüm

Rüyamda Samsun’daki istediğim bir başarılı liseye gideceğimi ve oraya kaydolduğumu gördüm. Bu rüya, yakın zamanda Samsun’a taşınma ihtimalimizi ifade ediyor olabilir mi? Yanıtı yazımızda!

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn