Haftalık Burç Yorumları (21 Aralık – 27 Aralık Haftası)

Haftalık Burç Yorumları (21 Aralık - 27 Aralık Haftası)

Haftalık burç yorumları ve Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının burç yorumları yazımızda.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
KOÇ BURCU 21 Aralık – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları(22 Mart – 20 Nisan)

İşleri halletmeye yönelik insanüstü dürtüleriniz, hafta başladığında tam anlamıyla etkindir. Pazartesi ve Salı günleri, ileriye doğru büyük ilerleme kaydetmeyi bekliyoruz. (Bu yolu aydınlatırken değer verdiğiniz birini çiğnemediğinizden emin olun.) Çarşamba ve Perşembe günleri, bu hırs motorunun yüksek vitese geçmesini sağlayacaksınız, ancak aynı zamanda iç görüyü de bulacaksınız. – ve çekicilik! – diğer benzer düşünen insanların yardımını almak için. Mümkünse cuma ve cumartesi günleri tamamen durana kadar yavaşlayın. Şimdi, başkalarının ihtiyaçlarına odaklanmanın ve kendi ihtiyaçlarınızı bir kenara bırakmanın tam zamanı. Bu Pazar, kendiliğinden bir şeyler yapmak için bolca enerjinizi kullanın.

Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
BOĞA BURCU 21 Aralık – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları (21 Nisan – 21 Mayıs)

Hafta başlarken silahlarınıza sadık kalın. Pazartesi ve Salı günleri özellikle topraklanmış ve kendinizden (ve planlarınızdan) emin hissediyorsunuz ve bu kendinden emin bakış, mevcut durumunuz hakkında daha derin bir bakış açısına dönüşmelidir. Çarşamba ve Perşembe günleri, sizden kurtulmaya çalışan biriyle kafa kafaya vurmak isterken kendinizi bulabilirsiniz – ama istediklerini almalarına izin vermeyin. Sadece o meşhur sabrı gösterin. Cuma ve Cumartesi günleri başkalarıyla (özellikle arkadaşlar) ortak bir neden bulun. Amacınıza sempati duyacaklar ve yardım etmeye istekli olacaklar. Bu Pazar, gidecek hiçbir yeriniz olmadan büyük bir aceleniz olsa bile, coşku ve enerji patlamasının tadını çıkarın.

İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
İKİZLER BURCU 21 Aralık – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları (22 Mayıs – 23 Haziran)

Burada sorumlu kim? Kendinizi Pazartesi ve Salı günleri liderlik için yarışırken bulabilirsiniz, ancak bu rekabeti çok ciddiye almamaya çalışın. Bu mücadelenin arkasındaki nokta – ve mücadele eden arkadaşlarınızın motivasyonları – yakında açıklığa kavuşacaktır. Çarşamba ve Perşembe günleri karizmatik biri tarafından görüşlerinizin etkilenmesini bekleyin. Duyduğunuzu satın alsanız da almasanız da, derinlemesine düşünmek için iyi bir zaman. Cuma ve Cumartesi günleri netlik kolay olmayacak ve işleri netleştirmek için genellikle inanılmaz iletişim becerilerinize güvenmeyin. Bunun yerine daha yaratıcı bir çözüm arayın. Bu Pazar, bir arkadaşınızın tavsiyesini alın ve inisiyatif kullanın.

Yengeç Burcu
YENGEÇ BURCU 21 Aralık – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları (22 Haziran – 23 Temmuz)

Hafta başladığında dışarı çıkmak istemeyebilirsin ama cesur olmaya çalış. Pazartesi ve Salı günleri, kişisel bir ilişkide işleri düzeltmek için biraz güç toplamanız gerekecek. Çarşamba ve Perşembe günleri, başkalarının etkileşim kurmasını izlemekle bir veya iki numara öğreneceksiniz – entelektüel bir çekicilik bazen duygusal olandan daha iyidir ve farkı anlatma hassasiyetine sahipsiniz. Bu cuma ve cumartesi, zihninizin dolaşmasını bekleyin. Neyse ki zihinsel yakıtınız olarak gündüz hayalleri ile kendinizi olağanüstü sezgilerle bulacaksınız. Pazar günü konuşmadan önce düşünün.

Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu
ASLAN BURCU 21 Aralık – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Ne istediğini biliyorsun ve hafta başladığında peşinden gitmekten korkmuyorsun. Pazartesi ve Salı, maceracı tutkularınızı gerçekleştirmek için iyi günlerdir ve başkalarının da sizin coşkulu tavrınızdan etkilenmesini bekleyebilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri, aynı yapabilirim enerjisi, dikkatli olmazsanız sizi çatışmaya sürükleyebilir. Başkalarının egolarına karşı duyarlı olun ve herkesin kazanabileceği yollar arayın (daha fazla sabır gerektirseler bile). Cuma ve Cumartesi günleri içgüdülerinizi dinleyin. Araştırma yapmak ve başkalarının motivasyonlarını netleştirmek için iyi bir zaman. Bu Pazar yeni bir şey öğrenin (ve bunu yaparken iyi eğlenceler).

Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
BAŞAK BURCU 21 Aralık – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları (23 Ağustos – 22 Eylül)

Sıkı çalışmanız ve yaratıcılığınız hafta başlarken karşılığını veriyor! Takip, elbette kendi ödülüdür, ancak Pazartesi ve Salı günleri çabalarınızdan daha somut sonuçlar alacaksınız. (Ve başkaları bu hırslı enerjinizi çekici bulursa şaşırmayın.) Çarşamba ve Perşembe günleri, zaten olağanüstü olan organizasyon becerilerinizi tamamlamak için bazı deneyler yapın – işleri yapmanın daha da iyi bir yolunu bulabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri işleri halletmeye (veya insanların istediğiniz kadar çabuk hareket etmelerini sağlamaya) güvenmeyin. Esnek olun ve bunu kolaylaştırmak için bir fırsat olarak değerlendirin. Pazar günü, gerçek amaç duygunuzu arayın ve onu bulmayı bekleyin.

Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
TERAZİ BURCU 21 Aralık – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları (23 Eylül – 22 Ekim)

Hafta başlarken eski sınırları aşmaya çalışın. Pazartesi ve Salı, kendini beğenmiş ve karamsar hissettirebilir, ancak bunları, sizi engelleyen her türlü tuhaf duygusallığı aşmak için fırsat olarak değerlendirmelisiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri, insanlar (her zamanki gibi) şirketinizden keyif alıyor. Tüm ilginin tadını çıkarın ve yeni biriyle bağlantı kurmaya çalışın. Cuma ve Cumartesi günleri, rutininize çok fazla sarılmayın – esneklik anahtardır ve biraz sabır çok işe yarar. Bu pazar size kalmış. Bir duruma veya ilişkiye ne getirirseniz getirin (iyi veya kötü) büyütülecektir.

Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
AKREP BURCU 21 Aralık – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları (23 Ekim – 22 Kasım)

Bu haftanın başlangıcı, işleri kilitlemek ve büyük kararlar vermek için harika bir zaman. Kararlılığınız ve özgüveniniz Pazartesi ve Salı günleri eşsizdir ve diğerleri size yardım etmek için her yere düşecekler. Çarşamba ve Perşembe günleri tutkularınız ev cephesinde sorunlara yol açabilir – duygusal huzuru korumak için yaratıcı yollar bulmanız gerekecek. (Ya da, alternatif olarak, belki de tam olarak ihtiyacınız olan şey hava açıcı bir patlama olabilir.) Cuma ve Cumartesi günleri, harika bir yaratıcılığa hükmetmeyi bekleyin. Hayal gücünüzü eğlenceli (ve muhtemelen romantik) şekillerde şımartın. Bu Pazar, bir şeye başlayın – özellikle başkasına yardım edecek bir şey.

Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
YAY BURCU 21 Aralık – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları (23 Kasım – 22 Aralık)

Bu hafta başlarken alışılmadık bir şekilde para ve maddi şeylere takıntılı olacaksınız, ancak bu huysuz bir Scrooge olmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Kuruşları çimdiklemenin yaratıcı yollarını bulmak için Pazartesi ve Salı orijinalliğine sahip olacaksınız (kendi öğle yemeğinizi hazırlamak gibi). Çarşamba ve Perşembe günleri dışa dönük, kendinize en çok güvenen konumdasınız ve diğerleri cazibenizden etkilenecekler. Yakın bağlantılar kurun ve yeni bir şeyler öğrenin. Cuma ve Cumartesi günleri yola çıkmakta zorlanabilirsiniz, bu yüzden en iyi çözüm sadece yerinde kalmak olabilir. Bu Pazar, içindeki çocuğunuzu kucaklayın. Devam edin ve şapşal!

Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
OĞLAK BURCU 21 Aralık – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları (22 Aralık – 20 Ocak)

Dikkatlice tasarlanmış stratejileriniz hafta başladığında karşılığını almalıdır. Pazartesi ve Salı günleri planlarınız bir araya geldiğinde başkaları bunu fark edecek (ve etkilenecek!) Ve sonuçlarınızdan gurur duymalısınız. Çarşamba ve Perşembe günleri ilerleme biraz daha zorlaşır ve işler göründüğü gibi olmayabilir. Bu soruna yaklaşma şeklinizi değiştirmeyi düşünün – yeni bir bakış açısı kullanabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri herkes yanınızda! İşleri halletmek için bir tutam yaratıcılıkla takım çalışmasını kullanın (başardığınız tek şey biraz eğlenmek olsa bile). Bu Pazar, gecikmekten korkmayın. Büyük kararları başka bir güne erteleyin.

Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
KOVA BURCU 21 Aralık – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları (21 Ocak – 19 Şubat)

Kemerinizi bağlayın ve odaklanın! Pazartesi ve Salı gününün tamamını etrafta dolanarak geçirmek istemiyorsanız, hafta başlarken biraz disiplin göstermeniz gerekir. Yine de Çarşamba ve Perşembe günleri, konsantrasyonunuz geri dönüş yapacak ve hedeflerinize odaklanmak için bol miktarda enerjiniz olacak. Bir devrim başlatın! (Ya da en azından bir konuşma başlatın – insanlar her sözünüze bağlı kalacaklar.) Cuma ve Cumartesi günleri, sakinleşin ve kararınızı mali durumunuza verin. Şimdi bütçeleri ve öncelikleri yeniden değerlendirmek için iyi bir zaman. Bu Pazar, düşüncelerinizi özgür bırakın ve cesur bir keşif yapın.

Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu
BALIK BURCU 21 Aralık – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları (20 Şubat – 21 Mart)

Hafta başladığında, yüksekten biraz yardım bekleyin (merdivenin yukarısı gibi). Yardım Pazartesi veya Salı günü gelecek. Cömert olun ve şansınızı paylaşın. Çarşamba ve Perşembe günleri, hırslı şefkatiniz harekete geçmeye başlayacak (bilirsiniz, herkese aynı anda yardım etmek istediğinizde aldığınız duygu?). Katılmak sorun değil, ama kendinize dikkat edin – kimse sizden dünyayı kurtarmanızı beklemiyor. Yine de Cuma ve Cumartesi günleri, süper şarjlı bir enerji artışı neredeyse yapabileceğinizi hissedebilir. Bu süper kahraman tarzı coşku ve yaratıcılığı en iyi şekilde kullanın. Sonra Pazar günü, tembel, rüya gibi bir gün için sessizce geri dönün.

Kaynak:

 1. https://www.astrology.com/horoscope/weekly-overview/next-week/aries.html
 2. https://www.astrology.com/horoscope/weekly-overview/next-week/taurus.html
 3. https://www.astrology.com/horoscope/weekly-overview/next-week/gemini.html
 4. https://www.astrology.com/horoscope/weekly-overview/next-week/cancer.html
 5. https://www.astrology.com/horoscope/weekly-overview/next-week/leo.html
 6. https://www.astrology.com/horoscope/weekly-overview/next-week/virgo.html
 7. https://www.astrology.com/horoscope/weekly-overview/next-week/libra.html
 8. https://www.astrology.com/horoscope/weekly-overview/next-week/scorpio.html
 9. https://www.astrology.com/horoscope/weekly-overview/next-week/sagittarius.html
 10. https://www.astrology.com/horoscope/weekly-overview/next-week/capricorn.html
 11. https://www.astrology.com/horoscope/weekly-overview/next-week/aquarius.html
 12. https://www.astrology.com/horoscope/weekly-overview/next-week/pisces.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.