Günlük Burç Yorumları 8 Aralık 2020

Günlük Burç Yorumları 8 Aralık 2020

8 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 8 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
8 Aralık 2020 Salı Koç Burcu Yorumları

En sevdiğiniz aile üyelerinden biri sizden hayatınızı biraz yavaşlatmanızı istiyor ve dinlemelisiniz. Şu anda sizin için neyin en iyi olduğunu biliyor olabilirler ve kesinlikle en iyi çıkarlarınızı göz önünde bulundururlar. Hayatınızı yavaşlatmaya çalışın ve onlara size yetişmeleri için zaman verin. Ve günlük rutininizde olmaları için onlara daha fazla alan verin. İster yemek paylaşın, ister uzun bir telefon görüşmesi yapın, ister sadece birlikte oturup televizyon izleyin, sizinle geçirdiğiniz zamanı takdir edeceklerdir.


Boğa Burcu
8 Aralık 2020 Salı Boğa Burcu Yorumları

Mümkünse, bugün saçmalamak için biraz yer açın. İşle ilgili bir veya iki görevi geri çekin veya yapması için başka birine verin. Zaten düşünmeniz gereken her şeye çok iyi konsantre olamayacaksınız. Bu, topuklarınızı toparlamak ve iyi vakit geçirmek için güzel bir gün. Ağır işlerden sıyrılıp hafif bir flörtleşmek zor olmasa gerek. Aslında, sizin için biraz fazla kolay olabilir!


İkizler Burcu
8 Aralık 2020 Salı İkizler Burcu Yorumları

Gelişmekte olan bir ilişkinin ortasındaysanız, şu anda yapabileceğiniz en kötü şey işleri aceleye getirmeye çalışmaktır. Kendinizi belirli bir dönüm noktasına ulaşmaya zorlamayın. Neyi doğru yaptığınız ve neyi yanlış yaptığınız konusunda endişelenerek zamanınızı harcayamazsınız. Sadece kendin ol ve rahatla. Kendinizden şüphe duymuyorsanız veya bazı kelimelerin neden henüz söylenmediğini merak ediyorsanız, tamamen çapkın olabilir ve çok daha fazla eğlenebilirsiniz. Bu bir yarış değil; bu bir deneyim.


Yengeç Burcu
8 Aralık 2020 Salı Yengeç Burç Yorumları

Gökyüzü, kimya seviyesinin sizinle çok özel biri arasında ne kadar yüksek tırmanabileceğinin sınırıdır! Kredinin çoğu, artan güveninizden kaynaklanmaktadır. Bu kişi, bu kadar açık sözlü konuşma şeklinize ilgi duyuyor. Bir odayı enerjiyle nasıl doldurabileceğinizi seviyorlar. Bu, ikiniz için de yeni başlangıçlar ve heyecan verici konuşmalar dönemi. Beklentilerinizi düşük tutun, ancak çekici güveninizi yüksek tutun.


Aslan Burcu
8 Aralık 2020 Salı Aslan Burç yorumları

Biraz övünmeyi öğrenmen gerek! Başarılarınız hakkında biraz endişelenmekten çekinemezsiniz ya da tamamen fark edilmeyebilirler. Çok yüksek sesle üflemediğiniz sürece kendi kornanızı çalmanın kesinlikle yanlış bir tarafı yoktur. Gurur ve kibir arasındaki bu ince çizginin nerede olduğunu bilmek için kendinize güvenin. Şu anda, daha az hak eden çok sayıda insan hak ettiğiniz krediyi (ve fırsatları) alıyor. Bunun sona ermesi gerekiyor.


Başak Burcu
8 Aralık 2020 Salı Başak Burç yorumları

Çevrenizdeki herkesin gününüz üzerinde küçük bir etkisi vardır, bu ya iyi ya da kötü bir şey olabilir. Otoyol çıkışında sizi kesen bir sürücü sizi biraz geciktirebilir, ancak kapıyı tutan bir kişi bu zamanı telafi etmenize yardımcı olabilir. Rutininizi bozan bir şey yaptığı için kimseyi suçlayamaz veya öfkelendiremezsiniz. Büyük resme bakmalısın. Bu şekilde, her zaman olmanız gereken yerde olduğunuzu göreceksiniz.


Terazi Burcu
8 Aralık 2020 Salı Terazi Burç yorumları

Arkadaşlarınızdan veya iş arkadaşlarınızdan biri son zamanlarda zor zamanlar geçiriyor ve bugün duyguları tahmin edilemez olabilir. Dramalarına kapılmak istemiyorsanız onlara biraz boşluk verin. İlişkinizin sağlığını korumak için, hayatlarının ince ayrıntılarına karışmaktan kaçının. Çaresizce onlara yardım etmek isteseniz bile, kendinizi herhangi bir şeyin ortasına koymanız akıllıca değildir.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
8 Aralık 2020 Salı Akrep Burç yorumları

Bugün rahatsız edici bir durumla karşılaşırsanız veya birinin sizden hızlı bir karar alması gerekiyorsa, genellikle yaptığınız şeyi yapın ve içgüdülerinize güvenin. Durum ne olursa olsun, içgüdüleriniz sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Son derece güçlü sezgisel güçleriniz şu anda daha da güçlü ve bazı şaşırtıcı sonuçlar çıkarırken, sizi asla yanlış yönlendirmeyecekler. Size rehberlik edecek varsayımlarınızdan başka hiçbir şey olmadan daha sık ilerlemekte özgür hissetmelisiniz.


Yay Burcu
8 Aralık 2020 Salı Yay Burcu yorumları

Bugün çevrenizdeki enerjide eğlenceli ama önemli bir yanlış hizalanma olabilir, bu nedenle şu anda hayatınızda birçok cevapsız bağlantı, yanlış anlaşılma ve uyumsuz çift bekleyin. Ancak bu kazalar veya aksaklıklar ilham verici olacak ve onsuz yaşayamayacağınız yeni bir kombinasyon oluşturabilir. Ortaklıklar da değişiyor ve hiç anlaşamayacağınızı düşünmediğiniz biriyle bir araya gelebilirsiniz. Uyum iki geleceğinde de yatıyor!


Oğlak Burcu
8 Aralık 2020 Salı Oğlak Burcu yorumları

Önemli bir yön değişikliğine hazır olun! Sorumlu kişiler aniden fikirlerini değiştirdiler ve siz de buna uymanız gerekecek. Yaygara koparmak ya da işleri olduğu gibi tutmaya çalışmak karşılığını almaz ve bir baş belası olarak damgalanabilirsiniz. Yine de neden değişime direnelim? Hayatınıza gizem katar ve olayları ilginç tutmaya yardımcı olur! Akışa devam etmeyi öğrenmek çok faydalı bir beceridir.


Kova Burcu
8 Aralık 2020 Salı Kova Burcu yorumları

Bugün önemli bir karar kucağınıza düşebilir ve herkes arasında popüler olacak bir seçim yapmak sizin için kolay olmayacaktır. Ama bir bakıma bu baskının bir kısmını hafifletiyor. Sonuçta, herkesi mutlu edemeyeceğinizi biliyorsanız, o zaman en iyi olduğunu düşündüğünüz şeyi yapmakta özgürsünüz. İşleri mümkün olduğu kadar erken çözmeye başlayın. Gerekli işi yapmayı ne kadar geciktirirseniz, o kadar fazla stres hissetmeye başlayacaksınız.


Balık Burcu
8 Aralık 2020 Salı Balık Burcu yorumları

Daha temkinli, muhafazakar tarafınız, daha çirkin, radikal tarafınızla savaşmaya başlıyor ve tüm arkadaşlarınız savaşı oldukça eğlenceli buluyor! Hangi tarafın kazanacağını görmek için bekliyorlar. Hafta sonunuz ruh halinize göre belirlenecek. Maceracı bir şey mi yapacaksın yoksa evde kalıp televizyon seyredecek misin? Her iki durumda da, sonuçtan ve çizginizi bulduğunuz için mutlu olacaksınız.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.