Günlük Burç Yorumları 9 Aralık 2020

Günlük Burç Yorumları 9 Aralık 2020

9 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 9 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
9 Aralık 2020 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Bugün konuya gelemeyen biri tarafından sinirlenebilirsin! Kıvrımlı ve yaltaklanan, iltifat eden ve yaltaklanan, sonra şakalar kıran olacaklar. Neden? Çünkü tükürmekten çok korkuyorlar! Görünüşe göre, onların ne düşündükleri veya ne istedikleri konusunda gerçeğe ulaşmak istiyorsan, hemen gelip onlara sormalısın. Cesaretiniz sizi şaşırtabilir, ancak söyleyeceklerini duymaya hazır olduğunuz için muhtemelen rahatlayacaklardır.


Boğa Burcu
9 Aralık 2020 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Bugün öfkenize bir göz atın ve birinin kaba veya düşüncesiz olması durumunda sizi en iyi şekilde görmesine izin vermeyin. Birini çiğnerseniz, bir şeylere yardımcı olmayacak ve sadece kendini beğenmiş görünmeye başlayacaksınız. Bu yüzden her konuşmadaki rolünüze dikkat edin ve rekabet değil, karşılıklı saygı için bir güç olmaya çalışın. Bugün yüksek yoldan gitmeniz gerekecek. Aşağı inip kirlenip her şeyi göğsünden çıkarman için başka bir gün olacak.


İkizler Burcu
9 Aralık 2020 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Bugün çok daha düşünceli olmaya çalışın. Doğru zamanda konuşarak ve doğru şeyi söyleyerek kazanacak çok şeyiniz var! Uzun bir toplantının ortasında bir sorunuz varsa, devam edin ve sorun. Nasıl ses çıkaracağını merak etmeyin. Muhtemelen herkesin de bilmek istediği bir şeyi soracaksın. Kalabalığın önüne çıkmanın sizi biraz savunmasız bıraktığı doğru. Ama aynı zamanda sizi liderlik pozisyonuna sokar.


Yengeç Burcu
9 Aralık 2020 Çarşamba Yengeç Burç Yorumları

Son zaferiniz, bugün biraz gösteriş yapmak gibi hissetmenize neden olabilir ve bu sorun değil. Yanlış şekilde ovalayabilecek insanların önünde yapmaktan kaçınmaya çalışın. Sizin kadar başarılı olamayan insanlar konusunda duyarlı olmak önemlidir ve kazancınızı onların yüzüne sürmekten kaçınmak yeterince kolaydır. Başkalarına karşı saygılı olmak her zaman uygun değildir, ancak her zaman takdir edilir. İtibarınızın daha da parlamasını sağlayın.


Aslan Burcu
9 Aralık 2020 Çarşamba Aslan Burç yorumları

Bir güven artışı sadece itibarınız için harikalar yaratmaz, aynı zamanda sağlık departmanında da size yardımcı olur çünkü kendinizi iyi hissettiğinizde vücudunuzda daha iyi hissetmeye başlarsınız. Ve bugün ihtiyaç duyduğunuz desteği elde etmenin en iyi yolu, yapılacaklar listenizdeki birkaç şeyi kontrol etmek veya kaçınmakta olduğunuz bir zorlukla doğrudan yüzleşmektir. Başarılar size ne kadar yetenekli ve sorumlu olduğunuzu hatırlatacaktır. İşlerin bittiğini bilerek bu gece yatağa git!


Başak Burcu
9 Aralık 2020 Çarşamba Başak Burç yorumları

Organize olmak istemen iyi, ama aynı zamanda hayatındaki bazı şeylerin şansa düşmesine izin vermelisin. Hayatınızın her yönü üzerinde çok fazla kontrole sahipseniz, öngörülemezlik ve eğlence olmayacak! Bugün biraz kontrolü bırakın ve müdahaleniz olmadan işlerin olmasına izin verin. Dizginleri, fikirleri sosyal çevrenizi veya çalışma ekibinizi canlandırmak için sadece bir bilet olan birine verin. Yeni bir şey deneyimleyecek ve bir arkadaşınıza parlaması için bir şans vereceksiniz!


Terazi Burcu
9 Aralık 2020 Çarşamba Terazi Burç yorumları

Yardım edemezsin ama bugün içinizdeki sanatçınızla daha fazla iletişim kurun. Sıradışı renkler ve ilginç görüntüler dikkatinizi çekecek ve yaratıcı meyve sularınızın akışını sağlayacak! Günün ilerleyen saatlerinde işler biraz sakinleştiğinde fikirlerinizi ortaya çıkarmak için biraz zaman ayırmaya çalışın. Bir şiir veya kısa hikaye yazın. Karalama kağıdına doodle. Birinin sesli mesajında tatlı bir şarkı söyleyin. En sevdiğiniz çocuğunuzla mum boya süresini paylaşın. Sanatınızı dünyaya yaymak için elinizden geleni yapın.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
9 Aralık 2020 Çarşamba Akrep Burç yorumları

Bugün aldığınız övgü tamamen gerçek olacak, öyleyse neden bundan şüphe duyuyorsunuz? Bazen şüpheciliğinizi bir kenara bırakmanız ve insanların söylediklerini kastettikleri gibi kabul etmeniz gerekir, özellikle de size ne kadar muhteşem olduğunuzu söylerken! Aldığınız her iltifatı alın ve bunun için veren kişiye teşekkür edin. Bu, zaten parlayan itibarınıza daha da fazla katkıda bulunacaktır. Egonuz şu anda bir büyüme hamlesi kullanabilir, öyleyse neden ona sahip olmasın? Zevkle elde edeceğiniz aşkı içinize çekin!


Yay Burcu
9 Aralık 2020 Çarşamba Yay Burcu yorumları

Risk, korkmanız gereken bir şey değildir, özellikle şu anda, kavrayamayacağınız heyecan verici bir fırsat olduğunda. Onu almak için o uzvun üzerine çıkmalısın! Hayatınızdan biraz daha fazla güvenlik alırsanız, çok heyecan verici bir yola yönlendirileceksiniz. İlk başta korkutucu olabilir ama aynı zamanda keyif verici de olacaktır. Olumlu düşünmek ve hayatınızın önümüzdeki birkaç ayı hakkında kendinize güvenmek için pek çok neden var!


Oğlak Burcu
9 Aralık 2020 Çarşamba Oğlak Burcu yorumları

Bugün gibi günlerde, biraz dikkat çekmek için savaşmanız gerektiğinde, sadece konuşmak istediğiniz insanlara yaklaşmanız ve sizi duymalarını sağlamalısınız. Bir yere gitmek istiyorsan, daha agresif olmanın zamanı geldi. Bir flört başlatmak, patronla biraz zaman geçirmek ya da sadece bir bakkal memurunun dikkatini çekmek istiyorsanız, proaktif taraf olmanız gerekecek. Kaba olmayın, ama zorlayın. Farkı anlayacak kadar zekisin.


Kova Burcu
9 Aralık 2020 Çarşamba Kova Burcu yorumları

Bağımsızlığınız önemlidir, ancak kendi yolunuza gitmek her zaman hayatta bir yere varmanın en iyi yolu değildir. Bazen doğru yöne gittikleri sürece başkaları tarafından yönlendirilmenize izin vermek çok daha akıllıca olur. Bir grupta olduğunuzda, hedefe odaklanmanıza yardımcı olacak bir destek sisteminiz ve en az bir göz grubunuz vardır. Bugün, elinizden geldiğince bir takım ortamı seçin. İşbirliği sadece yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda eğlenceli de olacaktır.


Balık Burcu
9 Aralık 2020 Çarşamba Balık Burcu yorumları

Bugün tam kontrole sahipsiniz. Pratik yönünüz tam güçte, günaha girmekten kaçınmanıza ve diyetinize bağlı kalmanıza yardımcı oluyor! Birkaç hedefte gerçek ilerleme kaydediyorsunuz ve normalden çok daha fazla canlı hissediyor olmalısınız. Sizi güne götüren gerçek bir ivme var ve saat ileri sarılmış gibi geliyorsa şaşırmayın. Zaman senden uzaklaşabilir ama sana herhangi bir sorun çıkarmamalı. Sürüklenmek ve yumuşak olmak için bir gün.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.