Günlük Burç Yorumları 23 Aralık 2020

23 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 23 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
23 Aralık 2020 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Sizinki kadar ateşli, dışa dönük ve yakışıklı bir işaret söz konusu olduğunda, evde kalmanın en sevdiğiniz aktivite olmayabileceğini görmek kolaydır, en azından düzenli olarak, kesinlikle yalnız değil ve kesinlikle, olumlu olarak şimdi değil. , gökler oldukça isyankar bir enerjiyle patladığında. Öyleyse, yorgun olsanız bile kendinizi içeride kalmaya zorlayamıyorsanız, yapma. Unutma, yarın her zaman şekerleme yapabilirsin, değil mi?


Boğa Burcu
23 Aralık 2020 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Her zaman bildiğiniz ve inandığınız gibi, aile şirketi gibisi yoktur. Şimdi, soyunuzu ve en mahrem anılarınızı paylaşan benzer düşünen diğer insanlarla bağlantı kurmaya yönelik doyumsuz bir dürtü ile size hatırlatılacak. Sadece onlardan alabileceğinizi bildiğiniz bir şeyin peşindesiniz: dostluk ve anlayış. Ayrıca, içlerinden birinin sizi bir arkadaştan çok daha fazlası olacak biriyle tanıştırması da belirgin bir olasılık.


İkizler Burcu
23 Aralık 2020 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Evren, işinizi yapmanız için size ilham verebilecek ve size rehberlik edebilecek yepyeni bir arkadaş veya tanıdıkla birlikte, iş durumunuzu değiştirmek için tam olarak ihtiyacınız olan şeyi gönderdi. Bilinçli olarak bu doğrultuda düşünmemiş olsanız bile, en azından zamanın bir kısmında serbest meslek sahibi olabilirsiniz. Her iki durumda da, yeni başlangıçlarla birlikte gelen ilhamın ve heyecanın tadını çıkarın.


Yengeç Burcu
23 Aralık 2020 Çarşamba Yengeç Burç Yorumları

Düşünceli, işbirlikçi ve son derece kolay geçinmek için edindiğiniz o haklı itibarı biliyor musunuz? Diyelim ki geçici olarak tehlikede olabilir, bu sevgi duygusunu herhangi bir şekilde kaybettiğiniz için değil, belediye binası ve tüm temsilcileriyle sevdiğiniz biri adına savaşmak için ciddi bir dürtüye sahip olmak üzere olduğunuz için. Mesele şu ki, denemeden bile oldukça iyi olacaksın.


Aslan Burcu
23 Aralık 2020 Çarşamba Aslan Burç yorumları

Bazı nedenlerden dolayı, belirli bir türden bireyler size doğru çekiliyor gibi görünüyor. Neredeyse üzücü hikayeler dinleyerek, kefaret için yalvararak ve bir dahaki sefere daha iyisini yapacağınıza söz vererek bunu yaşadınız. Sadece sen de değilsin. Sıra sizde ve hepimiz bir tane alıyoruz. Hayır demeyi ve uzaklaşmayı deneyin. İlk başta ustalaşmak zor olabilir, ancak bunu anlayacaksınız ve herkes bunun için daha iyi olacak.


Başak Burcu
23 Aralık 2020 Çarşamba Başak Burç yorumları

Sizi, fark edilmeyecek ya da başka bir şey olarak silinmeyecek kadar uzun süren kalıcı bakışlarla alay ederek geçirdiğiniz bir başka günün ardından, belirli bir kişi sonunda tam olarak aklındakini söylemeye hazır olacaktır. Bağlı değilseniz ve ilgileniyorsanız, size yaklaşmaları için hazırlıklı olun. Aslında, onlardan sadece bir saniye daha geriye bakmaya ne dersiniz? Bunu bir yarışma olarak düşünün. Sadece bir kez olursa şaşırmayın, ikiniz de bakmayı bırakamazsınız.


Terazi Burcu
23 Aralık 2020 Çarşamba Terazi Burç yorumları

Burcunuz cazibe, ikna etme yeteneği ve kesinlikle yasa dışı miktarda cazibeye fazlasıyla sahip. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, diğerleri bu nitelikleri karşı konulamaz derecede çekici buluyor. Ama bu cazibeyi nereye işaret ettiğin konusunda dikkatli olmalısın. Ne de olsa ne kadar güçlü olduğunu biliyorsun. Arkadaşlığınızı flört etmekle karıştıran birden fazla hayranı geri çevirmek zorunda kaldınız. Romantik hedefinizin amacı kesinlikle işaretiniz ve şu anda iki kat ölümcül oluyorsunuz, onlara iyi şanslar.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
23 Aralık 2020 Çarşamba Akrep Burç yorumları

Duygularınız geldikleri kadar derindir ve genellikle onları paylaşmazsınız, mecbur olmadıkça veya tanıdığınız birinin daha iyi hissetmek için duyması gerekmedikçe veya artık onları gizli tutmanın imkansız olduğunu bilmediğiniz sürece. Şu anda, sizden uzaklaşan biri bir seyirci istemek üzere. Eğer oyundaysanız, onların yakın çevrenize geri dönmelerine izin verin. Değilse, belki değişim zamanı gelmiştir.


Yay Burcu
23 Aralık 2020 Çarşamba Yay Burcu yorumları

İpinizin sonuna geldiğinizde ve her zamanki mizah anlayışınızı zor bir duruma getirmeye çalıştığınızda, normalden biraz daha samimi bir şekilde söyleme eğilimindesiniz. Ertesi gün kadar olan şey bu olabilir. Her zamanki şüphelilerle birlikteyseniz, kimse bir kirpik kırpmayacak veya yapmaması gereken bir şeyi fark etmeyecektir. Açık sözlü, doğrudan tarzınıza alışkın olmayan biriyle birlikteyseniz, bu tamamen farklı bir durumdur.


Oğlak Burcu
23 Aralık 2020 Çarşamba Oğlak Burcu yorumları

Mali durumunuz şu anda biraz titriyor ya da sadece önemli mesleki konularla dikkatiniz dağılmış durumda mı? Nasıl ve neden olursa olsun, dikkatinizi bir süreliğine kariyerinize verin. Endişeleriniz gerçekteyse, hiçbir yere gitmezler, kesinlikle çek defterini dengelemek, kredi kartı makbuzlarını düzenlemek ve iyi organize edilmiş hayatınızın temellerine geri dönmek için gereken sürede değil.


Kova Burcu
23 Aralık 2020 Çarşamba Kova Burcu yorumları

Bunun gerçekleştiği düşüncesinden hoşlanmazsınız, ancak ara sıra sözlü asi çizginiz kontrolden çıkar ve başa çıkması zorlaşır, dünyanın geri kalanına açıklamak çok daha azdır. Şimdilik, yine de, bir süredir gelen birinin ona sahip olmasına izin verme hakkınız olduğuna göre, neden kendinizi şımartmayasınız? Söylenmeleri gerekiyor, onlara söylemelisin ve zamanı geldi.


Balık Burcu
23 Aralık 2020 Çarşamba Balık Burcu yorumları

Yakın zamanda, bir sırrın gün yüzüne çıkıp çıkmayacağına karar vermen gerekecek. Bu sizin için kolay bir şey değil çünkü genellikle sorunun her iki tarafını da görebilirsiniz. Karar vermek için o meşhur sezginizi kullanın ve her şeyden önce, nihai seçiminiz gerçeğin söylenmesine izin vermekse, kendinizi suçlu hissetmeyin – tekrar edin, yapma. Havayı temizlemek her zaman en iyi taktiktir, hemen olmasa da uzun vadede.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.