Günlük Burç Yorumları 22 Aralık 2020

22 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 22 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
22 Aralık 2020 Salı Koç Burcu Yorumları

Bugün başkalarıyla çalışırken, düşüncelerinizi geride tutma fikrini denemelisiniz. Siz kenarda otururken başkalarının bunu çözmesine ve ileri geri tartışmasına izin verin. Bu kadar tatmin edici olmayan bir çözüme nasıl geldiklerini gözlemleyin ve ardından parlak fikirlerinizi karışıma ekleyin. İnsanların birlikte çalışmasını izlemek, uyarıcı bir hikaye görevi görür: bu, nasıl işbirliği yapılmaması gerektiği konusunda iyi bir ders. Enerjiniz bütün gün sessiz kalacak.


Boğa Burcu
22 Aralık 2020 Salı Boğa Burcu Yorumları

Bugün güç mücadelesi gibi görünen, kokan veya kulağa hoş gelen her şeyden kaçının. Şu anda bir kavga için can atan büyük egolardan daha fazla dayanacak sabrınız olmayacak. Bu insan kirli oynamaktan üstün değil ve çamura düşmek istemiyorsun. Yapacak daha iyi işlerin var. Barışı sağlamak için harika bir yeteneğiniz varken, neden onu savaşmaktan bu kadar mutlu olan bir kişi veya grup için harcayasınız? Birisi uzlaşma istemedikçe dahil olmanın bir anlamı yok.


İkizler Burcu
22 Aralık 2020 Salı İkizler Burcu Yorumları

Kurallara uyarak ve kendinizi dürüst tutarak, sık sık gördüğünüz birine ilham kaynağı oldunuz. Sizin tarafınızdan bilinirler veya bilinmezler, ancak varlığınızdan etkilenirler. Aslında, çevrenizdeki dünya üzerinde kendinize övdüğünüzden daha fazla etkiye sahipsiniz ve bu hediyeyi bir sorumluluk olarak görmelisiniz. Bugün baştan çıkarma geldiğinde, güçlü olun ve başka bir düşünceye kapılmadan onun yanından geçin. Bunun için çok iyisin


Yengeç Burcu
22 Aralık 2020 Salı Yengeç Burç Yorumları

Kısayolları bugün atlayın. İlerlemeniz gerekse de, gereken her türlü çalışmayı yapmanız gerekir. Toplam bir çabadan daha az herhangi bir şey, ileride karmaşıklıklara neden olur ve bu da işleri on iki kat daha zor hale getirir. Hızlı düzeltmeler veya kolay yanıtlar vaatleriyle dikkatinizin dağılmasına veya cezalandırılmasına izin vermek bir hatadır. Dürüst bir çaba gösterin ve ödüllendirileceksiniz, endişelenmeyin. Köşeleri kesme zamanı değil.


Aslan Burcu
22 Aralık 2020 Salı Aslan Burç yorumları

Hayatın içinden geçip giderken mutlu olabilecek türden bir insan değilsin. Sizi tatmin etmek için biraz entrikaya veya heyecan verici bir mücadeleye ihtiyacınız var. Şans eseri, dileğin bugün gerçekleşebilir. Daha zor rotayı takip edin ve evrenin sizin için ne sakladığını görün. Evet, çapalamak için daha sert bir kürek çekmek yorucu olacak ama aynı zamanda daha tatmin edici olacaktır. Gururunuzu inşa etmenin ve aç egonuzu büyük bir ziyafetle beslemenin zamanı geldi.


Başak Burcu
22 Aralık 2020 Salı Başak Burç yorumları

Aileniz şu anda dünyanızın merkezidir ve bu doğaldır. Ancak son zamanlarda onlarla ilgili bir sorun sosyal yaşamınızda bir çatışmaya neden olabilir. Durumu arkadaşlarınıza dürüstçe ve eksiksiz olarak açıklayın. Önemli olmadığını düşündüğünüz hiçbir ayrıntıyı atlamayın, çünkü tüm bilgiler konuyla ilgilidir. Onların da aileleri var ve neden önceliklerinizi yeniden düzenlediğinizi anlayacaklar. Hatta yardım etmeyi ve yükünüzden biraz kilo almayı bile teklif edebilirler.


Terazi Burcu
22 Aralık 2020 Salı Terazi Burç yorumları

Yeni bir şey denemek asla kötü bir fikir değildir, özellikle de bunu daha iyi tanımak istediğiniz biriyle yapıyorsanız! Keşif, birine sizi neyin tetiklediğini göstermenin harika bir yoludur ve baskı altında nasıl davrandıklarını görme şansınızdır. İkiniz herhangi bir macerada çok eğleneceksiniz çünkü güçlü ve zayıf yönleriniz birbirini tamamlıyor. Mükemmel yapboz parçası gibi planlarınıza uyuyorlar. Bugün başladığınız şey başarılı olacaktır.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
22 Aralık 2020 Salı Akrep Burç yorumları

Her zaman evinizde kendinizi güvende ve rahat hissetmelisiniz. Yaşam ortamınız son zamanlarda size bu sıcak duyguları vermediyse, bununla başa çıkmanız gerekir. Önceliğiniz daha fazla uyum ve sakinlik yaratmak için çalışmak olmalıdır. Yeni tasarım fikirleri, basit kendin yap onarımları ve evdeyken nasıl hissettiğinizi iyileştirmek için buraya ve oraya ekleyebileceğiniz kolay vurgular hakkında düşünmeye başlayın. Büyük bir proje olması gerekmiyor, bu yüzden kendinizi sinirlendirmeyin.


Yay Burcu
22 Aralık 2020 Salı Yay Burcu yorumları

Bugün güçlü biri kendini emrinize verdiğinde şaşıracaksınız. Başından beri onları etkilemeye çalıştığınızı düşünürken sizi etkilemeye çalıştıkları ortaya çıktı! Dostça ilerlemelerinden kesinlikle yararlanmalısınız, ancak özveriliğinden yararlanmamaya çalışmalısınız. Bu hassas bir durum. Çabalarından gurur duyuyorsunuz, ancak onların yardımlarına ne kadar ihtiyacınız olduğunu görmelerini istediğinizden tam olarak emin değilsiniz.


Oğlak Burcu
22 Aralık 2020 Salı Oğlak Burcu yorumları

Bugün kova listenize bir veya iki yeni şey ekleyin. Geleceğiniz büyük bir zaman dilimi. Nasıl doldurmak istersiniz? Yeni fikirlere ihtiyacınız varsa, arkadaşlarınıza hangi yaşam alanlarını geliştirmeniz gerektiğini düşündüklerini sorun ve eğlenceli olabilecek çılgın maceralar sunabilirler. Keşfetmek istediğiniz yer konusunda iddialı olun. Sizden başka kimse ne yaptığınızı ve yapmadığınızı izlemeyecek, öyleyse neden Mars’ta golf oynamak gibi henüz icat edilmemiş bir şeyi yazmayasınız?


Kova Burcu
22 Aralık 2020 Salı Kova Burcu yorumları

Bugünkü tüm faaliyetlerinizde, coşkunuz sizin adınıza hiçbir çaba harcamadan içinizin derinliklerinden fışkıracak. Ve en iyi yanı, bu fenomenin bulaşıcı olması! Farkına varmadan, başkalarına olayların sandıkları kadar kötü olmadığını gösteren bir ilham kaynağı olacaksınız. Ve insanlar sizi bir yolda takip etmeye başlarsa, onları sıcak bir şekilde karşılayın. Sadece şirketi kullanmakla kalmazsınız, egonuz birine akıl hocalığı yapma şansını da sevecektir.


Balık Burcu
22 Aralık 2020 Salı Balık Burcu yorumları

Hayal kurmak bugün sizin için verimli bir egzersiz olabilir, bu nedenle istediğiniz zaman fantezi dünyasına girmekten çekinmeyin. Tüm umutlarınız ve hayalleriniz gerçekleştiyse, hayatınızın nasıl olabileceğini hayal etmeye çalışın. Bu egzersiz, günlük gerçekliğinizden bir kaçıştan daha fazlasıdır. Geleceğiniz için en iyi senaryoların görselleştirilmesi ve evrene ne istediğinizi ve ne için çalışmaya hazır olduğunuzu göstermenin harika bir yolu.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.