Günlük Burç Yorumları 20 Aralık 2020

20 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 20 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
20 Aralık 2020 Pazar Koç Burcu Yorumları

Çok iyi tanımadığınız biri, diğer insanların karşı çıkabileceği bir fikir önerebilir, ancak bunda bir tür parlaklık görüyorsunuz. Senin için, işe yarayabilecek kadar çılgınca! Bunun gerçekleşmesini sağlamak için biraz enerji harcayın ve bu kişiye her şekilde arkasında olduğunuzu bildirin. Şu anda yarı yolda hiçbir şey yapamazsınız. Enerjinizi her şeye yüzde yüz harcamalısınız. Kendinize şu anda arzuladığınız heyecanı ve başarıyı vermenin tek yolu risktir.


Boğa Burcu
20 Aralık 2020 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Hazırladığınız seyahat planlarında ilerlemek için iyi bir zaman, ancak henüz bu seyahat için herhangi bir yasal belge imzalamamalı veya büyük miktarda para yatırmamalısınız. Birkaç hafta daha dışarı çıkın ve fiyatların düşüp düşmediğini veya daha iyi bir seçeneğin yolunuza çıkıp çıkmadığını görmek için bekleyin. Seçeneklerinizi açık tutmak, şu anda kural olarak yapılacak akıllıca bir şeydir. Kendinizi çok erken taahhüt etmek, sizi daha sonra çıkmak isteyebileceğiniz bir şeye dahil etmenizi sağlayacaktır.


İkizler Burcu
20 Aralık 2020 Pazar İkizler Burcu Yorumları

Bugün başkalarını kitap gibi okuyabileceksiniz. Bir zamanlar onların gerçek duygularının belirsiz etkileri, sizin için apaçık ve apaçık olacaktır. İnsanları neyin motive ettiğine dair bu içgörü, özellikle bir anlaşma için pazarlık yapıyorsanız, sizin için son derece yararlıdır. İstediğinizi elde etmek için tam olarak ne söylemeniz gerektiğini anlayacaksınız. Ama bu konuda kendinizi suçlu hissetmeyin. Bu bir tür kötü manipülasyon değil. Herkes için bir kazan / kazan durumu yaratabilirsiniz.


Yengeç Burcu
20 Aralık 2020 Pazar Yengeç Burç Yorumları

Bugün, ilişkilerinizden birinde bir dönüm noktasına ulaşabilirsiniz, ancak bunun farkında olan tek kişi siz olabilirsiniz! Bu kişi gördüğünüz şeyi görmüyorsa, konuyu bir konuşma konusu haline getirmeden önce görene kadar bekleyin. Size gelsinler ve konuyu açsınlar. Aksi takdirde, onları savunmaya geçirebilir ve bir tür güç oyunu oynuyormuş gibi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. İçten sohbete başlamak için iyi bir yer değil.


Aslan Burcu
20 Aralık 2020 Pazar Aslan Burç yorumları

İnandığınız şeye duyduğunuz coşkunuz her zamankinden daha güçlü. Bu enerjiyi diğer insanları amacınıza yönlendirmek için kullanın! Bir şeyler yapmak istiyorsanız, bugün bunu yapma günüdür. Başkalarını işleri kendi tarzınızda görmeleri için kolayca ikna edebilirsiniz, bu yüzden devam edin! Önce şeylerin kalbine atlayın ve iz bırakma ve söyleyeceklerinizle insanları etkileme şansınız daha yüksek. Çok düşünmeden davranma konusunda tereddüt etmeyin veya endişelenmeyin. Bugün bu imkansız.


Başak Burcu
20 Aralık 2020 Pazar Başak Burç yorumları

Bugün, hayatınızı gerçekten sarsabilecek bir şeye kendinizi atmanız için güzel bir gün. Elbette, biraz korkutucu olabilir, ama aynı zamanda çok heyecan verici olacak! Yeni bir hobi, yemek, spor – günlük rutininize yeni bir enerji enjekte edecek her şeyi keşfetme zamanı. Kendi arka bahçenizde bir keşif dünyası var, o yüzden oraya çıkın ve etrafı araştırmaya başlayın. Yol boyunca en az bir büyüleyici kişiyle tanışacağınızdan emin olabilirsiniz.


Terazi Burcu
20 Aralık 2020 Pazar Terazi Burç yorumları

Bugün işler tahmin edilemez olacak, bu yüzden son dakika değişikliklerine, iptallere ve metaforik anahtarların planlara fırlatılmasına dikkat edin. Hiçbir şey kesin değildir ve hiçbir şey taşa yazılmayacaktır. Ama bir bakıma, neler olduğunu bilmemek eğlenceli olabilir. Son zamanlarda hayatınızda o kadar çok öngörülebilirlik oldu ki, bu sarsıntılar günü tam olarak beklediğiniz şey olabilir! Planların değişeceğini bildiğiniz zaman planları yerine getirme baskısı yoktur.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
20 Aralık 2020 Pazar Akrep Burç yorumları

Şu anda başkalarıyla bağlantı kurmanız her zamankinden daha önemli. Diğer insanların enerjisi size ilham verecek ve gittiğiniz yerden memnun kalmanızı sağlayacaktır. Diğer insanlardan biraz uzak kalmak isteyeceğinizi düşünseniz bile, bugün onlarla daha iyi bağlantı kurmanın bir yolunu bulmanız gerekir. İnsanlarla konuşun ve ortak yönlerinizin ne olduğunu öğrenin. Daha güçlü bağlantılar kurmanın birçok yolu vardır. Sadece favori olanı bulmalısın.


Yay Burcu
20 Aralık 2020 Pazar Yay Burcu yorumları

Paranızı uzun vadede yatırmak söz konusu olduğunda, muhafazakar ve temkinli olmak tamamen uygundur. Ancak duygularınızı paylaşmak söz konusu olduğunda, çok daha fazla risk almaya başlamanız gerekir. Savunmasızlığınızı yakın olmak istediğiniz insanlara ne kadar çok gösterirseniz, ilişkilerinizi o kadar hızlı güçlendirirsiniz. İnsanların sahip olduğu sınırların farkına vardığınızda, çok fazla ya da çok az paylaştığınızdan endişelenmeden onlarla konuşabilirsiniz.


Oğlak Burcu
20 Aralık 2020 Pazar Oğlak Burcu yorumları

Bugün herhangi birinin sizi geride tutması veya sizi durdurması neredeyse imkansız olacak! Vahşi bir at gibisiniz, sırf sizi dizginlemek isteyen birinden uzaklaşmak için her yöne doğru yarışmaya hazırsınız. Bu, hemen takip etmeniz gereken akıllıca bir dürtüdür. Size ne yapmanız gerektiğini söylemeye çalışan insanlar, başarmak için çok çalıştığınız şeyi başarmanızın önünde durabilirler. Biri size uymanız gereken yeni bir kural geldiğinde dikkatli olun.


Kova Burcu
20 Aralık 2020 Pazar Kova Burcu yorumları

Bugün çok az farkla veya hiç fark edilmeden bir veya iki şey değişebilir, ancak bu dalgalanma size iyi gelecek. Elbette, bir şeyleri içinde olmasını istediğiniz küçük kutulara geri koymak için savaşır ve savaşmayı seçebilirsiniz, ama ne anlamı var? Sadece kendinizi yorarsınız. Kendinizi sürprizlerden ve spontane maceralardan mahrum etmeyin. Kalabalığın yapmak istediği şeyi takip edin ve yapacağınızı düşündüğünüzden daha çok eğleneceksiniz.


Balık Burcu
20 Aralık 2020 Pazar Balık Burcu yorumları

Yetkili olduğunuzda, sorumlu olmalısınız! İş arkadaşlarınızın istediklerini yapmalarına izin vermek, kalplerini ve zihinlerini kazandığınızı düşünmenize neden olabilir, ancak kesinlikle onların saygısını kazanmıyorsunuz. İnsanların şu anda disipline ihtiyacı var ve bunu sizden almaları gerekiyor. Emirler vererek, işlerinde ve hatta hayatlarında daha iyi olmalarına yardımcı olabilirsiniz. Disiplin, siz de dahil olmak üzere bugün gruptaki herkes için her zamankinden daha önemli.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.