Günlük Burç Yorumları 17 Aralık 2020

17 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 17 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
17 Aralık 2020 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Herkesin senin gibi olması mümkün değil. Elbette, bunu entelektüel olarak biliyorsunuz, ancak duygusal olarak herkesin hayranınız olmadığı gerçeğini kabul etmek zor olabilir, özellikle de bugün eğlenceli bir şeyi kaçırdığınızda. Bu konuda neşeli kalmaya çabalıyorsan, sadece dünyanın seni olduğun gibi kabul etmesi gerektiği gerçeğine odaklanmaya devam et. İnsanları kazanmak için ne kadar ödün verirseniz, o kadar az gerçek olursunuz.


Boğa Burcu
17 Aralık 2020 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Değişim ve dönüşüm havada, sizi statükoyu değiştirmek için büyüyebilecek tohumlar ekmeye teşvik ediyor. Hayatınızın herhangi bir yönünden memnun kalmadıysanız, şimdi yeni bir başlangıca başlamanın tam zamanı. Bugün harekete geçin. Geçmişi bırakın ve yeni ve heyecan verici bir geleceği kucaklayın. Aynı zamanda, sizi engelleyebilecek bir durum veya ilişki ile ilgili herhangi bir kötü duygu veya olumsuzluğu serbest bırakmak için bir fırsattır. Sessizce oturun, kabul edin ve acı verici duyguları bırakın. Sonuç olarak daha huzurlu hissedeceksiniz.


İkizler Burcu
17 Aralık 2020 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

Bu bir diplomasi, nezaket ve uzlaşma zamanı olabilir. Aslında, zor olsa bile herkesi dahil etme yolunuzdan çekilebilirsiniz. Bu, başkalarının bakış açılarına uyum sağlayacağınız ve onların sevinçleri ve sıkıntılarıyla empati kurmayı daha kolay bulacağınız bir adalet, eşitlik ve adalet dönemi olabilir. Romantizm söz konusu olduğunda, siz ve partneriniz hayatınızın her alanına birbirinizi dahil etmek için büyük acılar çekebilirsiniz.


Yengeç Burcu
17 Aralık 2020 Perşembe Yengeç Burç Yorumları

Ciddi düşünceler günün sırası olabilir, bu da gelecekteki sonuçları olan bir karar vermek anlamına gelebilir. Devam etmeden önce araştırma yapmanız ve olabildiğince fazla bilgi almanız teşvik edilir. Genel olarak, zor sorunlarla veya zorlu programlarla başa çıkmanın kolay olduğunu göreceksiniz. Konsantrasyonunuz yerinde olmalı ve birçok işi çok hızlı bir şekilde atlatmayı kolaylaştırmalıdır. Buna ek olarak, seyahat planları yapmayı düşünüyorsanız, nihayet bugün buna alışabilirsiniz.


Aslan Burcu
17 Aralık 2020 Perşembe Aslan Burç yorumları

Ortak finansman ve paylaşılan kaynaklar konusunda yeni bir başlangıç yapmaya hevesli olabilirsiniz. Bir iş yürütüyorsanız veya bir iş kurmak üzereyseniz, bu özellikle olumlu olabilir. Sizi şu anda engelleyebilecek tek şey, öne çıkma eğilimidir. Herkes için en iyi anlaşmayı elde etme arzusu, önemli kararlar vermek karmaşık olabilir. Bu pek çok durumda mümkün olmayabilir. Başka bir kayda göre, yeni bir aşk ilgisi veya çok iyi bir arkadaşla vakit geçirmenin bir sonucu olarak değiştiğinizi fark edebilirsiniz.


Başak Burcu
17 Aralık 2020 Perşembe Başak Burç yorumları

Mücadele ettiğiniz huzursuz enerji nihayet kaybolmaya başlıyor ve aniden normal rutininiz artık o kadar düzenli hissetmiyor! Eski hayatınızla ilgili takdir edilecek yeni şeyler buluyorsunuz ve şu anda eski bir kot pantolon gibi size uyuyor. İşler rahatça karmaşık değil. Bu, çiçek açan romantik bir ilişki için iyiye işaret. Hayatının gidişatından memnun olan birinden daha çekici bir şey olamaz.


Terazi Burcu
17 Aralık 2020 Perşembe Terazi Burç yorumları

Bugün çevrenizde sakin bir enerjiniz var. Karşılaşacağınız insanlar, drama olmadan işle nasıl doğru şekilde ilgileneceklerini bilirler. Rahat bir nefes alın ve doğru takımda olduğunuzu bilin. Emin ellerdesin! Artık işlerin nasıl gideceği konusunda endişelenmeyi bırakıp işinizden keyif almaya başlayabilirsiniz. Bu insanlardan çok şey öğrenebilirsiniz. Bir konuşma başlatın ve bilginin içeri girmesine izin verin.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
17 Aralık 2020 Perşembe Akrep Burç yorumları

Vizyonunuz bugün neredeyse kızılötesi, şeylerin yüzeyinin derinliklerini araştırıyor. İnsanların iddia ettiklerinden ne kadar farklı olduklarını çabucak göreceksiniz. İmajlarını mükemmelleştirmek için çok çalışmış olabilirler, ancak saklamaya çalıştıkları siğilleri yine de görebileceksiniz, bu da onları size sevdirecektir. Savunmasızlık konusunda zayıf bir noktanız var ve onların güvensizliklerini gördüğünüzde, onların güvenebileceğiniz biri olduğunu anlayacaksınız.


Yay Burcu
17 Aralık 2020 Perşembe Yay Burcu yorumları

Şimdi, kişisel ilişkilerinizden birinde nerede olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi değerlendirmek için mükemmel bir zaman. Son zamanlarda işler karmaşıklaştı ve bunların ele alınması gerekiyor. Bu yüzden hemen şimdi daha sessiz yolu arayın ve son birkaç gündeki olayları kafanızda yeniden oynatmak için kendinize zaman verin. Eğer içe dönük ve karamsar hissediyorsanız, onunla devam edin. Bu kişinin sizin için gerçekten ne anlama geldiğini anlamak için mükemmel bir zihin çerçevesi.


Oğlak Burcu
17 Aralık 2020 Perşembe Oğlak Burcu yorumları

Çok beğendiğiniz biri akıl hocanız olarak uygun olabilir. Tek yapman gereken sormak. Bu kadar büyük bir fırsata bu kadar yaklaştığınızda utanamazsınız. İlk adımı atmak ve bir konuşma başlatmak için kendinizi zorlayın. Birkaç soruya cevap verip veremeyeceklerini, size birkaç öğüt verip veremeyeceklerini veya en azından fikirleriniz hakkında geri bildirim verip veremeyeceklerini öğrenin. Artık kendi hayatınızın kenarında oturamazsınız. Oyuna girin ve bugün oynamaya başlayın! Ne kadar erken başlarsan o kadar iyi.


Kova Burcu
17 Aralık 2020 Perşembe Kova Burcu yorumları

Temiz hava almak ve biraz egzersiz yapmak için elinizden geldiğince dışarı çıkmaya çalışın. Hava nasıl olursa olsun, sizi yoluna sokmak için biraz geziye ihtiyacınız var. Yoğun bir gün olacak, ama akıl sağlığınızı feda etmeniz gerekecek kadar meşgul olmayacak. Biri size “şimdi” bir şeye ihtiyaçları olduğunu söylerse, biraz daha beklemelerini söyleyin. Şu anda çalışma saatlerinden siz sorumlusunuz. Bu gece gerilim filmleri ilginizi çekebilir ve gizem ne kadar karmaşık olursa, kendinizden o kadar çok keyif alırsınız.


Balık Burcu
17 Aralık 2020 Perşembe Balık Burcu yorumları

Kapınızı çalmak için harika bir fırsat var, öyleyse neden cevap vermiyorsunuz? Yeni bir meydan okumanın gözünü korkutmak anlaşılabilir bir şey, ama tam da böyle bir şey olduğunda değil! Kendinize güveninizi artırmanız gerekir ve onu bulabileceğiniz en iyi yer en yakın arkadaşınızın yanındadır. Onları ara ve neler olduğunu anlat. Endişelerinizi paylaşın ve ne söylediklerini görün. Bunu yapabileceğinizi görmenize yardımcı olacaklar ve başarabileceğinizi görmenize yardımcı olacaklar!

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.