Günlük Burç Yorumları 16 Aralık 2020

16 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 16 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
16 Aralık 2020 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Sizin için genellikle kafa karıştırıcı olan kararlar da dahil olmak üzere, bugün kararlar vermek sizin için oldukça kolay olmalı. Duygularınız siyah beyaz ilerliyor, bu da işleri biraz basitleştirmeye yardımcı oluyor. Doğru yolu ve yanlış yolu çok fazla sorun yaşamadan göreceksiniz. Tek sorun arkadaşlarla mücadele etmek olabilir. Yaşadıklarının nüanslarını göremezsiniz ve ikilemlerine karşı sabrınız olmayabilir. Sizden iyi tavsiye almayacaklar.


Boğa Burcu
16 Aralık 2020 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Büyük bir zaman sıkışıklığı varsa ve çok kısa bir süre içinde birçok şeyi halletmeniz gerekiyorsa, bugün derin duygularınızın geçmişine bakmanız gerekebilir. Duygularınızı istediğiniz gibi keşfetmeniz için zaman olmayacak. Ama endişelenme. Her şey bittiğinde, hayal kırıklığınızı gidermek ve kalbinizdekileri tüm doğru insanlarla paylaşmak için bolca vaktiniz olacak. Tarafsızlığınız ve net kafalılığınız, bugün en çok güvenmeniz gereken şeydir.


İkizler Burcu
16 Aralık 2020 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Sağlığınıza odaklanmak için güzel bir gün. Dolabındaki giysiler, düşünmek istediğin şeye rağmen küçülmüyor. Her gün ne yediğinizi ve ne kadar egzersiz yaptığınızı takip etmeye başlayın. Daha iyi görünmenize ve hissetmenize yardımcı olacak, yapabileceğiniz acısız değişiklikler olduğunu çabucak göreceksiniz. Kahvenizde yağsız sütü deneyin. Sürmek yerine yürüyün. Merdivenleri kullan. Vücudunuza sahip olduğunuz tek şeymiş gibi davranın – çünkü öyle!


Yengeç Burcu
16 Aralık 2020 Çarşamba Yengeç Burç Yorumları

Duygusal yoğunluğunuz bugün işlerin önüne geçiyor olabilir, ancak bu konuda çok fazla bilinçlenmemeniz sizin için önemlidir. Fazla hassaslaştığını hissediyorsan, bunun sadece işleri işleme şeklin olduğunu unutma. İnsanların sözleri kişisel bir saldırı gibi gelebilir, ancak söylediklerini objektif bir şekilde incelerseniz, olumsuz bir şey ifade etmediklerini göreceksiniz. Bugün önemli kararlar vermek için iyi bir gün değil. Kararınız biraz bulanık.


Aslan Burcu
16 Aralık 2020 Çarşamba Aslan Burç yorumları

Bugün etrafınızdaki aptallıktan kimse kurtulamaz! Birisi gelip ne kadar önemli olduğundan bahsettiğinde, onu satın almayacaksın, almamalısın. Onlarla biraz eğlenin. Onlara, onları ortaya çıkaran birkaç soru sorun. Yüzeyin altına baktığınızda, orada çok fazla gerçek madde bulamayacağınız herkes tarafından hemen anlaşılacaktır. Çevrenizdeki diğer insanlar yakında akıllanacak, bu yüzden bu kişiye aşık olan başka biri için endişelenmeyin.


Başak Burcu
16 Aralık 2020 Çarşamba Başak Burç yorumları

Merakınızı bir sonraki kişi kadar heyecanlandırmaktan hoşlanıyorsunuz, ancak bugün birisi o kadar gizemli olabilir ki, uçurumun üzerinden geçebilirsiniz! Kim olduklarını ve onları neyin tetiklediğini derinlemesine araştırmaya hazırken, sizi meraklandırmaya yetecek kadar bilgi vermekten keyif alırlar. Görünüşe göre yakın zamanda açılmayacaklar, bu yüzden onları beklemeye hazır olun. Şu anda beklemek senin işin değilse, devam et. Hiçbir yere gitmiyorlar.


Terazi Burcu
16 Aralık 2020 Çarşamba Terazi Burç yorumları

Bugün ciddi bir arkadaş baskısı hissediyor olsanız bile, inançlarınızdan ödün vermeyin. İnsanlara ilkelerinizin olduğunu ve onları savunmaktan korkmadığınızı gösterin. Onun için hayranlık duyulacaksın, kötülemeyeceksin. Ve saygı duyduğunuz biri gerçekten kasıtlı olmayan şeyler söylüyorsa, ona şüpheden fayda sağlamaya çalışın. Yaşadıkları değişikliklerde dış etkiyi büyük bir faktör olarak düşünün. Onlara bir şans daha verin.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
16 Aralık 2020 Çarşamba Akrep Burç yorumları

Bugün sahip olduğunuz her sosyal etkileşimde, kendinize sadık kalmak önemlidir. Başkalarının yanında rahat olmanın en iyi yolu budur. Çoğu insana hitap eden yoğun bir enerjiniz var, ama diğer insanları korkutuyorsa ne olacak? Kişiliğinizi çevrenizdeki insanların konfor düzeyine uyacak şekilde şekillendiremezsiniz. Etkilemeniz gereken insanlarla uğraşacak olsanız bile, bir rol yaparak asla bir yere varamazsınız.


Yay Burcu
16 Aralık 2020 Çarşamba Yay Burcu yorumları

Şimdi, kişisel ilişkilerinizden birinde nerede olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi değerlendirmek için mükemmel bir zaman. Son zamanlarda işler karmaşıklaştı ve bunların ele alınması gerekiyor. Bu yüzden hemen şimdi daha sessiz yolu arayın ve son birkaç gündeki olayları kafanızda yeniden oynatmak için kendinize zaman verin. Eğer içe dönük ve karamsar hissediyorsanız, onunla devam edin. Bu kişinin sizin için gerçekten ne anlama geldiğini anlamak için mükemmel bir zihin çerçevesi.


Oğlak Burcu
16 Aralık 2020 Çarşamba Oğlak Burcu yorumları

Bugün yeni bir başlangıç yapmak, bir ilişki sorununu çözmenin doğru yolu gibi görünüyor, ancak bu olmayabilir. Sizinle bu diğer kişi arasında çekişmeye neden olan şeyi gerçekten konuşmazsanız, hiçbir şey gerçekten değişmeyecek. İkiniz aynı fikirde olmayacaksanız bile, bu mesele oyalanacak ve çirkin kafasını tekrar açacaktır. Yıllar sürebilir ama tekrar gündeme gelecektir. Yeniden başlarken, gerilimi yaratan her şeye bir son verdiğinizden emin olun.


Kova Burcu
16 Aralık 2020 Çarşamba Kova Burcu yorumları

Şu anda, kolunuz ne olursa olsun orada kalmalı: sulu dedikodu, içeriden bilgi, her neyse. Fikirleriniz, planlarınız ve umutlarınız söz konusu olduğunda ne pahasına olursa olsun aşırı paylaşımdan kaçının, özellikle de çok iyi tanımadığınız insanların önünde. Annem bugün senin için bir kelime, bu yüzden çeneni kapalı tut ve etrafındaki herkesin varsaymak istediklerini varsaymalarına izin ver. Gizemli bir kişi olun ve etrafınızda büyük bir vızıltı yaratmayı başaracaksınız!


Balık Burcu
16 Aralık 2020 Çarşamba Balık Burcu yorumları

Bugün inançla konuşmalısın. Şimdi bir şeyler hakkında tembellik etme zamanı değil! İnsanlar rehberlik için sizi arıyorlar ve ne düşündüğünüz konusunda tereddüt ederseniz, bağlılıklarını kaybedersiniz. Ancak kendinizi bir projeye veya pozisyona tamamen adarsanız, insanlar sizi her yerde takip edecekler. Bir şey için blöf yapman gerekse bile, yapmalısın. Buna değecek. Ayrıca oyunculuk yetenekleriniz o kadar iyi ki her şeyi kolayca taklit edebilirsiniz!

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.