Günlük Burç Yorumları 10 Aralık 2020

Günlük Burç Yorumları 10 Aralık 2020

10 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 10 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
10 Aralık 2020 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Sizi gerçekten kızdıran ve rahatsız eden biriyle daha sıkı oluyorsunuz, bu harika ve heyecan verici. Ancak işler çok hızlı gidiyor olabilir. Bugün ısıyı biraz azaltmalısın. Onlarla her dakikayı geçirme veya kendiniz hakkında çok fazla şey paylaşma dürtüsüne direnin. Bireysel kimliğinizi korumak her zamankinden daha önemlidir. Çok fazla ayrıntı onları bunaltabilir ve çok fazla gerilim yaratabilir. Merak etmeyin. Bir şeyleri soğutmak sadece bu eğlenceli dönemin daha uzun sürmesine yardımcı olacaktır.


Boğa Burcu
10 Aralık 2020 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Kibirle karşılaştığınızda, genellikle sinirlenirsiniz. Ama dünyayı icat ettiğini düşünen biriyle karşılaştığınızda, ilk cevabınız muhtemelen öfke olmayacaktır. Eğlence olacak. Şu anda kim olduğunuza dair o kadar iyi bir fikriniz var ki, başkası tarafından tehdit edilmiyorsunuz. Bu tepkinin tek istisnası, aşırı telafi eden güvensiz bir otorite figürünün varlığında olabilir. Hala eğlenceli bulabilirsin, ama gösterme!


İkizler Burcu
10 Aralık 2020 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

Bugün, daha az hoş ilişkilerinizden birine yeni bir hayat sarsıntısı enjekte edilebilir. Birdenbire bu kişiyi yeni bir ışıkta görmeye başlayacaksınız ve ikinizin benzersiz bir ortak yönüne sahip olduğunuzu bile keşfedebilirsiniz. Bu ortak zemini bulduğunuzda, arkadaşlık için yeni bir temel oluşturmasına izin verin. Geçmişte aranızda gerginlik yaratan her neyse, şimdi sizi oldukça eğlenceli hale getirecek. Değişiyorsunuz ve hayatınızdaki insanlar da değişmeye başlayacak.


Yengeç Burcu
10 Aralık 2020 Perşembe Yengeç Burç Yorumları

Arada bir bütçenizi aşmanız sorun değil, bu nedenle son zamanlarda bir kredi kartı ekstrenizde hiperventilasyon yaparsanız kendinizi hırpalamayın. Sonuçta, ara sıra savurganlıktan kaçınamazsınız. Artı, büyük bir değer elde etmek için bazen biraz daha fazla para harcamalısınız. Ne de olsa ödediğinizin karşılığını alırsınız. Yine de, paranızı neye harcayacağınız konusunda hala seçici olmalısınız. Korumanı çok gevşetirsen, bir gezintiye çıkabilirsin.


Aslan Burcu
10 Aralık 2020 Perşembe Aslan Burç yorumları

Genellikle sıcak ve tatlı birinden soğuk bir ürperti mi hissediyorsunuz? Onlara bir sorun olup olmadığını sorun ve eğer size “hiçbir şey” söylerlerse, zorlamayın. Sınırlarına saygı gösterin ve sizinle bir şey hakkında konuşmak isterlerse, bunu yapmak için mükemmel bir fırsatı kaçırdıklarını varsayın. Bugün neden farklı olduklarını düşünmek için fazla zaman harcamayın. Başa çıkacak çok şeyiniz olacak. İnsanlardan bir şeyleri ayıramazsın.


Başak Burcu
10 Aralık 2020 Perşembe Başak Burç yorumları

Bir arkadaşınız size daha esnek olmayı öğrenmeniz gerektiğini söylerse, bunun nedeni muhtemelen yapmak istediklerini yapmanızı istedikleri içindir. Onlar kadar esneksiniz. Dahası, güvenilirliğinizi kaybetmeden ne kadar geriye doğru eğileceğinizi bilecek kadar akıllısınız. Bir anlaşmazlıkla karşılaştığınızda, onlarla yarıdan fazla tanışmanızı isteyen insanların baskılarına boyun eğmeyin. Kendinizi rahat hissettiğiniz kadar gidin ve artık gitmeyin.


Terazi Burcu
10 Aralık 2020 Perşembe Terazi Burç yorumları

Umutlarınızı yüksek tutmak iyidir, ancak bir durumun gerçekliğini ne zaman kabul etmeniz gerektiğini de bilmeniz gerekir. Başarı şansınız hakkında gerçekçi olmanın ve enerjinizi ve düşüncelerinizi daha mümkün olan, üzerinde daha fazla kontrole sahip olduğunuz bir şeye yönlendirmenin zamanı geldi. Yenileme şu anda yayında, bu yüzden sadece tutunabilir ve motive olursanız, hayatınızda çok daha mutlu bir dönemi süpürecek bir gelgit değişikliğinin tadını çıkaracaksınız.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
10 Aralık 2020 Perşembe Akrep Burç yorumları

Şu anda güçlü bir oyuncuyla çalışıyorsun, ama tahmin et ne oldu? Senin için de aynısını söyleyebilirler. Dünyanın geri kalanının da sizi güçlü bir insan olarak gördüğünü anlamaya çalışın! Bu role daha fazla güvenle adım atmanın ve insanları gitmeleri gerektiğini düşündüğünüz yere yönlendirmenin zamanı geldi. Sorumluluğu üstlenmeni bekliyorlar. Bu ortaklıkta, işleri belirli bir yöne itme hakkına ve gücüne sahipsiniz. Kaslarınızı esnetmekten korkmayın. Doğru fikirlere sahipsiniz.


Yay Burcu
10 Aralık 2020 Perşembe Yay Burcu yorumları

Grup seyahati geleceğinizdedir, bu yüzden nereye gitmek istediğinizle ilgili birkaç fikir için beyin fırtınası yapmaya başlayın (tabii ki herkesin katkısıyla). Tüm halkınıza sorabilir ve herkesin nasıl bir macera içinde olduğunu görebilirsiniz. Anlaşmazlık varsa endişelenme. Çekiciliğiniz ve güveniniz her zaman zirvede. Herhangi birini grubun kararlarına uymaya kolayca ikna edebilirsiniz. Bugün güçlü bir lider olacaksın.


Oğlak Burcu
10 Aralık 2020 Perşembe Oğlak Burcu yorumları

Hak ettiğiniz krediyi alırsınız, ancak bir başkası da neden seçilmediklerini merak ediyor olabilir. Durumlarına sempati duyabilirsin (ve hatta küçümsenmiş olduklarını bile kabul edebilirsin), ancak onlar için bu savaşa giremezsin. Onların yanmış egosunun ödülünüze daha az değer vermenize izin vermemeye çalışın. Kötü muamele gördüyse, onlara bu şekilde davranan siz değildiniz, bu yüzden şimdi onlarla ilgi odağını paylaşmadığınız için kendinizi suçlu hissetmeyin.


Kova Burcu
10 Aralık 2020 Perşembe Kova Burcu yorumları

Bugün dürtülerinizden herhangi birine göre hareket etmeden önce bir saniye bekleyin. Bu, içgüdülerinizin boyutu yanlış bir şey söylediği taşınabilir gelmez; sadece şu anda çok hızlı hareket edersen, pişmanlık duyabilirsin. İşler henüz tam olarak jelleşmedi ve bir şeye ya da birine aniden atlarsanız, gergin bir durum yaratabilirsiniz. Bu iş, kişi fırsat hakkında daha fazla bilgi gelmesini bekleyin. Vakit ayırmak zor olabilir, ama yaptığın için mutlu olacaksın.


Balık Burcu
10 Aralık 2020 Perşembe Balık Burcu yorumları

Meslek hayatınızda köşeden uzaklaşıp kendinizi ön plana çıkarma vaktiniz geldi. Bugünden itibaren konuşun ve fikirlerinizi karışıma daha sık ekleyin! Patronunuzun söylediklerinizden hoşlanmayacağından endişelenmeyin. Katkıda bulunmanız şu anda söylediklerinizden daha önemli. Utangaçlık meşru bir özelliktir, kendinizde değiştirmeye çalışmamalısınız. Ama sizi engelliyorsa bir kenara itebilmeniz için üzerinde daha fazla kontrole ihtiyacınız var.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.