Evimizin balkonu okul gibi ve sigara içiyoruz

reading-4045414_1920

Rüya:

Evimizin balkonundayım ama okul gibi balkonda sigara falan içiliyor yakışıklı uzun boylu bir erkek kollarımın altına elini koydu ve beni kaldırmaya çalıştı bir aşağı bir yukarı yaptı beni kaldırırken daha önce hiç görmediğim arkadaşlarım ooo demeye başladı ailem gördü bırak bırak bırak dedim utandım çünkü sonra ailem hiçbir şey demedi zil çaldı balkonumdan odama bir sürü öğrenci geldi evlerine gitmek için sonra şuan hiç konuşmadığım en son 4 sene önce gördüğüm orta okul arkadaşım en son kavga edip bir daha konuşmamıştık neyse bana laf attı bunu evire çevire herkesin ortasında dövüyorum ayırmaya çalışıyorlardı bizi ama çok pis dövdüm arkamdan da biri geldi saçımı falan çekti sonra onu da ön tarafıma aldım şaplak attım ve arkadaşım olduğunu gördüm beni tanımayınca öyle yaptığını söyledi sonra bu arkadaşım ile orta okul arkadaşımı dövmeye başladık ama orta okul arkadaşım nedense 3 kere farklı kişi oldu ama rüyamda kendisini bir daha görmedim.

Yorum:

Evde kalmak, diğer kişilere göre sizin psikolojinizi biraz daha etkilemiş olabilir. Ailenizle olan diyaloglarınız bu durumu zorlaştırıyor olabilir. Kendinizi güvende hissettiğiniz yerden çıkmak istemiyorsunuz ancak, aynı zamanda da sosyalleşmek istiyor olabilirsiniz. Bu gibi zamanlarda kendinize biraz daha zaman ayırabilirsiniz. Kendinizi geliştirecek şeylerle ilgilenebilirsiniz.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-feneri-ruyasi-antik-sehr

Deniz Feneri Rüyası: Antik Şehrin Işıkları Ve Renkleri

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir deniz. Gökyüzü yıldızlarla dolu ve denizin üzerinde dans ediyorlar gibi görünüyor. Bir yıldız kayıyor ve ben bir dilek tutuyorum. Dileğim gerçek oluyor ve birden bire denizin altından antik bir şehir yükseliyor, ışıklarla ve renklerle dolu.

ruyada-buyuk-sel-ve-farkli-ale

Rüyada Büyük Sel Ve Farklı Alemler: Anlam Ve Yorum

Rüyamda büyük bir sel gördüm, berrak ve güçlüydü. Üzerimize doğru geliyordu ve kaçıyorduk. Sonra farklı bir aleme geçtik, bu dünya bitmişti. Uzayda kendimi gördüm, hızla hareket ediyordum. Farklı bir aleme geçtim, oradan kaçıyordum. İnsanlar ürkütücüydü, bazıları kovalıyordu. Ayetel Kürsi okuyarak kurtuldum. Güvenilir bir sınıfa girdim, ama ürkütücü insanlar yine geldi ve yine kaçtım.

deniz-fenerinin-tepesindeki-gi

Deniz Fenerinin Tepesindeki Gizemli Ada

Huzur dolu bir rüyada deniz fenerinin tepesindeyim. Sonsuz denizde yüzen balıklar, parlayan mercanlar ve antik bir tapınak… Gizemli semboller ve dünya haritaları arasında kayboluyorum.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!