Evimizin balkonu okul gibi ve sigara içiyoruz

Rüya:

Evimizin balkonundayım ama okul gibi balkonda sigara falan içiliyor yakışıklı uzun boylu bir erkek kollarımın altına elini koydu ve beni kaldırmaya çalıştı bir aşağı bir yukarı yaptı beni kaldırırken daha önce hiç görmediğim arkadaşlarım ooo demeye başladı ailem gördü bırak bırak bırak dedim utandım çünkü sonra ailem hiçbir şey demedi zil çaldı balkonumdan odama bir sürü öğrenci geldi evlerine gitmek için sonra şuan hiç konuşmadığım en son 4 sene önce gördüğüm orta okul arkadaşım en son kavga edip bir daha konuşmamıştık neyse bana laf attı bunu evire çevire herkesin ortasında dövüyorum ayırmaya çalışıyorlardı bizi ama çok pis dövdüm arkamdan da biri geldi saçımı falan çekti sonra onu da ön tarafıma aldım şaplak attım ve arkadaşım olduğunu gördüm beni tanımayınca öyle yaptığını söyledi sonra bu arkadaşım ile orta okul arkadaşımı dövmeye başladık ama orta okul arkadaşım nedense 3 kere farklı kişi oldu ama rüyamda kendisini bir daha görmedim.

Yorum:

Evde kalmak, diğer kişilere göre sizin psikolojinizi biraz daha etkilemiş olabilir. Ailenizle olan diyaloglarınız bu durumu zorlaştırıyor olabilir. Kendinizi güvende hissettiğiniz yerden çıkmak istemiyorsunuz ancak, aynı zamanda da sosyalleşmek istiyor olabilirsiniz. Bu gibi zamanlarda kendinize biraz daha zaman ayırabilirsiniz. Kendinizi geliştirecek şeylerle ilgilenebilirsiniz.

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Garson Olarak Gördüğüm Kişi

Rüyamda yine onu başka bir surette görüyorum. Bir yerde garson olarak görüyorum. Daha sonra onunla ilgili böyle bir rüya gördüğüm aklıma geliyor. Sonra gerçekmiş diyorum.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn