Eski erkek arkadaşım ve eşini gördüm

bedroom-416062

Rüya:

Eski erkek arkadaşım başka bir bayan ile evlendi. Kadın şu anda hamile. Rüyamda ise; eski erkek arkadaşım ve şu anda evli olduğu kadını yan yana ve çıplak şekilde gördüm. Kadın ağzından birden pişmiş bir et ve üzerinde iğne ve cam parçaları olan bir şeyi çıkardı. Kadının suratına bakarak “Pis kadın ölmedi” dedim.

Yorum:

Hayatınızda devam eden bazı sorunlar, kafanızı daha fazla karıştırmaya başlıyor olabilir. Bu sorunlar size basit, çözülebilir, önemsiz gelmesine rağmen bilinçaltınız tarafından sizi derinden etkiliyor gibi algılanıyor olabilir. Yakın arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunları paylaşmayı tercih etmiyorsanız, bu yola yönelerek kendi içinizi biraz rahatlatabilirsiniz. Önemli olan kafanıza takmadığınızı düşündüğünüz şeyleri aslında kafanıza takıyor olmanızı anlamanız…

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-feneri-ruyasi-antik-sehr

Deniz Feneri Rüyası: Antik Şehrin Işıkları Ve Renkleri

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir deniz. Gökyüzü yıldızlarla dolu ve denizin üzerinde dans ediyorlar gibi görünüyor. Bir yıldız kayıyor ve ben bir dilek tutuyorum. Dileğim gerçek oluyor ve birden bire denizin altından antik bir şehir yükseliyor, ışıklarla ve renklerle dolu.

ruyada-buyuk-sel-ve-farkli-ale

Rüyada Büyük Sel Ve Farklı Alemler: Anlam Ve Yorum

Rüyamda büyük bir sel gördüm, berrak ve güçlüydü. Üzerimize doğru geliyordu ve kaçıyorduk. Sonra farklı bir aleme geçtik, bu dünya bitmişti. Uzayda kendimi gördüm, hızla hareket ediyordum. Farklı bir aleme geçtim, oradan kaçıyordum. İnsanlar ürkütücüydü, bazıları kovalıyordu. Ayetel Kürsi okuyarak kurtuldum. Güvenilir bir sınıfa girdim, ama ürkütücü insanlar yine geldi ve yine kaçtım.

deniz-fenerinin-tepesindeki-gi

Deniz Fenerinin Tepesindeki Gizemli Ada

Huzur dolu bir rüyada deniz fenerinin tepesindeyim. Sonsuz denizde yüzen balıklar, parlayan mercanlar ve antik bir tapınak… Gizemli semboller ve dünya haritaları arasında kayboluyorum.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!