Erkek çocuğum vardı ve ona yemek yediriyordum

boy-469263_1920

Rüya:

Rüyamda bir erkek çocuğum vardı, bembeyaz tenli, platin sarısı kıvırcık saçları ve yemyeşil gözleri vardı çok uslu ve sessizdi ona yemek yediriyordum. Bir ara kendimi yeni bir evde buldum, eve eşya taşımak için gelen birkaç kişi vardı ve etrafımda çeyizlik mobilyalar vardı. O an aklıma annemle babam nikah tazeledikleri için yeni eşyaların alındığı geldi. Bu iki rüyayı anlatmamın sebebi artarda görmüş olmam. cevaplarsanız çok sevinirim.

Yorum:

Kendi içinizde karakterinizde bir takım arayışlara girmiş olabilirsiniz. Bu arayışınız yakında son bulabilir. Kendinizde kızdığınız özelliklerinizden kurtulacak olabilirsiniz. Hayatınızla alakalı gelecek planlarınızı tam olarak oluşturamıyorsanız, artık bunu başaracak ve kısa vadedeki planlarınızı gerçekleştirmeye başlayacak olabilirsiniz. Her şey sizde bitiyor. Kendinize güvenin

Rüya Yorumları için daha fazla

ruyada-tukenmez-kalem-hediye-e

Rüyada Tükenmez Kalem Hediye Edilmesi

Rüyamda biri bana tükenmez kalem hediye ediyor. Kalem ortadan kırılmış ama ben onun yazı yazmaya çalışıyordum ve yazıyordum. Rüyada tükenmez kalem görmek, rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşanacağına işaret eder.

ruyada-deniz-kenarinda-yurumek

Rüyada Deniz Kenarında Yürümek Ve Dev Balina: Anlam Ve Yorum

Rüyamda deniz kenarında yürüyordum, güneş parlıyor, dalgalar kıyıya vuruyor. Yanımda sevgilimle göz göze gülümsüyorduk. Birden bire denizin ortasında dev bir balina belirdi. Balina bize doğru yükselip ağzını açtı. Korkuyla kaçmaya çalıştık ama çok geçti. Balina bizi yutuverdi. Karanlık ve ıslak bir yerdeydik. Balinanın midesinde balık kılçıkları, deniz yosunları ve çöpler vardı. Sevgilimle birbirimize sarıldık ve çıkış yolu aramaya başladık. Balinanın nefes borusunu bulduk ama öksürerek bizi geri fırlattı. Sonra uyandım.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!