Arkadaşlarla üstü açık bir uçakta uçuyoruz

ustu-acik-ucak

Rüya:

Rüyamda, tanıdıklarımla yani arkadaşlarla Orta Boy beyaz yalnız üstü acık Bir uçağın içindeymişim ve havadayız yolculuk yapıyoruz. Bu yolculuk çok heyecanlı geçiyor çünkü uçak havada bizi eğlendirme amaçlı taklalar atıyor çünkü havada güzel ve eğleniyoruz ve uçağın üstü açık bir araba gibi. Açık olmasına rağmen nasıl düşmediğine hayret ediyoruz. Ama ben de dünyadaki çekim gücü sayesinde bir şey olmaz diyorum. Sonra uçak bizi vardığımız yere iniyor ve Çok güzel Bir yer sanki küçük Maldivlere gelmişiz gibi. Ortada beyaz kum ve etrafı turkuaz Mavi aşırı berrak denizle kaplı. Biz de suyun berraklığına oranın güzelliğine seviniyoruz suya giriyoruz.

Yorum:

Yeni başlayacağınız bir yol var ise, bu yoldaki başarınız konusundaki karamsarlıklarınızdan dolayı başlamayı erteliyor olabilirsiniz. Bu yolculuk sizin kararlarınıza bağlı olarak yine sizin için olumlu sonuçlanabilir. Vereceğiniz kararları detaylıca düşünüp, acele etmeden vereceğiniz kararlarla olumlu sonuçlara ulaşmanız daha mümkün olabilir.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-feneri-ruyasi-antik-sehr

Deniz Feneri Rüyası: Antik Şehrin Işıkları Ve Renkleri

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir deniz. Gökyüzü yıldızlarla dolu ve denizin üzerinde dans ediyorlar gibi görünüyor. Bir yıldız kayıyor ve ben bir dilek tutuyorum. Dileğim gerçek oluyor ve birden bire denizin altından antik bir şehir yükseliyor, ışıklarla ve renklerle dolu.

ruyada-buyuk-sel-ve-farkli-ale

Rüyada Büyük Sel Ve Farklı Alemler: Anlam Ve Yorum

Rüyamda büyük bir sel gördüm, berrak ve güçlüydü. Üzerimize doğru geliyordu ve kaçıyorduk. Sonra farklı bir aleme geçtik, bu dünya bitmişti. Uzayda kendimi gördüm, hızla hareket ediyordum. Farklı bir aleme geçtim, oradan kaçıyordum. İnsanlar ürkütücüydü, bazıları kovalıyordu. Ayetel Kürsi okuyarak kurtuldum. Güvenilir bir sınıfa girdim, ama ürkütücü insanlar yine geldi ve yine kaçtım.

deniz-fenerinin-tepesindeki-gi

Deniz Fenerinin Tepesindeki Gizemli Ada

Huzur dolu bir rüyada deniz fenerinin tepesindeyim. Sonsuz denizde yüzen balıklar, parlayan mercanlar ve antik bir tapınak… Gizemli semboller ve dünya haritaları arasında kayboluyorum.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!