Arkadaşlarla üstü açık bir uçakta uçuyoruz

Rüya:

Rüyamda, tanıdıklarımla yani arkadaşlarla Orta Boy beyaz yalnız üstü acık Bir uçağın içindeymişim ve havadayız yolculuk yapıyoruz. Bu yolculuk çok heyecanlı geçiyor çünkü uçak havada bizi eğlendirme amaçlı taklalar atıyor çünkü havada güzel ve eğleniyoruz ve uçağın üstü açık bir araba gibi. Açık olmasına rağmen nasıl düşmediğine hayret ediyoruz. Ama ben de dünyadaki çekim gücü sayesinde bir şey olmaz diyorum. Sonra uçak bizi vardığımız yere iniyor ve Çok güzel Bir yer sanki küçük Maldivlere gelmişiz gibi. Ortada beyaz kum ve etrafı turkuaz Mavi aşırı berrak denizle kaplı. Biz de suyun berraklığına oranın güzelliğine seviniyoruz suya giriyoruz.

Yorum:

Yeni başlayacağınız bir yol var ise, bu yoldaki başarınız konusundaki karamsarlıklarınızdan dolayı başlamayı erteliyor olabilirsiniz. Bu yolculuk sizin kararlarınıza bağlı olarak yine sizin için olumlu sonuçlanabilir. Vereceğiniz kararları detaylıca düşünüp, acele etmeden vereceğiniz kararlarla olumlu sonuçlara ulaşmanız daha mümkün olabilir.

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Eşimin Ateş Yediği Anılar

Eşimin eski nişanlısının gördüğü bir rüya hakkında ilginç bir blog yazısı. Eşim ve ben halının üzerinde oturmuş, kor ateş yerken görülmüş ama ben çınlamışım.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn