5 Aralık Günlük Burç Yorumları

5 Aralık Günlük Burç Yorumları

5 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 5 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
5 Aralık 2020 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

İletişiminizi kısa ve tatlı tutmak bugün iyi bir stratejidir. Yapabildiğiniz her şeyi, güzel bir kısaca özetlemeye çalışın. Çok fazla konuşmamaya çalışın. Hızlı küçük e-postalar, hızlı DM’ler ve minik metinler, tüm karmaşık ayrıntılara kapılmadan iletmeniz gereken fikirlere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Başkalarının bugün teğet geçme olasılığı yüksektir, ancak normalde yaptığınız gibi onlarla dalga geçmeye vaktiniz olmayacak.


Boğa Burcu
5 Aralık 2020 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Bugün çevrenizde ne olursa olsun, kontrol edemeyeceğiniz bir drama gibi hissedeceksiniz. Haklısın. Bunu kontrol edemezsin. Ancak durumda güçsüz olmak sizi bu durum hakkında umutsuz hissettirmek zorunda değildir. Bazen, değiştirmek için fazla bir şey yapamayacağınızı bilmek özgürleştirici bir duygudur. Akışa devam etmek şu anda sizi memnun ediyor, bu yüzden sadece iyi hissettiren yapın! Günü tam olarak istediğiniz hale getirmeye çalışmak, sadece devasa bir zaman kaybı olacaktır.


İkizler Burcu
5 Aralık 2020 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

Hayatınızda genellikle parlak bir güneş ışığı kaynağı olan biri şu anda biraz depresyonda hissediyor, ancak farkında değilmiş gibi davranmanız gerekiyor. Onlara acıma veya üzüntü nesnesi olduklarını hissettirmekten kaçının ve sadece sizinle iletişim kurmaya çalışın. Sonunda, onları neyin rahatsız ettiğini açacaklar ve olayların daha parlak yönlerini görmelerine yardımcı olabileceksiniz. Gün boyunca onlarla iletişimde kalın ve birisinin önemsediğini onlara hatırlatın


Yengeç Burcu
5 Aralık 2020 Cumartesi Yengeç Burç Yorumları

Pek çok insanın planında önemli bir unsur olacaksınız. En iyi tavır, en iyi fikirler veya en iyi pişirme becerileri olsun, herkesin ihtiyacı olan şeylere sahipmişsiniz gibi görünüyor! Kendinizi aşırı büyütmekten kaçınmak için hızınızı artırın. Kesinlikle mecbur kalmadıkça hiçbir şey taahhüt etmeyin ve kimsenin başkası için ne yaptığınızı bilmesine izin vermeyin. Aksi takdirde, ittifaklarınız, sizin bir numaranız olmadıkları için zarar gören hassas insanlar tarafından yanlış yorumlanabilir.


Aslan Burcu
5 Aralık 2020 Cumartesi Aslan Burç yorumları

Bir konu hakkındaki güçlü duygularınız tüm arkadaşlarınız tarafından paylaşılmayabilir, bu yüzden bugün konuşma tutkuyla hissettiğiniz bir konuya döndüğünde varsayımlarda bulunmamaya dikkat edin. Heyecanınızı yavaşlatın. Başkalarının keskin bir şekilde konuşmasına izin verin. Herkesin bakış açılarının ardında ne olduğunu anlamasının en iyi yolu budur. Neden böyle hissettiğinizi ancak onları anlamaya çalıştığınızı bildikten sonra daha iyi anlayabilirler.


Başak Burcu
5 Aralık 2020 Cumartesi Başak Burç yorumları

Pek çok planınızın ince detayları bugün sizi büyüleyecek. Beyniniz büyük fikirlere değil, ayrıntılara aç. Dünyayı fethetmenin yeni bir yolunu düşünmek yerine, yatak odanızı boyamak için hangi mavinin tonuyla daha çok ilgileneceksiniz. Ya da daha sonra kendinizi şımartmak için hangi dondurma külahının tadı. Bu, sizi hiçbir şey hakkında arkadaşlarınızla uzun sohbetler için mükemmel bir zihin çerçevesine sokar. Onları neyin harekete geçirdiğini bilmek istiyorsun.


Terazi Burcu
5 Aralık 2020 Cumartesi Terazi Burç Yorumları

Arada bir, bazı kötü hislerden kurtulmak için iyi bir ağlamaya ihtiyacın var. Hayatınızdaki denemeler yüzünden kendinizi duygusallaştırmak bir zayıflık belirtisi değildir. Son derece nahoş duyguları işlemenin sağlıklı bir yolu. Herhangi bir teselliye ihtiyacınız varsa, ailenizde herkesten daha fazla rahatlık bulacaksınız, bu yüzden mümkünse günün ilerleyen saatlerinde onlarla biraz zaman geçirmeyi deneyin. Hayatınızdaki iyi şeyleri onlarla paylaşıyorsunuz, kötü şeyleri de paylaşmalısınız.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
5 Aralık 2020 Cumartesi Akrep Burç Yorumları

Birisi size güven içinde bir şey söylediğinde ortaya çıkan alışılmadık küçük ayrıntılara dikkat edin. Paylaştıkları sırrın bir kısmı başka bir ipucu, daha da büyük bir sır! Ve içinizdeki özel dedektif ile iletişime geçebilirseniz, hikayenin geri kalanını, henüz size anlatmak istemedikleri kısmı anlayabilirsiniz. Bu içsel bilgi sizi çok güçlü bir konuma getirecek, bu yüzden onu akıllıca kullanın. Bir sırdaş olarak kalmak istiyorsan, çok çabuk yayma.


Yay Burcu
5 Aralık 2020 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Konuşmakta uzun ve kısa sürede konuşan biri olmayın! İddialı hedefleriniz ve planlarınız hakkında ne kadar konuştuğunuzu izleyin. Fikirleriniz hakkında ne kadar uzun süre devam ederseniz, daha fazla insan onları takip edeceğinizden şüphe etmeye başlayacaktır. Alçakgönüllülüğü kucaklamaya başlayın, sonra planlarınıza göre hareket edin. Bırakın eylemleriniz sizin için konuşsun ve dünyaya hiç konuşmadığınızı gösterin. Sen özlü birisin ve bunu göstermen gerekiyor.


Oğlak Burcu
5 Aralık 2020 Cumartesi Oğlak Burç Yorumları

Doğrudan ve dürüst bir şekilde konuşmanın çoğu zaman verimli olabileceğini biliyorsunuz, ancak bugünkü iletişim tarzınız düz olmaktan çok ince olmalı. Biri beğenmediğiniz bir şey söylediğinde hemen yanıt vermek yerine bekleyin ve söyleyeceklerinden daha fazlasını dinleyin. Onlara gitmeden önce kendilerini tamamen açıklamalarına izin verin, özellikle de tanımaya yeni başladığınız bir kişi ise. Kendilerini güvende hissettirmek için nazik davranmalı ve geriye doğru eğilmelisiniz.


Kova Burcu
5 Aralık 2020 Cumartesi Kova Burç Yorumları

Bugün entelektüel bir bağlantı bazı romantik duyguları tetikleyebilir, ancak durum karmaşık olabilir. İlgi veya mevcudiyet dengesizliği var ve şimdi size kötü bir itibar veya kırık bir kalp verebilecek büyük bir dramın içine girmenin zamanı değil. Şu anda biriyle kimyanın mayalandığını hissetmeye başladığınızda dikkatli olun. Bunda göründüğünden daha fazlası var ve kendinizi korumalısınız. Doğru şeyi yaptığınızdan emin olun.


Balık Burcu
5 Aralık 2020 Cumartesi Balık Burç Yorumları

Düşlediğiniz her şey, sebat ederseniz ve pozitif kalırsanız gerçekleşebilir! Şu anda beyninize doğru ilerlediğinizi hissettiğinizden şüphe bulutlarını ortadan kaldırın. Evet, ileride belirsizlik var ama her zaman olacak. Neden en iyisini düşünmeyi ve ilerlemeye devam etmeyi seçmiyorsunuz? Hayatın her zaman parlak tarafını gören insanlardan uzak durun ve size istediğiniz şeylere sahip olamayacağınızı söyleyenlerden uzak durun. Bu saçmalık ve bunu biliyorsun. Şimdi bunu onlara kanıtlamalısın.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.