Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kedi görmek bağımsız bir ruhu, kadınsı cinselliği, yaratıcılığı ve gücü sembolize eder. Aynı zamanda talihsizliği ve kötü şansı temsil eder. Rüya sembolü, kedi aşığı olup olmadığınıza bağlı olarak farklı bir öneme sahiptir. Kedi, birinin size karşı aldatıcı veya haince davrandığını gösterebilir. Kedi saldırgan ise, o zaman kendinizin dişil yönüyle sorunlar yaşadığınızı gösterir. Rüyandaki kediden korkuyorsan, dişil olandan korktuğunu gösterir. Rüya, “kedicik” için bir metafor veya “kedi gibi” ve kötü niyetli biri olabilir. Kuyruğu olmayan bir kedi görürseniz, o zaman bağımsızlık kaybı ve özerklik eksikliği anlamına gelir. Rüyanızı Gönderin Biz Yorumlayalım

Genellikle Kediyle Alakalı Görülen Rüyaların Tabirleri

Rüyada kedinizi bulamayacağınızı görmek bağımsız ruhunuzu vurgular. Özgür olmanıza izin vermeli ve kimsenin veya hiçbir şeyin sizi engellemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada kedinin ısırdığını görmek, yeme yiyen dişiyi sembolize eder. Belki de vermeden alıyorsun. Özellikle bir şeyler planlandığı gibi gitmediğinde biraz korku veya hayal kırıklığı ifade ediyor olabilirsiniz. Bir kedinin hayatını kurtardığınızı görmek, bağımsızlığınızı ve gücünüzü geri kazandığınızı gösterir.

Loading...

Rüyada kedinin kaşındığını görmek, kendini tehdit altında hissettiğini gösterir.

Rüyada kara kedi görmek, psişik yeteneklerinizi kullanırken ve sezginize inanmakta biraz korku yaşadığınızı gösterir. Kara kediyi yanlışlıkla kötülük, yıkım ve kötü şansla ilişkilendirebilirsiniz. Özellikle, kara kedi sizi ısırıyorsa, pençeliyorsa veya size saldırıyorsa, o zaman rüya, sezginizin size anlatmaya çalıştığı şeyi kabul etmeniz gerektiği anlamına gelir. Artık onu görmezden gelemezsiniz. Durumla yüzleşmekten korkmayın. Beyaz bir kedi görürseniz, o zaman zor zamanları gösterir.

Rüyada kedinin bir örümceği öldürdüğünü görmek, kadınlığınızı açık ve neredeyse yıkıcı bir şekilde değil, baştan çıkarıcı ve kurnaz bir şekilde ifade ettiğinizi gösterir.

Loading...

Ölü bir kediyi görmek veya bir kedinin öldürüldüğünü duymak, hayatınızın bazı alanlarında özerklik ve bağımsızlıktan yoksun olduğunuz anlamına gelir. Alternatif olarak rüya, kadınsı gücünüzü tanımayı reddettiğiniz anlamına gelir.

Rüyada oynayan kedileri görmek, hareketli doğana atıfta bulunur. Oyuncu tarafınızı göstermelisiniz.

Rüyada yeşil sivri uçlu bir kediyi görmek, kıskançlığın anlamlı ilişkiler kurmanızı engellediğini gösterir. Bir durum veya ilişkiden uzak duruyorsunuz.

Loading...

Rüyada vücudu veya bacağı olmayan bir kediyi görmek, sınırlı bağımsızlığı sembolize eder. İstediğinizi yapma özgürlüğüne sahip olduğunuzu düşünerek yanıltılıyorsunuz.

Rüyanızda iki özdeş kedi görmek, kendi ihtiyaçlarınızı başkalarının ihtiyaçları ile dengelemeniz gerektiği anlamına gelir. Kendinize dikkat etmeniz gerektiğini ve başkaları için her zaman endişelenmemeniz gerektiğini hatırlamanız gerekir.

Rüyada evde koşuşturan bir sürü kedi görmek, hayatınızda yön eksikliğine işaret eder. Hayatınızda neyin önemli olduğunu gözden kaçırdığınız çok şey oluyor.

Loading...

Rüyada iki başlı kedi görmek, kararsızlık anlamına gelir; bir şey hakkında karar veremezsin. Alternatif olarak rüya, çevreniz tarafından dikkatinizin çok kolay dağıldığı anlamına da gelebilir.

Kaynak: http://www.dreammoods.com/dreamdictionary/c2.htm

Loading...
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments