Aralık Aylık Burç Yorumları Neler? Burç Yorumu 2020 Aralık

Yılın son ayına gireceğimiz şu günlerde burçların etkisini karakterimiz ve günlük hayatımız üzerinde ne kadar hissettiğimizi öğrenmek istiyoruz. 2020 Yılının da son ayı olan Aralık ayında  KoçBoğaYengeçİkizlerAslanBaşakTeraziKovaAkrepYayOğlakBalık burçlarını neler bekliyor? Burçların Aralık ayı nasıl geçecek? Aralık Aylık Burç Yorumları ile bu sorularınıza yanıt olmaya çalışacağız.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
KOÇ Burcu Aralık Aylık Burç Yorumları

1 Aralık’ta Merkür güneşe katılıp ateşli Yay burcuna girdiğinde, sohbetleriniz daha heyecanlı ve cüretkar hale geliyor. Zarfı itmek, yapmayı en sevdiğiniz şeylerden biridir. Son sözü söyleyin. Parçanı söyle. Müstehcen bir şaka söyle. Şimdi kendini ifade etmenin pek çok eğlenceli yolu var!

Yay güneşi, onuncuda güçlü burcunuzdan geçerken ana gezegeniniz Mars’ı üçerine üçgene çevirirken, altın için gitme zamanı. Şu anda son derece rekabetçisiniz ve sloganınız, “İlk değilsen, sonsun.” Kendinizi podyumun ortasında dik dururken, parlak, göz kamaştırıcı birincilik madalyanızı kabul ederken hayal edin!

Para odaklı Venüs, heyecan arayan Yay burcuna 15 Aralık’ta giriyor ve sizi bazı büyük finansal riskler almaya teşvik ediyor. Kaçırılamayacak kadar iyi görünen kendiliğinden bir fırsat ortaya çıkarsa, bunun için gidin. Bu maceracı çiftle ya büyüyor ya da eve gidiyor!

Güneş yirmi birinci yılında hırslı Oğlak burcuna girdiğinde işler biraz sakinleşir ve önümüzdeki ay uzun vadeli hedeflerinize odaklanırken çok çalışacaksınız. Elinizde olmayan neye sahip olmak istiyorsunuz? Bir liste yapın, doğruluğu için iki kez kontrol edin ve sonra işe koyulun! Takviminizde bir tarih daire içine alın ve son tarihinize uyursanız kendinize bir şey satın alacağınıza söz verin. Şimdi en iyisini maddi teşviklerle yaparsınız.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
BOĞA Burcu Aralık Aylık Burç Yorumları

5 Aralık’ta hükümdarınız Venüs ile puslu Neptün arasındaki üçlü sırasında hayalleriniz ön plana çıkıyor ve bir rüya dünyasında kaybolmak güzel olsa da, gerçek hayatta neleri kaçırdığınızı düşünmek isteyebilirsiniz. Kararınız bulanık olduğunda, çoğu zaman tersine çevrilemeyen kötü kararlar verirsiniz.

On dördüncüsündeki güneşli Yay burcundaki yeni ay ve güneş tutulması hataları ortadan kaldırabilir ve size temiz bir sayfa açabilir, ancak çok hızlı davranmak ileride daha da büyük hatalara neden olabilir. Bunu doğru yapmak için zaman ayır, Boğa. Acelen ne?

Hükümdarınız Venüs, ertesi gün Yay ile ortak olur ve aşk hayatınıza eğlenceli bir tutku ve macera desteği verir. Açık fikirli olabilirseniz, önümüzdeki haftalarda hayatınızı değiştirecek bir olay yaşayabilirsiniz. Zihninizin gittiği yerde, beden de onu takip eder.

Geniş Jüpiter 19 Aralık’ta eksantrik Kova burcuna giriyor ve size sosyal çevrenizi genişletme şansı veriyor, belki de alışılmadık bir şekilde. Bir şeyler yapmak için belirli yöntemlere sahipsiniz, ancak yardım edemezsiniz, ancak daha önce hiç görmediğiniz ve hatta duymadığınız bir şey ilginizi çekebilir. Teknolojideki gelişmeler artık kesinlikle şaşırtıcı.


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
İKİZLER Burcu Aralık Aylık Burç Yorumları

Gezegeniniz olan İletişimsel Merkür 1 Aralık’ta Okçu’nun ateşli diyarına giriyor, bu nedenle ayın ilk üç haftası, insanlarla etkileşim biçiminiz açısından heyecan verici olmalı. Yabancılarla yaptığınız spontane sohbetlerinize dayanan iyimser bir bakış açınız var, bu da sizi daha parlak bir geleceğe iple çekiyor. İyimserlik sana çok yakışıyor!

Kısa süre sonra beşincisinde ince bir Venüs-Neptün üçlüsü vardır, bu da sizi bir şekilde hayal dünyasına sokar, özellikle de mali durumunuz söz konusu olduğunda. Bu gösterişli yeni arabayı veya pahalı sanat eserini alabileceğinizden emin misiniz? Artık görüşünüz bulanık, bu da banka hesabınız için iyi bir haber değil.

Şifacı Chiron, 15 Aralık’ta direkt olarak gidiyor, bu noktada ciddi bir ruh araştırması yapmaya hazır olmalısınız. Son zamanlarda seni en çok ne rahatsız ediyor İkizler? Derine inmekten ve konunun özüne inmekten korkmayın. Geçmişinizden daha karanlık anlarla yüzleşmeyi (ve fethetmeyi) kabul ettiğinizde daha iyi günler önünüzdedir.

Güneş, maceracı Yay burcundan sorumlu Oğlak burcuna yirmi birinci yaşta giriyor ve kollarınızı sıvayıp gerçek bir iş yapmanın zamanının geldiğini gösteriyor. Şimdi oraya girmekten ve ellerinizi kirletmekten korkmuyorsunuz çünkü ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok ödüllendirileceğinizi anlıyorsunuz.


Yengeç Burcu
YENGEÇ Burcu Aralık Aylık Burç Yorumları

1 Aralık’ta konuşkan Merkür dost canlısı ve dışa dönük Yay ile birleştiğinde kabuğunuzdan epeyce çıkarsınız. Yabancılarla yapılan sohbetler sizi çok ilginç yollara götürür. Bu toplu taşıma sizi rahat bölgenizden çıkarabilir, ancak şu anda her şey ufkunuzu genişletmekle ilgili!

Yine Okçu’nun burcundaki yeni ay ve güneş tutulması on dördüncüye varır ve bu ayın etrafında genel bir iyilik hissi varken, ondan rahatsız olmayın ve çok hızlı hareket edin. Her tür uzun vadeli sorun hakkında nihai karar verirken dikkatli olunmalıdır.

Romantik Venüs ertesi gün yay burcuna girer, aşk hayatınıza biraz tutku ve belirsizlik katar. Önümüzdeki haftalarda ömür boyu sürecek bir macera yaşayabilir ve şimdiye kadarki en acı derslerden bazılarını öğrenebilirsiniz. Bazen biri olmadan diğerine sahip olamazsınız.

29 Aralık’taki duygusal burcunuzda, kendinize iyi bakmanızı hatırlatan bir dolunay var, Yengeç. Bu ay (ve yıl) çok şey yaşadınız ve gerçekten biraz şımartılmayı hak ediyorsunuz. Kadınlığınızı ortaya çıkarmak için bir şeyler yapın (manikür-pedikür gibi) ve hayatınızdaki kadınlarla özel sohbetler yapın. Şimdi sizi çevreleyen inanılmaz dişi ay enerjisini kutlayın.


Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu
ASLAN Burcu Aralık Aylık Burç Yorumları

Düşüncelerimize ve sohbetlerimize rehberlik eden gezegen Merkür, 1 Aralık’ta içe dönük Akrep burcundan dışa dönük Yay burcuna girdiğinde, nihayet dünyanın aklınızdan geçenleri bilmesini sağlayabilirsiniz! Muhtemelen birisine söylemek için can attığın bir sırrı saklıyorsun. Eğer öyleyse, şimdi tam zamanı!

Dokuzuncu, aynı zamanda tutkulu Yay burcundaki hükümdar güneşiniz ile rüya gibi Neptün’ün arasına bir kare getirir; bu, sizi yaptığınız şeyi durdurur, bir an duraklatır ve doğru yönde olup olmadığınızı düşünmenizi sağlar. Tanrıya şükür, bu durum yalnızca yılda bir kez gerçekleşir çünkü kendinden şüphe duymaya oldukça ciddi bir yardım sağlayabilir.

Yeni ay 14 Aralık’ta geliyor – evet, aynı zamanda Ateş burcu Yay burcunda! – bu yüzden yardım edemezsiniz ama gelecek tüm güzel şeyleri önceden düşünebilirsiniz. Silahı zıplamak, şimdi yapabileceğiniz en kötü şeylerden biridir. İyimser olmak iyidir, ancak henüz gerçekleşmemiş şeylere güvenmemeye çalışın.

Güneş, yirmi birinci günde Yay burcundan çıkıp mantıklı Oğlak burcuna doğru ilerliyor ve yıllık listenizden hala çıkmamış olan her şeyi size hatırlatıyor. Hedeflerine ulaşmak için fazla zamanın kalmadı Aslan, ama başarana kadar pes etmeyeceksin!


Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
BAŞAK Burcu Aralık Aylık Burç Yorumları

1 Aralık’ta cetveliniz olan iletişimsel Merkür içe dönük, düşünceli Akrep’ten tepkisel, dışa dönük Yay’a geçtiğinde tonunuz çok daha iyimser. Birine soru sormak için can atıyorsanız, şimdi yapın! Şimdi yaptığınız sohbetler heyecanla doludur. Midenizde kelebek olması, harika bir şeyin olacağının bir işaretidir!

Şifacı Chiron, size içsel gelişim şansı sunarak on beşinci sıraya doğru ilerliyor. Geçmişin ilerlemenizi engellemesine izin verdiyseniz, sizi geride tutan o acı verici sorunlarla yüzleşmenin tam zamanıdır. Cesur ol Başak.

Geniş Jüpiter, 19 Aralık’ta arkadaş canlısı, eksantrik Kova ile ortak oluyor ve hem kişisel olarak hem de profesyonel olarak bağlantı kurma yeteneğiniz gelişmeli. Yeni bağlantılar kurmak için konfor alanınızdan çıkmaya ne kadar isteklisiniz? Teknoloji size bilgi dolu bir dünya sunar. Şimdi onunla ne yapacaksın?

Güneş, daha sorumlu Oğlak burcuna yirmi birinci yılda ateşli Yay burcunu bırakıyor, bu nedenle hedefleriniz önümüzdeki ay için ana odak noktanız olacak. Tatil yaklaşıyor olsa da, parti yapmaktan veya ailenizle vakit geçirmekten daha çok işe odaklanıyorsunuz. Umarım, uzun vadeli kazanç kısa vadede feda etmeniz gereken her şeye değecektir.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
TERAZİ Burcu Aralık Aylık Burç Yorumları

5 Aralık’taki romantik Venüs, ana gezegeniniz ve illüzyon dolu Neptün arasındaki sihirli üçgen harika, rüya gibi bir zaman olabilir. Hayal ve gerçek arasında sıkışıp kaldınız ve mükemmel bir sevgiliyle birlikte olsaydınız veya piyangoyu kazansaydınız hayatın nasıl olacağına dair zihniniz dolu. Büyük hayal et, Terazi!

Venüs on beşincisinde cesur Yay burcuna giriyor, bu yüzden önümüzdeki birkaç hafta için romantizm ve finans sektörlerinizde oldukça büyük riskler almaya hazırsınız. Şu anki dürtüyle hareket etmek şimdi heyecan verici olabilir, ancak spontane eylemlerinizin sonuçları bir süredir bilinmeyebilir. Maceralarınız sürerken tadını çıkarın!

Güneş, 21 Aralık’ta sorumlu Oğlak burcuna giriyor ve bir aylık sıkı çalışma ve kararlı taahhütlerle karşılıyor. Bu aynı zamanda kış gündönümü, yani yılın en karanlık günü, bu yüzden işleri halletmek için hızlı çalışmaya çalışın. Şimdi odak noktanız kariyeriniz ve topluluğunuz, ancak sevdiklerinizin de ilgiye ihtiyacı var.

Duygusal Yengeç burcundaki dolunay yirmi dokuzuncuda gelir ve sizi kadınsı gelgitler sizi nereye götürürse götürsün gitmeye çağırır. Şu anda pozitif kadın enerjisiyle çevrilisiniz, bu yüzden hayatınızdaki kadınlardan gelen tavsiyeleri gerçekten dinleyin. Yaşlı bir anne, büyükanne, komşu veya iş arkadaşı inanılmaz bir bilgeliğe sahiptir.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
AKREP Burcu Aralık Aylık Burç Yorumları

10 Aralık’ta Koç burcundayken güneş, eş hükümdarınız Mars’ı üçgene çevirdiğinde tüm bahisler geçersiz. Sizin ince çekiciliğinize direnebilecek kimse var mı? Muhtemelen değil. Bu olumlu yönden gelen büyülü enerji tükenmeden istediğinizi elde etmek için bunu kullanın.

Şifalı Chiron, onbeşinde kendine güvenen Koç burcundayken direkt gider, bu noktada geçmişte kaybettiğini hissettiğin gücün bir kısmını geri kazanabilirsin. Bu derin acıyla ne kadar süredir yaşıyorsun Akrep? Ne kadar derin olursa, iyileşmesi o kadar uzun sürer.

Güneş 21 Aralık’ta ciddi Oğlak burcuna giriyor ve kariyerinizi öncelik listenizin başına koyuyor. Zam mı istiyorsun? Bir promosyon? Hala o mükemmel şirketi veya pozisyonu mu arıyorsunuz? Şimdi elde edilebilir bir son tarih ile ayrıntılı bir hedef belirleyin. Ay içinde bu hedef üzerinde ciddi ilerleme kaydetmeyi bekleyin.

Yirmi dokuzuncu bölmede Yengeç’te duygusal bir dolunay var ve sizi çevrenizdeki insanları yetiştirme havasına sokuyor. Ebeveyn iseniz, çocuklarınızı yakın tutun. Ebeveyn olmak istiyorsanız, evlat edinme alternatiflerini düşünmek veya bunlara bakmak için iyi bir zaman. Ve her zaman olduğu gibi, başkalarına daha iyi bakabilmek için kendinize iyi bakın.


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
YAY Burcu Aralık Aylık Burç Yorumları

Konuşkan Merkür, 1 Aralık’ta açık sözlü tablonuza giriyor, bu nedenle ayın büyük bir bölümünde dışa dönük, arkadaş canlısı ve sözlü olarak maceraperestsiniz. Mağazada yabancılarla sıraya girmeyi veya sosyal medyada insanlarla rastgele sohbetler başlatmayı seviyorsunuz. Zihniniz ne kadar açıksa, o kadar çok şey öğrenirsiniz. Ve şimdi başkalarıyla iletişim kurarak zihninizi genişletmek en sevdiğiniz şeylerden biri.

Ayrıca on dördüncü gündeki ateşli burcunuzda yeni bir ay ve güneş tutulması var ve sizi her türlü yeni fikrin yoluna sokuyor. Bu, bir beyin güvenine veya düşünce kuruluşuna katılmak, topluluk siyasetinde bir pozisyon için koşmak veya çok çeşitli konularda fikirlerinizi sunmak için çevrimiçi bir eleştirmen olmak için kaydolmak için harika bir zamandır. Her ne kadar her şeye şimdi başlamakta ne kadar başarılı olsan da, onları bitirmekte o kadar da iyi değilsin!

Para odaklı Venüs, ertesi gün coşkulu işaretinizle de ortak oluyor, bu nedenle önümüzdeki üç hafta, finansal varlıklarınızın bir kısmını yeniden düzenlemek için harika bir zaman olacak. Risk almak. Cesur ol. Başkalarının düşünmediği fırsatları değerlendirin.

Yöneticiniz Şanslı Jüpiter, 19 Aralık’ta ilerici Kova burcuna giriyor, bu nedenle iyi şansınızın çoğu, özellikle teknoloji söz konusu olduğunda, yeni şeyler deneme isteğinizle bağlantılı olacak. Tatil için arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize en son cihazları ve gizemleri hediye edin ve gözlerinin parlamasını izleyin! Ve karşılığında çok iyi bir karma bekleyin.


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
OĞLAK Burcu Aralık Aylık Burç Yorumları

1 Aralık’ta başlayan Merkür ve açık sözlü Yay kombinasyonu size hem kişisel hem de profesyonel olarak yardımcı olabilir. Gerçekte nasıl hissettiğinizi söylemekten korkmazsınız ve çok çeşitli konular hakkında çok ilginç fikirleriniz var. İletişim sürecinin bir parçası olarak öğrenmeyi seviyorsunuz, bu nedenle artık diğer insanların bakış açılarına da daha açıksınız.

Chiron, onbeşinci sıradaki güçlü Koç burcuna doğru ilerliyor, bu yüzden kendinizi ağır ruh arayışına hazırlayın. İblislerinle yüzleşmeye istekliysen, şimdi kişisel gelişim için büyük bir potansiyel var, Oğlak. Acı veren anılarla yüzleşme ihtimali eğlenceli değildir, ancak bunun sizi şimdi ilk adımı atmaktan alıkoymasına izin vermeyin. Bunu bugün en büyük amigo kızınız Chiron ile yapın.

Güneş, 21 Aralık’taki iş tabelanızla ortak oluyor, bu yüzden ciddileşme zamanı. Tatillerin hemen yanında, bu, önümüzdeki haftalarda dinlenip eğlenmek için yapılacaklar listenizden birçok şeyin silinmesi için bir fırsattır. İhtiyacınız olursa yardım istemekten gurur duymayın.

Bireysel Kova burcunda da Jüpiter ile ana gezegeniniz Satürn arasında, yılın en önemli yönlerinden biri olan bir kavuşum vardır. Dönüşüm potansiyeli artık çok büyük. Yönetim kurulu genelinde büyük değişiklikleri arayın.


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
KOVA Burcu Aralık Aylık Burç Yorumları

1 Aralık’ta Merkür Yay burcuna girdiğinde insanlarla konuşmayı her zamankinden daha çok seviyorsunuz. Tartışmalı konuları seviyorsunuz ve tabu tartışmaları sizi memnun ediyor. Tartışmayacağın bir şey var mı? Zihninizi genişletmeye çalışırken önümüzdeki birkaç hafta sizi gücendirmek çok zor!

Geniş Jüpiter, on dokuzuncudaki daha asi burcunuz için katı Oğlak burcunu terk ettiğinde, değerli kişisel gelişim için yeni fırsatlar görmeye başlamalısınız. Gerçekte kim olduğunuzu ifade etmekten veya “öyle tuhaf” ya da “böyle tuhaf” olan diğerlerini kucaklamaktan korkmazsınız. Aslında, artık yabancı insanlar, siz onlara daha çok ilgi duyuyorsunuz.

21 Aralık’ta Jüpiter-Satürn kavuşması var ve aynı zamanda güneş Oğlak burcuna giriyor ve biz kış gündönümünü yaşıyoruz. Eşsiz burcunuzdaki her iki gezegenle bu birleşim, hissedebileceğiniz herhangi bir direnci hafifletebilir. İlerleme ve dönüşümün, sizi önyargılarınızdan ve diğer korkularınızdan ya da nefret türlerinden arındırabilecek çok ihtiyaç duyulan bir duş gibi sizi yıkamasına izin verin.

Ve Yengeç dolunayı yirmi dokuzuncuda geldiğinde, onun besleyici gücünü kucaklayın. Sizi bugün olduğunuz kişi yapmanıza yardımcı olan hayatınızdaki kadınlara özel özen gösterin. Etrafınızı saran dişi enerji sıcak ve güven verici hissediyor.


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu

Merkür 1 Aralık’ta gizli Akrep burcundan ayrılıp Yay burcuna girdiğinde, biraz gevşeyebilirsiniz. Şu anda söyleyeceğiniz şey hakkında başkalarının ne düşündüğüyle o kadar ilgilenmiyorsunuz ki bu oldukça özgürdür. Diğer insanlar hakkında normalde yapacağınızdan daha fazlasını öğrenmek için bu fırsatı kullanın.

Beşinci kattaki Venüs ile ana gezegeniniz Neptün arasındaki üçgen, seksi hayallerinizin keyfini çıkarmanızı sağlar, ancak gerçek hayatta işler kafanızda hayal ettiğiniz gibi yürümediğinde hayal kırıklığı yaratabilir. Bir fantezi dünyasında yaşamanın dezavantajı bu, Balık. Sürerken eğlencelidir ama asla sürmez.

Para odaklı Venüs, 15 Aralık’ta cesur Yay burcuyla eşleşerek Merkür’e katılıyor ve sizi normalde alabileceğinizden daha fazla finansal risk almaya teşvik ediyor. Önünüzde iyi bir iş fırsatı varsa, yatırım yapmayı düşünün. Yüksek öğrenim, felsefe veya macera içeren her şey bir kazanan olmalıdır!

Ay yirmi dokuzuncu Yengeç burcunda su arkadaşıyla doludur ve ayı ve yılı duygusal bir notla bitirir. Artık hayatınızdaki kadınlara daha yakın hissedeceksiniz ve onları sizi besledikleri şekilde beslemek isteyeceksiniz. Hayatınızda son derece önemli olan bir kadını onurlandırmanın bir yolunu bulun.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/monthly-overview.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.