29 Kasım Günlük Burç Yorumları

29 Kasım Günlük Burç Yorumları

29 Kasım Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için günlük burç yorumu sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
29 Kasım 2020 Pazar Koç Burcu Yorumları

Bugün hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor. Birdenbire bakış açınız çok daha olumlu olacak. Her şeyin mümkün olduğunu ve yetenekli olduğunuzu anlıyorsunuz! Yeni maceralara başlamak ve yeni zorlukların üstesinden gelmek, göz korkutmak yerine heyecan verici geliyor ve hırslarınız yeniden uyanacak. Bu, yeni bir hedefe ulaşmak için mükemmel bir gün. Listenizdeki en zor olanı seçin ve bugün ona doğru ilerlemeye başlayın. Başarı çok uzun bir yol olabilir ama geliyor!


Boğa Burcu
29 Kasım 2020 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Yeni bir tatlı ile aranızdaki şeyler daha yeni başlıyor, ancak acele etmeyin ve bu ilişki için herhangi bir taahhütte bulunmayın. Kafanı aşmak istemediğin sürece yavaşça almalısın. Şu anda işleri kısık ateşte bırakmanız ve kaynamanın doğal olarak gelmesine izin vermeniz gerekiyor. İşler derinleşmeden önce, yalnız daha fazla zaman geçirmelisin. Kim olduğunuzun bir kısmını başka birine vermeden önce kendinizle yeniden bağlantı kurun.


İkizler Burcu
29 Kasım 2020 Pazar İkizler Burcu Yorumları

Hazırlıklı olun ya da olmayın, sonunda can attığınız mücadeleye kavuşacaksınız! Zihninizi boşaltın ve baskı altında sakin kalmaya odaklanın. Hayatta tüm umutlarınızı ve dileklerinizi yerine getirmek, ancak işleri yavaş ve kasıtlı olarak alırsanız mümkündür! Rüyanıza o kadar yakınsınız ki hemen hemen onu tadabilirsiniz, ancak tüm heyecanınızın konsantrasyonunuzu kaybetmenize izin veremezsiniz. İçine dalmayın. Rahat olana kadar sığ uçta ilerleyerek başlayın.


Yengeç Burcu
29 Kasım 2020 Pazar Yengeç Burç Yorumları

Bir otorite figürü ile hissettiğiniz sürtüşmeye nihayet bir son verebilirsiniz, eğer sadece pes edip onların patron olmasına izin vermeyi kabul ederseniz! Sadece geri itmek uğruna geri itiyor olabilirsiniz veya belki onlara ne kadar sert olduğunuzu göstermek istersiniz. Her iki durumda da, bunun zamanı değil. Hedeflerin onlarınkilerden farklı değil, bu yüzden ikinizin de hemfikir olduğunuz alanlara odaklanın. Bunu olması gerekenden daha da zorlaştırıyorsun. Teslim olun ve kendinizi rahat bırakın.


Aslan Burcu
29 Kasım 2020 Pazar Aslan Burç yorumları

Bu, yaptığınız her şeyin eğlenceli olacağı günlerden biri olabilir. Pozitif kalırsan her şeyi yaparken iyi vakit geçirebilirsin! İyi şansa sahip olma ve baskı yapma hakkına sahipsin, yani tam olarak sahip olacağın şey bu. Sıkıcı şeyleri bir kenara bırakın ve şimdilik ev işlerinizi unutun. Bu, programınızı temizlemeniz ve günün sizi nereye götürürse götürmesine izin vermeniz için bir zamandır. Şu anda üzerinizde çok fazla baskı yok, bu yüzden en iyi şekilde yararlanın.


Başak Burcu
29 Kasım 2020 Pazar Başak Burç yorumları

Şu anda işleri çok ciddiye almayın. Karıştığınız şey, kesinleşmeden önce gidecek uzun bir yol vardır, bu nedenle rahatlayabilir ve işten bir süreliğine geri adım atabilirsiniz. Bunu yapmak, moralinizi yükseltmenize ve gülümsemenize yardımcı olacak ve bu da işleri çok daha kolay hale getirecektir. Yavaşlamak ve basit şeylerle yeniden tanışmak güzel olacak.


Terazi Burcu
29 Kasım 2020 Pazar Terazi Burç Yorumları

Birine yardım eli uzatmak, yapmanız gereken bir şeydir çünkü yapılması gereken doğru şeydir, insanların sizi özverili olarak görmesini istediğiniz için değil. Kendinizi tanıtmanın başka bir yolunu bulun. Başkalarını buna dahil etmeyin. Dünyanın sizi belirli bir ışık altında görmesini sağlamaya çalışmanın yanlış bir tarafı yok, ancak bunun etrafında büyük bir drama yaratmaya gerek yok. En iyi reklamınız sadece kendiniz olmaktır. İnsanların görmesini istediğiniz bir eylemi yapmak yorucu.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
29 Kasım 2020 Pazar Akrep Burç Yorumları

Büyük ya da küçük bir yaşam değişikliğiyle uğraşıyor olsanız da, bugün bunu gerçekleştirmeye başlama günü. Yıldızlar yeni başlangıçları çok seviyor. Şu anda o kadar çok iyi enerji akıyor ki, bugün başladığınız şey kesinlikle başarıyla sonuçlanacak. Enerjinizi maksimumda kullanın ve işlerin olabildiğince çabuk doğru yönde ilerlemesini sağlayın. Bu şekilde, bu değişikliklerin ödüllerini de daha hızlı görmeye başlayacaksınız!


Yay Burcu
29 Kasım 2020 Pazar Yay Burcu Yorumları

Bir zihin okuyucusuna aşık olmadığınız sürece, yeni bir romantizmin çiçek açmasını istiyorsanız, duygularınız hakkında daha açık olmaya başlamanız gerekir! Ve eğer şu anda ezilecek bir tatlı yoksa, o zaman kendi benliğine karşı daha romantik ol. Tek başına bir gösteri olarak, yapmak istediğin her şeyi, istediğin zaman yapabileceğin gerçeğinin tadını çıkar. Bu özgürlük paha biçilemez ve bilinçli olarak daha sık zevk almanız gereken bir şey.


Oğlak Burcu
29 Kasım 2020 Pazar Oğlak Burç Yorumları

Kendiniz için belirlediğiniz hedefe, sebat ederseniz son derece ulaşılabilir. Yarışma kaybetmeniz için size ait, bu yüzden çubuğun kısa ucuyla bitme konusunda endişelenmenize gerek yok. Dikkatle hazırlanmış planlarınıza konsantre olur ve sadık kalırsanız, her şey yoluna girecektir. Uçan insanlardan kaçının ve programınızda herhangi bir değişiklik yapmaktan kaçının. Her şey sıraya dizildi ve gitmeye hazır. Kurduğunuz akışı bozmayın, aksi takdirde kendinizi önemli ölçüde geriye çekersiniz.


Kova Burcu
29 Kasım 2020 Pazar Kova Burç Yorumları

Birdenbire günlük rutininiz sıkıcı değil rahatlatıcı hissedecek. Bu iyi bir haber çünkü önümüzdeki haftalarda çok fazla değişiklik olacak gibi görünmüyor. Hayatınızın kalıpları çok ilginç bir resim oluşturmak için bir araya geliyor ve bunu yaşamaktan oldukça memnun olacaksınız. Tüm sorularınız yanıtlanacak ve son verdiğiniz zorlu kararın doğru karar olduğuna dair güçlü bir onay alacaksınız.


Balık Burcu
29 Kasım 2020 Pazar Balık Burç Yorumları

Çok keskin bir zihniniz var ve şu anda bir usturadan daha keskin. Bugün birinin ağzından kaçıracağı palavrayı kesmek için kullanın. Başkalarının satın aldığı bir illüzyon yaratabilirler, ancak siz diğer insanlar kadar saf değilsiniz. Onunla iyi eğlenceler. İsterseniz oynayın ve sizi kandırdıklarını düşünmelerine izin verin. Ya da onları herkesin önünde patlatabilirsiniz. Nasıl oynanacağı size kalmış, ama sadece şefkatli olmaya çalışın.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.