28 Kasım Günlük Burç Yorumları

28 Kasım Günlük Burç Yorumları

28 Kasım Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için günlük burç yorumu sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
28 Kasım 2020 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Sana kalmış. Uyuşmazlık tohumlarını ekmeyi veya kendiniz ve sevdikleriniz için verimli ve huzurlu bir zamanın başlangıcını seçebilirsiniz. Unutmayın, birisini affetmek, yaptıklarına göz yummak anlamına gelmez. Sadece sizin veya yaptığınız şey üzerinde herhangi bir gücü olmasına izin vermeyi reddettiğiniz anlamına gelir. Egonuzun gösteriyi yürütmesine izin vermek yerine, eylemlerinizi kalbinizin bilgisi ve bilgeliğiyle bilgilendirin.

Boğa Burcu
28 Kasım 2020 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Hiçbir şey için endişelenme. Son zamanlarda bir şey zihninizi ağır bir şekilde etkiliyorsa, rahatlayabilirsiniz çünkü işler değişmek üzeredir. Yıldızların her zaman beklediğiniz biçimde yardım göndermediğini hatırlamak iyi bir fikirdir, bu nedenle yolunuzdan alışılmadık bir şey veya biri geçerse açık ve esnek bir zihne sahip olun. Dualarınızın yanıtı olabilirler.

İkizler Burcu
28 Kasım 2020 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

Çocukken tetherball veya dört kare ile uğraşıp “tekrar yap” diyebildiğinizi hatırlıyor musunuz? Kozmos şimdi bunu yapmanız için size bir şans verdi. Başka bir deyişle, “hapisten kurtulma” kartının göksel karşılığı. Yani düzeltmek istediğiniz bir şey veya baştan başlamak isteyeceğiniz biri varsa, şimdi şansınız. Yıldızlar, şimdi harekete geçerseniz tüm işaretlerin tam bir uzlaşmaya işaret ettiğini söylüyor.

Yengeç Burcu
28 Kasım 2020 Cumartesi Yengeç Burç Yorumları

Bu ana şimdiki zaman denmesinin bir nedeni var, çünkü neler olup bittiğine dikkat etmek için aldığınız her fırsat gerçekten bir armağandır. Eğer bir durum yoğunsa veya hisler yükseliyorsa, kaçmak veya kendi yarattığınız bir yanılsamayla onu yumuşatmak yerine önünüzde olan gerçekliğe odaklanmayı öğrenin. Bir deneyimin bütünlüğünü anlamak, kelimelerin ötesinde paha biçilmezdir.

Aslan Burcu
28 Kasım 2020 Cumartesi Aslan Burç yorumları

Ne dilediğinize dikkat etmekle ilgili o eski söz, sadece elde edebileceğiniz için düşündüğünüzden çok daha fazla gerçeği barındırıyor. Elbette dilemenin püf noktası, sorulacak doğru şeyleri bilmektir. Gizli umutlarınızı ve arzularınızı inceleyin. Hangileri sadece diğer insanları etkilemek için? Bunları dışarı atın. Sormanız gerektiğini düşündükleriniz hangileri? Bunları da hurda. Artık ne kaldığını bildiğine göre dilemeye başla!

Başak Burcu
28 Kasım 2020 Cumartesi Başak Burç yorumları

Küçük beyaz yalanlar iyidir, hatta bazen sosyal olarak gereklidir, ancak çizgiyi ne zaman çekeceğinizi bilmek önemlidir. En tehlikeli yalanlar, sosyal etkileşimin çarklarını yağlayan yalanlar değil, kendinize söylediklerinizdir. Açıkça olmadığınız bir durumla mutlu olduğunuzu iddia etmeyi bırakın.

Terazi Burcu
28 Kasım 2020 Cumartesi Terazi Burç Yorumları

Merak etmeyin. Biri seni olduğun gibi seviyor. Evet, bu sizi ve tüm sözde kusurlarınızı bile içerir. Hiç kimse mükemmel değildir, aynı zamanda olsalardı, sıkıcı, çekilmez ve sıfır eğlenceli olurlardı. Kendinizi biraz gevşetin, bir mola verin, sırtınıza vurun veya üçünü birden yapın. Ne gerekiyorsa yapın, böylece kendinize daha kolay gidin ve ne kadar harika olduğunuzu görün. Sonuçta, sizin için oldukça önemli biri zaten bunu düşünüyor.

Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
28 Kasım 2020 Cumartesi Akrep Burç Yorumları

Hayalleriniz şu anda o kadar güçlü ki neredeyse gerçek hayattan daha canlı görünüyorlar. Beklenen ve beklenmedik yollardan size gelen birçok ilham ve bilgiyle, sizin için verimli bir zaman. Şu anda kesinlikle daha büyük güçlerle temas halinde olsanız da, ayaklarınızı yere sağlam bir şekilde bastığınızdan emin olun. Topraklı kalmak, bu hayalleri gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Yay Burcu
28 Kasım 2020 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Kendi gerçekliğinize doğrudan düşmeniz ve eğlenceye, rekreasyona veya eğlenceye uzaktan bile benzeyen, ancak yapmayan her şeyi unutmanız çok kolay olurdu. Burcunuz, burçtaki en eğlenceyi seven, gönülsüz ve düpedüz parçalayıcı olmalıdır. Mizah anlayışınızı ve yaşama sevincinizi sağlam tutmak için kendinize en az birkaç saat izin verin.

Oğlak Burcu
28 Kasım 2020 Cumartesi Oğlak Burç Yorumları

Pratik bir işaretsin, ama aynı zamanda daha sık dikkat etmen gereken derin ruhsal ve yaratıcı bir yönün var. Bunun gibi anlarda dinlenmenize, hayal kurmanıza ve doodle yapmanıza izin vermek iyi bir fikirdir – bilirsiniz, hayal gücünü ve sezgiyi harekete geçiren sol beyin aktiviteleri. Kafanızın bulutların arasında olması konusunda da endişelenmeyin. Ayaklarınız bunun olmasına izin vermeyecek kadar yere çok sağlam basıyor

Kova Burcu
28 Kasım 2020 Cumartesi Kova Burç Yorumları

Bir şeyin bittiği yerde diğeri başlar. Zodyakın tüm burçları arasında, bu gerçeği çoğundan daha iyi biliyor ve kabul ediyorsunuz ve bu nedenle değişimle ilgili bazı cennet kuzenlerinizden daha kolay bir zaman geçiriyorsunuz. Şu anda, size çok daha iyi uyan bir durumdan diğerine zarif bir geçiş yapmak söz konusu olduğunda sihirli bir dokunuşa sahipsiniz. Bu fırsat penceresini açıkken kullanın.

Balık Burcu
28 Kasım 2020 Cumartesi Balık Burç Yorumları

Ne kadar küçük olursa olsun, kendinizi tedavi etmenin bir yolunu bulun. Belki bu, kendinize taze çiçekler almak veya çok uzun bir sıcak banyo yapmak anlamına gelir. Belki de bu, size dişlerinizi gıcırdattıran belirli biriyle konuşmamak anlamına gelir. Bugün kendinize karşı nazik ve nazik olun. Aslında, eşiniz, çocuğunuz ya da en iyi arkadaşınız gibi davranın. Sen de aynı düşünceyi hak ediyorsun.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.