11 Kasım Günlük Burç Yorumları

11 Kasım Günlük Burç Yorumları

İçerikler

11 Kasım Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için günlük burç yorumu

11 Kasım 2020 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Bugün de enerjiniz çok yüksek. Sizin hareketli yapınız karşınızdaki kişiyi etkiliyor ancak coşkunuza karşılık alamıyorsunuz. Onun hareketsizliği ise sizi üzüyor siz ve farklısınız ancak aşıksınızda bunu göz ardı edemezsiniz. Maddi konularda canınızı sıkmayın, bütçeniz harcamalarınız için gayet uygun. Hesapsız olmayın ama keyfinize bakın.

11 Kasım 2020 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Bugün artık bir karar günü olmalı sizin için. İlişkinizi yokuşa sürmenin bir anlamı yok, her şey sizin elinizde. Aklınızdakileri yapacak kadar güç var sadece harekete geçmelisiniz. Her işi başarmak zorunda değilsiniz bir alanda uzmanlaşmanız sizin için yeterli olur. Bazı harcamalar sizi zora sokacak bunun farkındasınız. Çekingenliğiniz sizi zora sokuyor kayıplarınızın altında sizin imzanız bulunuyor.

11 Kasım 2020 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Hemen her alanda popülerliğiniz arttığı bir döneme giriyorsunuz. Çevrenizde ki insanlara bu aralar dikkat etmelisiniz gizli hayranlarınız bulunabilir. Hiç ummadığınız biri size aşkını ilan edebilir. Eski bir tanıdığınız size maddi anlamda size yardımcı olabilir, inatçılık etmeyi bırakıp onun yardımını kabul etmelisiniz. Bu aralar eşyalarınızı kaybedebilirsiniz dikkatli olmalısınız.

11 Kasım 2020 Çarşamba Yengeç Burç Yorumları

Bugün tatilin tadını çıkarın. Arkadaşlarınızın bazı organizasyonlarına davet alabilirsiniz, tembellik etmeyip katılın, eğlenceli zaman geçireceksiniz. İşiniz açısından önemli insanlarla da tanışma fırsatınız olabilir. Özel hayatınız ise, öğleden sonra daha hızlı bir hal alacak bunun için daha temkinli olmalısınız. Gereksiz tartışmalardan uzak durun.

11 Kasım 2020 Çarşamba Aslan Burç yorumları

Bugün güne mutlu ve zinde başlayacaksınız ancak hiç ummadığınız biri ile tartışacak ve bunu gün boyu kafanıza takacaksınız. İşinizle gerginlikler söz konusu olabilir ancak bunun için farklı bir çözüm bulacaksınız ve bu durumun üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Çevrenize karşı daha hoşnut davranmalısınız aksi halde istemediğiniz sonuçlara maruz kalabilirsiniz.

11 Kasım 2020 Çarşamba Başak Burç yorumları

Bugünlerde yeni bazı başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni kararlar, yeni bir görüntü… hatta giyim tarzınızı bile yenileyebilirsiniz. Hayata küsmek sizin tarzınız değil, her zaman yeni başlangıçlar için güçlü bir yapınız var. Kendinize özen göstermelisiniz işleri yakın zamanda yoluna sokacaksınız. Sağlığınızla ilgili kontrolleri de mutlaka listenize almalısınız.

11 Kasım 2020 Çarşamba Terazi Burç Yorumları

Son zamanlarda duygusal olarak farklı bir yerdesiniz. Ne yaşadığınız pek bilmiyorsunuz ancak yaşadıklarınızı da dışarıya belli etmeyi sevmiyorsunuz. Uzun süredir yaptığınız işin sonuna geldiniz ve bunu çevrenizdekilere sunmadan önce yakın arkadaşlarınızın fikriniz almak istiyorsunuz. Bu aralar üzerinizde ne olduğunu bilmediğiniz bir sıkıntı var.

11 Kasım 2020 Çarşamba Akrep Burç Yorumları

Çevrenizin sizi anlamadığından yakınıyorsunuz ama unutmayın siz de daha anlaşılır davranışlar içinde bulunmalısınız. Bazı girişimleriniz kişi ya da kişilerce durdurulmaya çalışılıyor ancak buna izin vermemek sizin elinizde. İş hayatınızda olan yeni gelişmeler sizin için farklı ancak olumlu bir hal alacak. Size zaman kaybı yaratacak tartışmalardan uzak durmalısınız.

11 Kasım 2020 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Son zamanlarda yorucu bir dönem geçiriyorsunuz ve dikkatiniz çabuk dağılyor. Önemli kararlar alıyorsunuz ancak bunu uygulamadan çabucak unutuveriyorsunuz. Biraz sakinleşip dinlenmenizde fayda var. Önünüze koyduğunuz hedeflere ulaşmak için kendinizi fazla yormamalısınız. Çünkü koyduğunuz hedeflere zaten rahatlıkla ulaşıyorsunuz.

11 Kasım 2020 Çarşamba Oğlak Burç Yorumları

Son zamanlarda sevgiliniz aranız bozuldu ve ikinizden de kaynaklı bir durum söz konusu nedenini ikinizde biliyorsunuz ancak adımı ise karşı taraftan bekliyorsunuz açıkçası daha da bekleyeceksiniz. Sevgiliniz sizi daha da bekletecek. İş yerinizde bazı evraklar canınızı sıkabilir bunun için daha sakin olmalısınız. Bir alacağınızı elde edeceksiniz ve bu sizi rahatlatacak.

11 Kasım 2020 Çarşamba Kova Burç Yorumları

Hafta sonunu hareketli geçirebilir hatta yorulabilirsiniz. Bir süredir yapmayı düşündüğünüz mekan değişikliği bu hafta sonu hayata geçebilir. Acele bir karar almış olsanızda hayatınız açısından çok olumlu sonuçlar yaratacak. Maddi konulara dikkat. Bazı para konularında tahsilat sorununuz olması sizin için kötü sonuçlar doğurabilir.

11 Kasım 2020 Çarşamba Balık Burç Yorumları

Aşk hayatınızda zirvelerdesiniz hatta bunun için özel bir çabanız yok kendiniz oluyorsunuz ve örnek gösteriliyorsunuz. Son zamanlarda aklınızda yurt dışında kalmak gibi bir düşünce var bulunduğunuz çevre sizi çok yordun bunu fark ettiniz artık uzaklaşmak istiyorsunuz. Tekrar kilo problemi yaşamak istemiyorsanız beslenmenize dikkat etmelisiniz.

Kaynak: https://www.gazetedamga.com.tr/yasam/11-kasim-2020-carsamba-burc-yorumlari-hayatinizda-nasil-degisiklikler-olacak-h49530.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.