Sevgilimle kavga ediyorduk

Rüya:

Sevgilim ile ilk yılımız bu hafta doluyor ve rüyamda kötü bir kavga yaptığımızı, sonrasında aşırı kırgın olduğum o gün onu gerçek hayatta tanımadığım biriyle aldattığımı gördüm. Bulunduğum ev bilmediğim bir evdi, normalde ailem ile yaşıyorum ama rüyamda sevgilim ile beraber yaşadığım ev gibiydi, kesinlikle evli değildik, sadece beraber yaşıyorduk. Rüyanın devamında sabahına kapıya geliyordu, gereksiz asabi davrandığını söylüyordu, barışıyorduk, her şey çok iyiydi ve sanki sonsuza kadar sırrım beni huzursuz ediyordu,o hissiyatım ile uyandım.

Yorum:

Arkadaş çevreniz ya da bilinçaltınız size farklı söylemlerde bulunmuş olabilir. Bu söylemler işte şu çocuk daha iyiydi şu kişi daha iyiydi gibi söylemler olabilir ve bu sizin kafanızı karıştırmış olabilir. Bu noktada sizde içten içe garip bir düşünceye bürünmüş olabilirsiniz ve bu düşünce de sizi suçluluk duygusuna gitmiş olabilir. Eğer ilişkinize gerçekten güveniyorsanız ve devam etmesini istiyorsanız kendinizi böyle bir düşünce yapısından vazgeçirdiğinize inandırın. Sizin için her şey daha rahat olacak.

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Askeri Okulu Kazanıyorum

Rüyamda askeri okulu kazanıyorum ve üniforma giyiyorum. Ancak sonra liseye dönüyorum ve hoşlandığım kızla birlikte İstiklal marşı okuyoruz. Selam verip utanç duyuyorum.

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn