Sevgilimle kavga ediyorduk

Rüya:

Sevgilim ile ilk yılımız bu hafta doluyor ve rüyamda kötü bir kavga yaptığımızı, sonrasında aşırı kırgın olduğum o gün onu gerçek hayatta tanımadığım biriyle aldattığımı gördüm. Bulunduğum ev bilmediğim bir evdi, normalde ailem ile yaşıyorum ama rüyamda sevgilim ile beraber yaşadığım ev gibiydi, kesinlikle evli değildik, sadece beraber yaşıyorduk. Rüyanın devamında sabahına kapıya geliyordu, gereksiz asabi davrandığını söylüyordu, barışıyorduk, her şey çok iyiydi ve sanki sonsuza kadar sırrım beni huzursuz ediyordu,o hissiyatım ile uyandım.

Yorum:

Arkadaş çevreniz ya da bilinçaltınız size farklı söylemlerde bulunmuş olabilir. Bu söylemler işte şu çocuk daha iyiydi şu kişi daha iyiydi gibi söylemler olabilir ve bu sizin kafanızı karıştırmış olabilir. Bu noktada sizde içten içe garip bir düşünceye bürünmüş olabilirsiniz ve bu düşünce de sizi suçluluk duygusuna gitmiş olabilir. Eğer ilişkinize gerçekten güveniyorsanız ve devam etmesini istiyorsanız kendinizi böyle bir düşünce yapısından vazgeçirdiğinize inandırın. Sizin için her şey daha rahat olacak.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x