Tanımadığım kişilerle içmeye gittim

img_2798

Rüya:

Akşam vakti, tanımadığım bir kaç kişi ile, büyük bir bahçede içki içmeye yeltendiğimi gördüm. Aslında hiç içmek istemiyordum. İçimden ALLAHIM lütfen içki içmeme mani ol tarzında üzüntü içinde yardım istedim. O anda yanıma 2-3 defa Yıldırım düştüğünü, korku ile yere yattığımı gördüm, 4.yıldırımın başıma düştüğünü, bunun sonrasında bir masanın altına saklandığımı masanın altındayken masanın üzerinede Yıldırım düştüğünü gördüm.

Yorum:

Kendinizi dinsel açıdan biraz boşlukta hissediyor olabilirsiniz. Bu hislerinizden dolayı farklı arayışlara girmiş olabilirsiniz. Ancak içten içe dini sevginiz devam etmekte. Bu noktada kendinizi toparlamak istiyorsanız dualar okuyun.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-feneri-ruyasi-antik-sehr

Deniz Feneri Rüyası: Antik Şehrin Işıkları Ve Renkleri

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir deniz. Gökyüzü yıldızlarla dolu ve denizin üzerinde dans ediyorlar gibi görünüyor. Bir yıldız kayıyor ve ben bir dilek tutuyorum. Dileğim gerçek oluyor ve birden bire denizin altından antik bir şehir yükseliyor, ışıklarla ve renklerle dolu.

ruyada-buyuk-sel-ve-farkli-ale

Rüyada Büyük Sel Ve Farklı Alemler: Anlam Ve Yorum

Rüyamda büyük bir sel gördüm, berrak ve güçlüydü. Üzerimize doğru geliyordu ve kaçıyorduk. Sonra farklı bir aleme geçtik, bu dünya bitmişti. Uzayda kendimi gördüm, hızla hareket ediyordum. Farklı bir aleme geçtim, oradan kaçıyordum. İnsanlar ürkütücüydü, bazıları kovalıyordu. Ayetel Kürsi okuyarak kurtuldum. Güvenilir bir sınıfa girdim, ama ürkütücü insanlar yine geldi ve yine kaçtım.

deniz-fenerinin-tepesindeki-gi

Deniz Fenerinin Tepesindeki Gizemli Ada

Huzur dolu bir rüyada deniz fenerinin tepesindeyim. Sonsuz denizde yüzen balıklar, parlayan mercanlar ve antik bir tapınak… Gizemli semboller ve dünya haritaları arasında kayboluyorum.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!