Tahta kapılı hapishanedeydim

Rüya:

Rüyamda bir polis merkezindeydim ve orada tahta kapılı bir hapishane vardı oranın içerisine yanlışlıkla birkaç insan giriyordu ve kimse çıkamıyordu. Biraz geçtikten sonra ben tutup tahta kapıyı kırıyordum ve diğer bütün suçlular da kaçıyordu sonra ben ağlamaya başlıyorum polise gidip ben yaptım diyorum polis de kızıp orada bir sürü kötü insan vardı diyordu. Sonra ben de ağlayarak duvardan atlayıp oradan uzaklaştım.

Yorum:

Yakın çevrenize veya kendinize direkt zarar verecek bir takım olaylar yaşayabileceğinize işaret ediyor. Bu olaylar belki doğrudan size dokunacak tarzda belki de yakın çevrenizden birine ya da birilerine dokunacak tarzda başınıza gelebilir. Kendinizi sakın umutsuzluğa kaptırmayın.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Yengemin Evindeyim

üyada yengenin evinde kalabalık bir ortamda bulunuyorsunuz, ancak zayıf hissediyorsunuz ve telefonunuzu kaybetmişsiniz. Ölmüş dayınızı gördünüz ve telefonunuzu istediniz ancak bulamadınız. Kardeşinizin telefonunu kullanarak kendinizi aramayı başardınız. Sonra ölmüş dayınızın oğluyla karşılaştınız ve ona bir saldırı gerçekleşti. Bunlar ne anlama gelir?

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn