Tahta kapılı hapishanedeydim

Rüya:

Rüyamda bir polis merkezindeydim ve orada tahta kapılı bir hapishane vardı oranın içerisine yanlışlıkla birkaç insan giriyordu ve kimse çıkamıyordu. Biraz geçtikten sonra ben tutup tahta kapıyı kırıyordum ve diğer bütün suçlular da kaçıyordu sonra ben ağlamaya başlıyorum polise gidip ben yaptım diyorum polis de kızıp orada bir sürü kötü insan vardı diyordu. Sonra ben de ağlayarak duvardan atlayıp oradan uzaklaştım.

Yorum:

Yakın çevrenize veya kendinize direkt zarar verecek bir takım olaylar yaşayabileceğinize işaret ediyor. Bu olaylar belki doğrudan size dokunacak tarzda belki de yakın çevrenizden birine ya da birilerine dokunacak tarzda başınıza gelebilir. Kendinizi sakın umutsuzluğa kaptırmayın.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x