Pantolonsuz dışarı çıkıyorum

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rüya:

Rüyamda üzerimde mavi gömleğim var fakat dışarı çıktığımda altıma bir şey giymediğimi fark ediyorum ve gidip altıma bir şey giymeye niyetleniyorum. Bir taraftan da bir yerim görünmüyor bir şey olmaz diye düşünüyorum.

Yorum:

Yakın zamanda sizi utandıracak bir şeyler yaşamış olabilirsiniz ve bu şeylerin sizi etkilemediğini düşünmenize rağmen içten içe etkilemiş olabilir. İçten içe bir sorun olmadığını düşünüyorsunuz ancak bir yandan da kendinizle çeliştiğiniz için bu tarz bir düşünce tarzına düşmüş olabilirsiniz. Geçmişe takılmayın, önünüze bakmaya devam edin.

Rüya Yorumları için daha fazla

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Rüyamda Fırtına ve Aşk

Rüyamda annemle birlikte fırtınadan kaçarken büyük bir hortum belirdi. Sonra geniş bir otoparkta bozuk para toplarken Yahudi bir kızla tanıştım.

Rüyamda Mezarlık Tepesi: Annem ve Ben

Rüyamda annemle mezarlık tepesinden çıkış kapısına doğru ilerliyorduk. Annemin ayağında sağlık sorunu vardı ve ben onu sırtımda taşıdım. Kendi kendime Allah’tan zenginlik istedim.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn