Denizde keyifle geziyordum

Rüya:

Rüyamda çok güzel, farklı mavi tonlarındaki bir denizin üzerinde sandalyeye oturmuş gibi ilerliyor, keşfediyordum. Çok keyifliydi. Sonra bir yere ilerliyoruz ve farklı balıklar var, korkuyorum. Sanki aşağı doğru iniyoruz merdivenler var gibi ve net pembe bir yılan görüyorum yine çok korkuyorum ve kaçacak yerim olmadığını düşünüyorum. Bu esnada yılanı hafifçe beni ısırıyor ancak canım acımıyor.

Yorum:

Sizi fazla etkilemediğini düşündüğünüz ancak aslında içten içe fazlasıyla etkilediğiniz bir takım olaylar sizin açınızdan olumlu sonuçlanmış olabilir ya da henüz sonuçlanmamış ancak sonuçlanacak olabilir. İçsel huzura varmanıza az kalmış olabilir. Ancak hala kafanıza takmakta olduğumuz konular olabilir.  moralinizi yüksek tutun, küçük şeylere takılmamaya bakın.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x