Denizde keyifle geziyordum

Rüya:

Rüyamda çok güzel, farklı mavi tonlarındaki bir denizin üzerinde sandalyeye oturmuş gibi ilerliyor, keşfediyordum. Çok keyifliydi. Sonra bir yere ilerliyoruz ve farklı balıklar var, korkuyorum. Sanki aşağı doğru iniyoruz merdivenler var gibi ve net pembe bir yılan görüyorum yine çok korkuyorum ve kaçacak yerim olmadığını düşünüyorum. Bu esnada yılanı hafifçe beni ısırıyor ancak canım acımıyor.

Yorum:

Sizi fazla etkilemediğini düşündüğünüz ancak aslında içten içe fazlasıyla etkilediğiniz bir takım olaylar sizin açınızdan olumlu sonuçlanmış olabilir ya da henüz sonuçlanmamış ancak sonuçlanacak olabilir. İçsel huzura varmanıza az kalmış olabilir. Ancak hala kafanıza takmakta olduğumuz konular olabilir.  moralinizi yüksek tutun, küçük şeylere takılmamaya bakın.

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Yengemin Evindeyim

üyada yengenin evinde kalabalık bir ortamda bulunuyorsunuz, ancak zayıf hissediyorsunuz ve telefonunuzu kaybetmişsiniz. Ölmüş dayınızı gördünüz ve telefonunuzu istediniz ancak bulamadınız. Kardeşinizin telefonunu kullanarak kendinizi aramayı başardınız. Sonra ölmüş dayınızın oğluyla karşılaştınız ve ona bir saldırı gerçekleşti. Bunlar ne anlama gelir?

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn