Annem yatağında yılan besliyordu

believe_in_yourself___strength_by_tsaoshin_dbnxs50

Rüya:

Rüyamda annem yatağında otururken bir yılan besliyordu. Bu sırada siyah renkli yılan birden annemin sırtına sıçradı ve ben anneme zarar vermemesi için yılana doğru hamle yapınca yılan bana saldırıp ısırmak istedi. Ancak ben yılanı havada yakalayıp boğazından sıkıp etkisiz hale getirdim ve rahatladım. Yılan öyle teslim oldu bana.

Yorum:

Ailenizin çevresinde sizin ve ailenizin kötülüğünü isteyen ya da kötülükten ziyade mutluluğunuzu istemeyen bir takım kişiler belirmeye başlayacak olabilir. Aileniz ve kendiniz için yeni insanlarla tanışırken (aile dostu tarzı) ince eleyip sık dokumaya dikkat edin. Gereksiz insanlara gerekli gibi hayatınıza alıp mutluluğunuzu bozmayın. 

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-kenarinda-yakisikli-bir-

Deniz Kenarında Yakışıklı Bir Adamla Eğlenceli Bir Rüya

Rüyamda deniz kenarında yürüyordum. Güneş parlıyor, dalgalar kıyıya vuruyor, martılar çığlık atıyordu. Birden yanımda bir adam belirdi. Onu tanımıyordum ama çok yakışıklıydı. Birlikte sahilde koşup kumdan kaleler yapmaya başladık. Kumdan kaleler birden canlandı ve bize saldırdı. Çok korktum, ama adam beni teselli etti. Sonra uyandım.

aynalarin-arasinda-kaybolan-ru

Aynaların Arasında Kaybolan Rüya: Yansımalar Ve Yaşlılık

Lunaparkta arkadaşlarımla eğlenceli bir gezi sonrası aynalar evine girdim. Her aynada farklı yansımalar gördüm, bazıları komik, bazıları korkunçtu. Bir aynada yaşlı bir beni görmemle şaşkına döndüm. Aynadan çıkamadım ve içinde hapsoldum. Rüyamın anlamı ne olabilir?

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!