Annem yatağında yılan besliyordu

Rüya:

Rüyamda annem yatağında otururken bir yılan besliyordu. Bu sırada siyah renkli yılan birden annemin sırtına sıçradı ve ben anneme zarar vermemesi için yılana doğru hamle yapınca yılan bana saldırıp ısırmak istedi. Ancak ben yılanı havada yakalayıp boğazından sıkıp etkisiz hale getirdim ve rahatladım. Yılan öyle teslim oldu bana.

Yorum:

Ailenizin çevresinde sizin ve ailenizin kötülüğünü isteyen ya da kötülükten ziyade mutluluğunuzu istemeyen bir takım kişiler belirmeye başlayacak olabilir. Aileniz ve kendiniz için yeni insanlarla tanışırken (aile dostu tarzı) ince eleyip sık dokumaya dikkat edin. Gereksiz insanlara gerekli gibi hayatınıza alıp mutluluğunuzu bozmayın. 

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Askeri Okulu Kazanıyorum

Rüyamda askeri okulu kazanıyorum ve üniforma giyiyorum. Ancak sonra liseye dönüyorum ve hoşlandığım kızla birlikte İstiklal marşı okuyoruz. Selam verip utanç duyuyorum.

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn