Samanlıkta ayı ile karşılaşıyorum

Rüya:

Rüyamda babaannelerin evindeydim ama alakasız bir evdi evleri vardı bir de ahır veya samanlık tarzında bir yer vardı. Ben camdan bakarken ayı görüyorum orta boyda siyah ayı ama beni görmüyor neyse, ben çıkıyorum gitti mi diye samanlığa doğru gidiyorum orada görüyorum elinde demir kap,  bir şeyler yiyor beni görmüyor bide onun yanında demir kova var içinde su dolu. Su dökersem kaçar gider diye büyük kovayı üstüne döküyorum ayı sersemliyor, ben de eve kaçıyorum. Sonra bu ayı dolaşıyor. Yardımı arıyorum Yunanistan’dan yardım geliyor ayıyı kovalıyorlar zarar gelmeden. otobüs ile kovalarken katırın üstünde çocuk ayı burada diyor otobüste ayının üstüne sürüyor kovalamak kaçsın diye çocuğun üstüne gidiyor ama kaçmak için çocuğa zarar vermeden kaçıyor.

Yorum:

Hayatınıza yeni girecek ya da hali hazırda bulunan bir erkekten size karşı bir zarar geleceğine dair bir şüpheniz olmuş olabilir. Bu noktada kendinizi koruma içgüdüsü ile bazı önemler almış olabilirsiniz ancak bilinçaltınıza göre bu önemler yetersiz. Bu durumu çevrenizdekilerle paylaşmaya çekiniyor olabilirsiniz. Bu sizin düşüncelerinizi bulanıklaştırıp, hayat kalitenizi düşürmenize yol açabilir. Güvendiğiniz insanlarla bu tarz kafanızı kurcalayan durumları paylaşıp birlikte karar almak sizi rahatlatacaktır.

 

 

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x