Sevdiğim erkek sırtımı okşuyordu

Rüya:

Rüyamda aylarca küs kaldığım kırgın olduğum ama sevdiğim erkekle aynı evin içersinde ikimizi yatakta arka arkaya otururken gördüm ama herhangi bir konuşma gerçekleşmedi arkamda oturup sırtımı okşuyordu sıvazlıyordu sadece bende hiçbir tepki vermiyordum nedir bunun anlamı? (Ayrıca evde bir arkadaşım ben ve o beraber yaşıyorduk)

Yorum:

Eskiden bittiğini düşündüğünüz ilişkilerinizle alakalı aklınızda hala soru işaretleri bulunuyor olabilir. Siz ne kadar bittiğini düşünseniz de içten içe beyniniz ya da kalbiniz bu konu hakkında sizi düşünmeye teşvik ediyor. Eğer gerçekten herhangi bir gelecek düşünmediğiniz insanlar varsa geçmişinizde, Artık kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Geleceğe odaklanın, yeni hedefler belirleyin örneğin iş ile alakalı gibi.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x