Sahile fotoğraf çekilmeye giderken küçük bir kız görüyorum

Rüya:

Sevdiğim bir arkadaşımla sahile fotoğraf çekilmeye giderken ufak bir kızı rahatsız eden adamı görüp koşarak kızın yanına gidiyorum kıza sarılıyorum kızın akan burnu yüzüme sürülünce midem bulanıyor kusmak istiyorum ama kıyamıyorum sıkı sıkı sarılıyor.

Yorum:

Çevrenizdekilere olan güvensizliğinizden dolayı hep endişeli olabilirsiniz. Kendinizi sürekli kasmaktan, sevdiklerinizin yanında bile rahat edemiyor olabilirsiniz. Başkasının dertlerini kendinize dert ediniyor olabilirsiniz. Kendinize gelin. Sevdiklerinize zaman ayırın, çevrenizdekileri seçerken iyi seçin ve onlara güvenmeyi deneyin.

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Rüyamda Fırtına ve Aşk

Rüyamda annemle birlikte fırtınadan kaçarken büyük bir hortum belirdi. Sonra geniş bir otoparkta bozuk para toplarken Yahudi bir kızla tanıştım.

Rüyamda Mezarlık Tepesi: Annem ve Ben

Rüyamda annemle mezarlık tepesinden çıkış kapısına doğru ilerliyorduk. Annemin ayağında sağlık sorunu vardı ve ben onu sırtımda taşıdım. Kendi kendime Allah’tan zenginlik istedim.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn