Sadece erkekler oturmuş yemek yiyorlardı

61043325_388565261758122_3265750019273129984_o

Rüya:

Ben rüyamda evimize yakın bir caminin orada kuzenimin arabasından iniyorum yanımda arkadaşlarımda var sonra arkadaşlarımla vedalaşıp eve gidiyorum caminin yanındaki yokuştan çıkarken bir çalgı sesi duyuyorum ve dışarıda ampulleri yakmışlar düğün var diye düşündüm yokuşu çıktıktan sonra çalgı sesi kesiliyor etrafıma bakıyorum dışarıda sadece erkekler oturmuş yemek yiyorlar hiç kadın yoktu

Yorum:

Hayatınızda bir takım değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler başlamış bile olabilir ancak siz bunu bilinç düzeyinde fark etmiyor olabilirsiniz. Değişiklik bir iş ya da okul tarzı olabilir. Ancak değişiklikten korkmayın. Önemli olan aileniz ya da yakın çevrenizin size desteğidir. Bu değişiklikler başta size korkutucu gelebilir ancak, sonunda hayırlı bir sonuç olabilir. Kendinize güveniniz olsun. Daha güzel günleriniz de olacaktır.

Rüya Yorumları için daha fazla

antik-kentte-buyuyen-devasa-ci

Antik Kentte Büyüyen Devasa Çiçekler: Rüya Yorumu

Bir antik kentteydim, etrafım tarih öncesi dönemlere ait yapılarla çevriliydi. Mermer sütunlar arasında yürürken, birdenbire yerden büyüyen devasa çiçeklerle karşılaştım. Bu çiçeklerin her biri farklı bir melodi çıkarıyor ve birbirleriyle harmonik bir senfoni oluşturuyorlardı. Rüyanın anlamı ve yorumu hakkında bilgi edinin.

ruyada-abdest-almak-anlam-ve-y

Rüyada Abdest Almak: Anlam Ve Yorum

Rüyada abdest almak, sevince, hayra, zor müşküllerin halline delalet eder. Abdest alıp namaz kılmak keder ve üzüntüden kurtulmaya işaret eder.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!