Sadece erkekler oturmuş yemek yiyorlardı

Rüya:

Ben rüyamda evimize yakın bir caminin orada kuzenimin arabasından iniyorum yanımda arkadaşlarımda var sonra arkadaşlarımla vedalaşıp eve gidiyorum caminin yanındaki yokuştan çıkarken bir çalgı sesi duyuyorum ve dışarıda ampulleri yakmışlar düğün var diye düşündüm yokuşu çıktıktan sonra çalgı sesi kesiliyor etrafıma bakıyorum dışarıda sadece erkekler oturmuş yemek yiyorlar hiç kadın yoktu

Yorum:

Hayatınızda bir takım değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler başlamış bile olabilir ancak siz bunu bilinç düzeyinde fark etmiyor olabilirsiniz. Değişiklik bir iş ya da okul tarzı olabilir. Ancak değişiklikten korkmayın. Önemli olan aileniz ya da yakın çevrenizin size desteğidir. Bu değişiklikler başta size korkutucu gelebilir ancak, sonunda hayırlı bir sonuç olabilir. Kendinize güveniniz olsun. Daha güzel günleriniz de olacaktır.

Rüya Yorumları için daha fazla

Günlük Gençlik Burç Yorumları 29 Mayıs 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının gençlerini 29 Mayıs Pazartesi gününde neler bekliyor? Gençliklerinin bu günü nasıl geçecek?

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn