Sadece erkekler oturmuş yemek yiyorlardı

Rüya:

Ben rüyamda evimize yakın bir caminin orada kuzenimin arabasından iniyorum yanımda arkadaşlarımda var sonra arkadaşlarımla vedalaşıp eve gidiyorum caminin yanındaki yokuştan çıkarken bir çalgı sesi duyuyorum ve dışarıda ampulleri yakmışlar düğün var diye düşündüm yokuşu çıktıktan sonra çalgı sesi kesiliyor etrafıma bakıyorum dışarıda sadece erkekler oturmuş yemek yiyorlar hiç kadın yoktu

Yorum:

Hayatınızda bir takım değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler başlamış bile olabilir ancak siz bunu bilinç düzeyinde fark etmiyor olabilirsiniz. Değişiklik bir iş ya da okul tarzı olabilir. Ancak değişiklikten korkmayın. Önemli olan aileniz ya da yakın çevrenizin size desteğidir. Bu değişiklikler başta size korkutucu gelebilir ancak, sonunda hayırlı bir sonuç olabilir. Kendinize güveniniz olsun. Daha güzel günleriniz de olacaktır.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x