Nargile içen bir adamla sohbet ediyordum

Rüya:

Nargile içen bir adamla sohbet ederken dışarıdan bir bağrışma sesi duyduk ve dışarı baktık. Bir köpek bir gence saldırıyor ve genç kanlar içinde yerde yatarken ne olduğunu göremediğim bir cisim çocuğun kafasını koparıyor ve çocuk olduğu yerde kanlar içinde ölüyor ve bunu gören annesi çocuğun yanına gelerek çocuğun başında feryatlar içinde ağlıyor.

Yorum:

Şu anda yaptığınız ama yaparken de çekindiğiniz bir takım olayların içerisindesiniz. Bu olaylar sizi içine çekmiş gibi görünüyor. Kendinizi onları yapmadan eksik hissedeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu düşüncenizi bilinçaltınız kabul etmiyor tabi ki. Mutlu olduğunuzu düşünüp mutsuz oluyorsunuz. Sizi bu hale sokmasına izin vermeyin.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x