Hoşlandığım ama daha açılamadığım bir kızla gemi gezisindeydik

Rüya:

Rüyamda hoşlandığım ama daha açılamadığım ve bir süredir görüşemediğim bi kızla bir gemi gezisindeydik ben yavaş yavaş ona sevdiğimi söylemeye başlıyordum ilk başta güzel karşıladı sarıldık ama sonra uzaklaştı sonra bir salonda kalabalıkta o arkadaşlarının yanına oturdu ben o an rüya farkındalığı yaşadım sonra sahne gibi bir yere çıkıp elime mikrofonu almayı düşündüm ve yaptım sonra herkesin önünde sevdiğimi söyledim o ise ağlayarak uzaklaştı sonra yanına gittim neden böyle oldu dedim ben böyle bir şeye hazır değilim dedi ben sinirlendim biraz bağırdım ona sonra yanından uzaklaştım ve sonrada uyandım

Yorum:

Kendinizle savaşınız devam ediyor. Benim için ne doğru? Neyi yapmalı, neyi yapmamalıyım? Kafanızda deli sorular, üzerine bir de gönül meseleniz. Bu noktada kafanız o kadar karışık ki hem halihazırda süregelen yaşantınız hem de özel hayatınız konusunda kararlar verirken zorlanıyor, kararsız kalıyor olabilirsiniz. En güzel çözüm, büyüklerinize, güvendiğiniz, fikrine ve düşünce tarzına önem verdiğiniz insanlardan akıl almak. Tabi ki kararı verecek olan yine sizsiniz.

Rüya Yorumları için daha fazla

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Rüyamda Fırtına ve Aşk

Rüyamda annemle birlikte fırtınadan kaçarken büyük bir hortum belirdi. Sonra geniş bir otoparkta bozuk para toplarken Yahudi bir kızla tanıştım.

Rüyamda Mezarlık Tepesi: Annem ve Ben

Rüyamda annemle mezarlık tepesinden çıkış kapısına doğru ilerliyorduk. Annemin ayağında sağlık sorunu vardı ve ben onu sırtımda taşıdım. Kendi kendime Allah’tan zenginlik istedim.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn