Hoşlandığım ama daha açılamadığım bir kızla gemi gezisindeydik

07

Rüya:

Rüyamda hoşlandığım ama daha açılamadığım ve bir süredir görüşemediğim bi kızla bir gemi gezisindeydik ben yavaş yavaş ona sevdiğimi söylemeye başlıyordum ilk başta güzel karşıladı sarıldık ama sonra uzaklaştı sonra bir salonda kalabalıkta o arkadaşlarının yanına oturdu ben o an rüya farkındalığı yaşadım sonra sahne gibi bir yere çıkıp elime mikrofonu almayı düşündüm ve yaptım sonra herkesin önünde sevdiğimi söyledim o ise ağlayarak uzaklaştı sonra yanına gittim neden böyle oldu dedim ben böyle bir şeye hazır değilim dedi ben sinirlendim biraz bağırdım ona sonra yanından uzaklaştım ve sonrada uyandım

Yorum:

Kendinizle savaşınız devam ediyor. Benim için ne doğru? Neyi yapmalı, neyi yapmamalıyım? Kafanızda deli sorular, üzerine bir de gönül meseleniz. Bu noktada kafanız o kadar karışık ki hem halihazırda süregelen yaşantınız hem de özel hayatınız konusunda kararlar verirken zorlanıyor, kararsız kalıyor olabilirsiniz. En güzel çözüm, büyüklerinize, güvendiğiniz, fikrine ve düşünce tarzına önem verdiğiniz insanlardan akıl almak. Tabi ki kararı verecek olan yine sizsiniz.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-fenerinin-tepesinde-sons-3

Deniz Fenerinin Tepesinde: Sonsuz Okyanus Ve Renkli Balıklar

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir okyanus var. Denizin üzerinde dans eden ışık hüzmesi, karanlıkta parlayan bir yolu aydınlatıyor. Renkli balıkların suyun üzerinde yüzen mozaik resmi, her biri farklı bir hikayeyi temsil ediyor gibi.

labirentteki-yasam-icsel-yolcu

Labirentteki Yaşam: İçsel Yolculukların Ve Hayatın Karışıklığının Yansıması

Bir labirentin içindeyim, her dönemeçte farklı bir tarih dönemine ait eserlerle karşılaşıyorum. Eski Mısır hiyeroglifleri, Yunan heykelleri, Osmanlı minyatürleri… Her adımda zaman içinde bir yolculuk yapıyorum. Sonunda labirentin merkezine ulaştığımda, tüm zamanların bilgilerini içeren bir kitap buluyorum ve her sayfası, dünyanın farklı bir sırrını açığa çıkarıyor.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!