Yolda yürürken eş olmayan terlik giyiyorum

Rüya:

Ben bekar bir bayanım. Rüyamda önümde uzun bir yol var yürüyorum. Ayağımdaki terlikler beni çok rahatsız ediyor ama ben yine yürümeye devam ediyorum. Birden yanıma iki kızı olan bir kadın geldi ve çantasından iki tek eş terlik çıkarıp verdi, giydim rahatladı ayağımı kavradı ama tek eş bunlar diye kafamı kaldırdım kadın yok olmuş bile. Yoluma rahat ama tek eş terliklerle devam ettim. Benle evlenmek isteyen biri var ama ben istemiyorum. O kişi de aynı zamanlarda benzer bir rüya görmüş ona da terlik vermişler onlar da tek eş, yani farklı bir çift terlik. Bana gelip hadi yolumuz uzun demiş.

Yorum:

Hayatınızda değer vermediğinizi düşündüğünüz kişilere artık değer vermeye başlayabilirsiniz. Eskiden asla yapmam, hiç sevmem dediğiniz şeyleri yapmak istemeye başlayabilirsiniz. Bu da geliştiğinizin, büyüdüğünüzün göstergesidir. Bu aşamalarda mutlaka ailenizden ya da objektifliğine güvendiğiniz yakınlarınızdan tavsiye alınız. Güzel günler sizi bekliyor.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x